Як в MIUI активувати режим USB накопичувача

  • 13.04.2016
  • 5676

Пристрої Mi, які працюють на фірмовій операційній системі MIUI, володіють широким функціоналом: наприклад ми вже розповідали про те, як без дротів передавати файли зі смартфона Xiaomi на Windows ПК. Сьогодні поговоримо про те, як в MIUI активувати режим накопичувача і як смартфон Xiaomi підключити по USB до комп'ютера.

Підключення по USB найчастіше потрібно у двох випадках:

  • ви хочете швидко скинути усі фотографії на комп'ютер з вашого Mi смартфона
  • або ви хочете попрацювати з системними розділами (встановлення кеша програм та інше)

Для цього в ОС Android і MIUI передбачено два режими підключення: USB-накопичувач (Media Device MTP) і режим камери (Camera PTP). Якщо у вас стоїть оригінальна прошивка без будь-яких модифікацій, саме ці два варіанти підключення будуть доступні після з'єднання Mi смартфона і ПК.

Для того щоб максимально швидко і ефективно скинути фотографії на комп'ютер оберіть режим камери, активувавши повзунок. Ваш комп'ютер відкриє папку з фото в MIUI (або запропонує встановити на ПКсофт для роботи з фотографіями). Увага: в режимі камери навіть якщо обрати "Відкрити пристрій для перегляду файлів" вам не будуть доступні системні розділи, видимими залишаться тільки папки з фото.

Щоб дістатися до системних розділів вашого Mi смартфона, оберіть підключення MIUI в режимі накопичувача. Після цього вам відкриються усі доступні розділи і папки пристрою. Увага: будьте обережні при роботі з файлами системи MIUI.

Якщо з якої-небудь причини MIUI не вдалося підключитися до комп'ютера і не відображаються режими підключення смартфона / планшета - можливо справа в кастомной прошивці.