1More та Misfit на Пекінській конференції

  • 13.05.2016
  • 1273

Всесвітньо відомий модний будинок одягу і дизайну Misfit представив нову колекцію на конференції, що відбулася в Пекіні, головною особливістю якої став розумний браслет "Misfit Ray". Іншою важливою подією конференції стали оригінальні навушники бренду 1MORE С1002, що сприяють Misfit в створенні високої моди.

Misfit, як і Xiaomi, завжди відрізнялися високим стилем і персоналізацією, тому особлива овальна форма 1MORE С1002 відповідає своїм дизайном, чистими лініями і гладкими формами, повнотою і округлістю. Корпус навушників поєднує в собі два матеріали: алюміній і пластик, і вони не мають жодних недоліків, лише витончена, легка текстура. Краї навушників мають в своїй конструкції магніт, що дозволяє навушникам надійно триматися на шиї і не загубитись, в той час як ви не слухаєте музику, при цьому виглядають вони наче новомодний аксесуар.

Крім неймовірного дизайну навушники володіють якісним і повноцінним звучанням. Голоси звучать більш тепло і насичено, кожен звук більш багатий і наповнений деталями, глибокий, насичений бас створює ефект присутності, завдяки високій роздільній здатності. Тому висока мода відрізняється не тільки красою форми, але і повнотою змісту.

Інноваційний дизайн дозволяє помістити навушник у всій вушній порожнині, що призводить до максимальної ергономіки. Особливий скіс в розробці навушників робить їх максимально зручними, а також підвищує ізоляцію зовнішніх шумів, повністю занурюючи вас в процес прослуховування. Пластик в конструкції навушників дозволяє не тільки зменшити масу, але і зробити носіння більш приємним на відміну від холодного дотику класичної металевої розробки. Силіконові амбушюри дуже м'яко входять в вухо, крім того їх можна відрегулювати за розміром носія, щоб досягти найбільш зручних і комфортних умов.

Вбудований інтелектуальний чіп за запатентованою технологією, дозволяє сполучати пристрій з телефонами Apple, а також зі смартфонами системи Android. Ви зможете регулювати гучність музики, перемикати треки, управляти викликами, а також змінювати конфігурації управління.