Огляд спортивної Bluetooth гарнітури 1MORE ACTIVE від Xiaomi

 • 09.04.2016
 • 2075

Партнер Xiaomi - китайська компанія 1MORE випустила свою першу спортивну Bluetooth гарнітуру, яка отримала назву 1MORE ACTIVE, що натякає нам на орієнтованість виробника на активну та спортивну аудиторію.

Цю гарнітуру фанати 1MORE та Xiaomi чекали в усьому світу, так як тепер це єдині бездротові навушники в асортименті Мi. Зараз подивимося на них поближче.

Відео огляд

Комплект поставки

Навушники поставляються у презентабельній чорно-червоній коробці виконаній у стилі 1MORE. Коробочка схожа більше на упаковку для смартфона або навіть семи дюймового планшета, чим на ємність для невеликої гранітури.

Однак, коли відкриваєш її - одразу все стає зрозуміло: 1MORE щедро укомплектували гарнітуру різними аксесуарами. Всередині коробки є наступне:

 • сама гарнітура 1MORE ACTIVE
 • комплект змінних насадок на навушники під різні типи вух
 • USB кабель для зарядки гарітури
 • а також чохол на зав'язках для транспортування

Дизайн

1MORE мають спортивний преміальний дизайн, компанія віддала перевагу червоним та чорним кольорам. Поряд з навушником є спеціальне кріплення на вухо - воно м'яке та надійне, під час бігу або іншої активності навушники упевнено тримаються за вухо та не заважають руху. На кожному є маркування лівий-правий.

Обидва навушники з'єднані чорним дротом, на якому є тримач, та пульт управління на три клавіші. На боковій стороні пульта знаходиться micro USB порт для зарядки навушників, а на нижній грані - індикатор, так мікрофон для розмов. Гарнітура захищена від вологості за стандартом IPX4, це означає, що їй не страшний невеличкий дощ.

Підключення до смартфону

1MORE ACTIVE без проблем підключається до будь-якого сучасного смартфона з наявістью Bluetooth. Щоб підключили навушники досить активувати Bluetooth на смартфоні, він швидко знайде гарнітуру та надасть можливість під'єднатися до неї.

Пульт керування

У 1MORE ACTIVE дуже функціональний пульт керування. Центральна клавіша традиційно відповідає за плей/паузу, а також за ввімкнення та вимкнення гарнітури. За домогою неї можна відповідати на телефонні дзвінки та набирати останній номер у телефонній книжці - для цього треба три рази швидко тапнути по кнопці. Включення гранітури супроводжуюється світлодіоідною індикацією (є синій та червоний кольри), звуковим повідомленням про стан підключення,а також рівнем заряда акумулятора 1MORE ACTIVE.

Бокові клавіші можут регулювати гучність по одноразовому натисканню, а ще перемикати треки уперед та назад, якщо їх затиснути та трохи так потримати. У гарнiтури достатній максимальний рівень гучності, а також комфортний мінімальний рівень, при якому навушники приємно слухати перед засинанням.

1MORE ACTIVE важать 23 грами, у якості бездротової технології використвується Bluetooth 4.1, а дальність роботи складає 10 метрів. Вбудованого акумулятора вистачає на 240 годин або 10 днів в режимі очікування, або на 8 годин у режимі прослуховування музики. На повний заряд акумулятора йде дві години.

Звук у навушниках якісний, він не тільки порадує меломанів а й приємно вразить аудіофілів. Для максимального комфорту можна обрати одну з чотрьох комплектних пар амбушюр.

Головні переваги гарнітури:

 • якісний бренд
 • преміальний дизайн
 • 8 годин прослуховувіння музики
 • функціональний пульт управління
 • гарне звучання

Замовити 1MORE ACTIVE можна у офіційному магазині Xiaomi в україні - Mi.ua.