Як передавати файли з пристрою Xiaomi на Windows комп'ютер за допомогою Wi-Fi и FTP

  • 04.04.2016
  • 1863

Насправді, як і багато інших функцій MIUI - це дуже просто. Для успішної передачі файлів ваш смартфон і комп'ютер повинні бути підключені до однієї Wi-Fi мережі. Щоб перекинути будь-який файл з ПК на пристрій Xiaomi або назад вам слід зробити наступне:

  • заходимо в стандартний додаток Explorer (Провідник)
  • потім робимо слайд вліво і переходимо в розділ категорії
  • натискаємо на ярлик FTP

Після цього ми потрапляємо в меню створення FTP сервера, натискаємо клавішу Start Server (Запустити Сервер) і отримуємо необхідне посилання. Потім заходимо в ваш браузер на ПК і в адресному рядку дублюємо адресу, що нам видав Mi смартфон / планшет.

Далі тиснемо Enter і потрапляємо в деревоподібну файлову систему вашого Xiaomi пристрою. Це все! Тепер ви можете завантажувати файли з вашого Xiaomi на Windows ПК, або передавати їх з комп'ютера на смартфон через домашню Wi-Fi мережу. Це стосується фотографій, а також будь-яких інших файлів. Увага: потрібно бути обережним при роботі з системними розділами, щоб не нашкодити пристрою.

В налаштуваннях FTP можна вибрати кодування, також користувачу доступно декілька базових налаштувань на кшталт анонімного входу і включення постійно активного дисплея під час роботи смартфона в режимі FTP.