Сьогодні у Xiaomi День Народження - компанії виповнюється 6 років

  • 06.04.2016
  • 1425

Як відомо, компанію Xiaomi заснував Лей Цзюнь з парою партнерів 6-того квітня 2010 року. Стартап займався тим, що розвивав свій єдиний продукт - оболонку MIUI для Android.

MIUI розшифровується як Mobile Internet User Interface, що показує Інтернет-спрямованість Xiaomi. Навіть сьогодні Mi називає себе не офлайн, а Інтернет-компанією. За 5 років Xiaomi стала одним з найбільш значимих виробників смартфонів у світі, компанія займає п'яте місце в світовому рейтингу вендорів, а також перше місце у Китаї.

Але не тільки смартфони та планшети є основним родом діяльності компанії, ще Xiaomi опановвує своє місце на ще поки вільному ринку "Інтернету-речей" або як його ще називають - Розумний Будинок. Китайська корпорація більшу частину своєї продукції (за винятком аксесуарів на зразок подушок, валіз і тому подібному) створює з можливістю підключення до Інтернету через свої фірмові програми: MiFit, RoidMi, Yi Camera і інші.

Наприклад розумні датчики для будинку відстежують температуру, вологість, рівень освітленості і передають це все на смартфон користувача. Яскравим прикладом розумного будинку є недавно анонсована розумна рисоварка Xiaomi, на перший погляд навіть такий буденний продукт як рисоварка - компанії вдалося підключити до смартфону і додати їй розумних функцій.

Xiaomi розвивається і інвестує в різні цікаві стартапи, чиї продукти з часом з'являються в асортименті компанії. Ми впевнені, що саме цікаво ще попереду.