Огляд Інтернет-радіо Mi Radio від Xiaomi

  • 29.04.2016
  • 1404

Проект Mi Radio стартував на краудфандінговой платформі Xiaomi, за буквально пару тижнів прототип пристрою сподобався користувачам і був запущений у виробництво. Сьогодні це симпатичне радіо з філософією Xiaomi всередині вже з'явилося на полицях наших магазинів.

Комплект поставки

Mi Radio поставляється в білій картонній коробці, усередині знаходиться саме радіо Xiaomi, інструкція, а також білий довгий USB кабель для підключення пристрої до мережі живлення.

Дизайн і розташування елементів

Що стосується зовнішнього вигляду Mi Radio - це невелика біла прямокутна коробочка з пластика з сіткою динаміка на передній грані. На задній грані знаходиться логотип Mi, світлодіод, отвори для скидання налаштувань і micro USB порт для роботи від мережі.

У правому верхньому кутку знаходиться невеликий помаранчевий важіль, він відповідає за перемикання станцій. На верхній грані знаходиться сенсорна поверхня для регулювання гучності. На нижній межі є спеціальна підкладка, яка дозволяє радіо міцно і надійно стояти на поверхні.

Підключення до смартфону

Якщо у вас Mi смартфон / планшет, то Mi Radio взагалі не зажадає від вас ніяких додаткових програм, підійде встановлений фірмовий додаток Xiaomi для розумного будинку Mi Smart Home. Якщо ж у вас Android або iOS смартфон, вам буде потрібно встановити останню версію Mi Smart Home на свій пристрій.

Mi Radio працює при активному інтернет-з'єднанні, для того щоб ваше радіо зловило сигнал з роутера варто зробити наступне:

  • підключити радіо до мережі за допомогою micro USB порту
  • зайти в Mi Smart Home
  • вибрати серед доступних гаджетів Mi Radio
  • синхронізувати його з хмарою Mi Cloud

Потім для коректної роботи Mi Radio попросить оновити прошивку, це займе хвилини дві. Після цих нескладних маніпуляцій радіо буде готове до роботи.

Програвання музики і управління

Mi Radio грає музику прямо з інтернету, процесом можна керувати як зі смартфона з встановленим додатком Mi Smart Home, так і за допомогою елементів управління на корпусі самого радіо.

На правій верхній грані пристрою знаходиться помаранчевий тумблер, він може перемикати станції вперед і назад, за гучність відповідає область на верхній грані пристрою. Вона сенсора і рухом вліво і вправо по ній можна підібрати комфортну гучність звучання.

У меню програми Mi Home можна шукати різні радіостанції по вашому геогрфічному положенню, а також через пошук, що простіше. Радіо грає голосно, динамік встановлений якісний, в настройках програвання на смартфоні доступні функції відключення радіо по таймеру, це буде корисно наприклад перед сном.

Висновки

Mi Radio - це ще один приємний аксесуар з концепції інтернету речей від Xiaomi. Цей гаджет для дому відмінно вписується в інтер'єр, а також радує наявністю розумних функцій.

Придбати Mi Radio можна у офіційного партнера Xiaomi в Україні компанії Mi.ua.