7 фактів про ZMi - компанію яка робить Mi Powerbanks для Xiaomi

  • 13.04.2016
  • 1412
  • ZMi

Факт 1

Xiaomi сама не створює свої популярні павербанки Mi Powerbanks, а працює з партнерськими стартапом ZMi. Це китайська компанія, яка розробляє і випускає зовнішні акумулятори (павербанки) для Mi. Навіть сама назва компанії схожа на XiaoMi - Z+Mi.

Факт 2

Крім павербанків для Xiaomi, ZMi ще випускає лінійку зовнішніх акумуляторів під своїм брендом, вони теж продаються в Mi Store. Батареї мають прямокутну форму і різні кольори корпусу.

Факт 3

Павербанки ZMi відрізняються зовнішнім виглядом від Mi Powerbanks, але не якістю. Усередині використовуються такі відомі компоненти як: процесори Texas Instruments (TI), якісні полімерні батареї без ефекту пам'яті та інші.

Факт 4

Для павербанків ZMi також є аксесуари у вигляді силіконових чохлів, як і для Mi Powerbanks. У нашому магазині ви можете підібрати свій згідно вашим вподобанням.

Факт 5

Павербанкі ZMi оснащені усіми тими технологіями, що і оригінальні акумуляторами Xiaomi: це захист від короткого замикання, перенапруги та інших неприємностей.

Факт 6

Павебранк ZMi на 10.000 мАг тонше, ніж Mi Powerbank (мається на увазі більш рання модель без USB Type-C) з аналогічною ємністю. Прямокутна форма і тонкий профіль дозволяють без проблем умістити його у невелику сумку.

Факт 7

Від ZMi Powerbank можна заряджати як техніку Mi, так і Android і iOS смартфони. Павербанк працює з будь-яким типом персональних гаджетів, все що потрібно - це підходящий кабель.