Інструкція: як підключити Mi Fit до Google Fit

  • 14.04.2016
  • 4922

Китайська Xiaomi передбачила багато в спеціальному фірмовому додатку MiFit для браслета Mi Band, проте часто трапляється так, що користувач хоче зберігати всі свої спортивні досягнення та дані різних носимих гаджетів у одному місці.

Одним з кращих фітнес додатків для Android для цих цілей на сьогоднішній день є Google Fit. Мало хто знаю, що ця програма підтримує синхронізацію з Mi Band через MiFit. У сьогоднішній докладної інструкції команда Mi.ua розповість про те, як підключити Mi Band до Google Fit.

Що потрібно?

  • заряджений браслет Mi Band
  • Android додаток MiFit
  • а також додаток Google Fit

Крок перший: встановлюємо додатки

На ваш Mi-смартфон (або будь-який інший Android смартфон) встановіть два додатки MiFit і Google Fit, бажано з одного джерела на зразок Google Play. Відмінно!

Крок другий: відкрийте MiFit і переконайтеся, що синхронізація завершена

Тепер потрібно зайти в додаток MiFit і активувавши Bluetooth, провести синхронізацію вашого браслета Mi Band зі смартфоном. Якщо синхронізація не відбувається, спробуйте потягнути вниз область з досягненнями, таким чином ви примусово змусите смартфон синхронізуватися з MiFit.

Крок третій: активуємо Google Fit

Заходимо у другий додаток Google Fit і активуємо ваш Google аккаунт. Потім прописуємо ваші характеристики: стать, вага, ріст і т.д. Тиснемо далі і переходимо до наступного кроку.

Крок четвертий: синхронізуємо MIUI з Google Fit

Тепер відкриваємо MiFit і переходимо далі: Меню> Облікові записи> Синхронізація Google Fit (Menu> Accounts> Sync with Google Fit). У меню обираєте потрібний Google аккаунт і підтверджуєте закінчення синхронізації додатків.

Крок п'ятий: переконайтеся, що MiFit підключений

Щоб переконатися, що синхронізація пройшла успішно, зайдіть в Google Fit> Налаштування> Підключення програми> і знайдіть в списку MiFit. Якщо все ок, перейдіть на головний екран спортивного додатку Google і потягніть робочу область вниз, після цього ви побачите дані з Mi Band в Google Fit.

Це все, тепер всі ваші показники активності, які фіксує Mi Band, Mi Band Pulse (1S) або AMAZFIT будуть відображатися в Google Fit.