Інструкція: як підключити Mi Fit до Google Fit

  • 14.04.2016
  • 1954

Китайська Xiaomi передбачила багато в спеціальному фірмовому додатку MiFit для браслета Mi Band, проте часто трапляється так, що користувач хоче зберігати всі свої спортивні досягнення та дані різних носимих гаджетів у одному місці.

Одним з кращих фітнес додатків для Android для цих цілей на сьогоднішній день є Google Fit. Мало хто знаю, що ця програма підтримує синхронізацію з Mi Band через MiFit. У сьогоднішній докладної інструкції команда Mi.ua розповість про те, як підключити Mi Band до Google Fit.

Що потрібно?

  • заряджений браслет Mi Band
  • Android додаток MiFit
  • а також додаток Google Fit

Крок перший: встановлюємо додатки

На ваш Mi-смартфон (або будь-який інший Android смартфон) встановіть два додатки MiFit і Google Fit, бажано з одного джерела на зразок Google Play. Відмінно!

Крок другий: відкрийте MiFit і переконайтеся, що синхронізація завершена

Тепер потрібно зайти в додаток MiFit і активувавши Bluetooth, провести синхронізацію вашого браслета Mi Band зі смартфоном. Якщо синхронізація не відбувається, спробуйте потягнути вниз область з досягненнями, таким чином ви примусово змусите смартфон синхронізуватися з MiFit.

Крок третій: активуємо Google Fit

Заходимо у другий додаток Google Fit і активуємо ваш Google аккаунт. Потім прописуємо ваші характеристики: стать, вага, ріст і т.д. Тиснемо далі і переходимо до наступного кроку.

Крок четвертий: синхронізуємо MIUI з Google Fit

Тепер відкриваємо MiFit і переходимо далі: Меню> Облікові записи> Синхронізація Google Fit (Menu> Accounts> Sync with Google Fit). У меню обираєте потрібний Google аккаунт і підтверджуєте закінчення синхронізації додатків.

Крок п'ятий: переконайтеся, що MiFit підключений

Щоб переконатися, що синхронізація пройшла успішно, зайдіть в Google Fit> Налаштування> Підключення програми> і знайдіть в списку MiFit. Якщо все ок, перейдіть на головний екран спортивного додатку Google і потягніть робочу область вниз, після цього ви побачите дані з Mi Band в Google Fit.

Це все, тепер всі ваші показники активності, які фіксує Mi Band, Mi Band Pulse (1S) або AMAZFIT будуть відображатися в Google Fit.

Останні відео

Колекційна модель Time for Machine Mysterions Timer

09.09.2019

Розумний годинник Amazfit GTS

06.09.2019

Презентуємо Roborock S5 Max

03.09.2019

Розумний дім Aqara Smart Home Solution

02.09.2019

Xiaomi Redmi Note 8 | Чотирикамерний Монстр

30.08.2019

Універсальна Qi батарея ZMі M10 Wireless PowerBank

28.08.2019

Елегантний годинник TwentySeventeen Quartz Watch

26.08.2019

Розкішні валізи RunMi 90

23.08.2019

Електросамокат Segway KickScooter T60

22.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock Gold

21.08.2019