Огляд Mi Bluetooth Portable Speaker

  • 24.04.2016
  • 1844

Вiдео огляд колонки

Mi Bluetooth Portable Speaker - це нова бездротова колонка від Xiaomi, яка має три основні переваги: хороший запас гучності, компактні розмірами і ціна, яка вас порадує. На сьогодні це найменша Bluetooth колонка в асортименті Mi. Але давайте про все по порядку.

Комплект поставки

Колонка поставляється в невеликій картонній коробці білого кольору, перше відчуття коли береш її в руки - "А там точно колонка, що не навушники?". На стільки вона компактна.

Всередині нас зустрічає інструкція із застосування, а під нею сама колонка. Більше в комплекті поставки нічого немає, та й навіщо ще щось, якщо колонці потрібно тільки micro USB порт для зарядки і смартфон з Bluetooth для програвання музики.

Колонка без проблем поміщається на долоні, коли береш її в руки, відразу розумієш, чому Xiaomi додала до її назви слово Portable (портативна) - ця мініатюрна колоночка поміститься не тільки в сумці або рюкзаку, але і у кишені куртки або штанів.

Зовнішній вигляд і матеріали корпусу

Mi Bluetooth Portable Speaker виконана у формі циліндра, основну частину колонки покриває алюміній, використовується безшовна конструкція. Виглядає це дуже преміально. На передній грані знаходиться безліч отворів під динамік, а на нижній: клавіша увімкнення та вимикання, світлодіодний індикатор і micro USB порт для зарядки (5В, 300 мА). Вся нижня грань зроблена з прогумованого матеріалу, колонка надійно і впевнено стоїть на практично будь-якій поверхні. Діаметр колонки складає 5.2 сантиметрів, а її висота - 2.5 сантиметри. Bага колонки 58 грам.

Користувачам пропонується три кольори корпусу на вибір: золотий, чорний і срібний. А на бічній частині корпусу є спеціальне кріплення під ремінець для того, щоб причепити колонку до рюкзака або до сумки.

Елементи управління і підключення

У Mi Bluetooth Portable є всього одна кнопка на нижній грані корпусу, вона і відповідає за всі дії, а саме:

  • увімкнення та вимикання колонки
  • плей / пауза під час програвання музики
  • і відповісти / скинути виклик під час телефонного дзвінка

Колонка активується тривалим натисненням на кнопку, увімкнення супроводжується характерним звуком і індикацією світлодіода. Після цього потрібно увімкнути на вашому смартфоні або планшеті Bluetooth і підключитися до колонки. Мінімальна необхідна версія підключення Bluetooth 4.0.

Після підключення ви можете програвати музику з будь-яких сервісів і програм на вашому смартфоні. Також на Mi смартфоні відображається заряд батареї колонки в статус барі.

Для того, щоб поставити на паузу музику потрібно натиснути на колонці один раз на клавішу активації і ще раз - щоб знову включити програвання. Дальність роботи у колонки близько 5 метрів, заявлена Xiaomi автономність - 4 години, але по факту, якщо слухати музику на середній гучності заряду акумулятора вистачить і на всі 5 і навіть 6 годин. Ще Mi Portbale може виступати в ролі Hands-Free гарнітури.

Звучання і звук

Незважаючи на розміри, Mi Bluetooth Portable володіє хорошим запасом гучності, колонку без проблем можна брати з собою на природу, так як максимальна гучність дозволить насолоджуватися улюбленою музикою навіть біля гучної річки або у лісі.

Якість звуку типова для колонок таких розмірів, тут звук просто хороший, якихось супер басів від колонки чекати не варто, але на свої розміри і гроші звук досить хорошої якості.

Працює колонка як з iOS, так і з Android пристроями. Завдяки своєму мінімалістичному дизайну Mi Bluetooth Portable стане відмінним аксесуаром, як вдома, так і в офісі.

Замовити колонку можна в офіційному магазині Xiaomi у Україні - Mi.ua.