Огляд бездротової колонки Mi Bluetooth Speaker 2

  • 24.04.2016
  • 2097

Вiдео огляд колонки

 

Аудiоколонка Mi Bluetooth Speaker 2 стала логічним продовженням лінійки циліндричних портативних бездротових колонок Xiaomi. Нове покоління Speaker 2 стало вужче і вище, а також обзавелося дуже вдалим і природним управлінням, давайте знайомитися а з цим цилiндром ближче.

Комплект поставки

Колонка поставляється в акуратній білій коробочці з твердого картону, сама колонка розташована на спеціальному стенді, який не дозволяє їй бовтатися у боксі під час транспортування. Також на колонці є гумовий захист від випадкових натискань і активації, поки вона знаходиться в коробці, все упаковано надійно, спасибі Xiaomi за це.

Дизайн

Mi Bluetooth Speaker 2 має знайомий нам дизайн, це невеликий циліндр з висотою 9.3 сантиметри і діаметром 6 сантиметрів. Колонка буває чорного і білого кольору на вибір.

В основі колонки - пластиковий каркас, який покритий приємними і чіпким матеріалом. Верхівка башточки зроблена з металу з динаміком на торці. На умовнiй переднiй гранi є світлодіод, який відображає статус підключення, а на задній - micro USB порт для зарядки пристрою.

Керування

У тепер найцікавіше: керування. Колонка включається за допомогою тривалого натискання на верхню частину, вона видає характерний звук і блимає світлодіодом. Після активації можна на вашому смартфоні шукати колонку серед доступних Bluetooth пристроїв.

Тепер щоб поставити музику на паузу потрібно натиснути на верхівку колонки один раз - програвання поставиться на паузу, щоб продовжити прослуховування знову потрібно ще раз натиснути на верхівку колонки.

Якщо ви хочете відрегулювати гучність - просто поверніть металеву башточку вліво або вправо. Ось такий простий шаблон для управління колонкою.

Звучання і автономність

Колонка має достатню максимальну гучність, а також хорошу глибину звучання, за допомогою Mi Bluetooth Speaker 2 можна слухати музику з усім Bluetooth 4.0 сумісних пристроїв, з Android і iOS смартфонів зокрема. Також колонка працює у режимi Hands-Free гарнiтури.

Всередині є акумулятор на 1200 мАг. Виробник заявляє 7 годин безперервного програвання музики від одного повного заряду. При прослуховуванні музики 1.5-2 години в день заряджати колонку потрібно буде раз в 4-5 днів.

Замовити колонку можна у офiцiйного партнера Xiaomi в Українi - Mi.ua