Навушники 1MORE Triple Driver захоплюють світ

Ви з жахом спостерігали, як середня ціна високоякісних навушників стрімко зростає? Приготуйтеся бути враженими! Новий герой на ймення 1MORE прийшов на допомогу. 20 мільйонів одиниць вже продано протягом останніх трьох років у Китаї. І зараз ці навушники з неперевершеною якістю доступні у нас, та ще за такими цінами, що вам не потрібно буде брати ще один кредит. Звичайно, ми розділяємо ваш скепсис, але подивіться-но уважніше, що ми виявили в 1MORE Triple Drive протягом декількох тижнів інтенсивного прослуховування.

Першим приємним сюрпризом стали 8 пар анатомічних амбушур: два види, сім розмірів. Нарешті знайшовся виробник, який усвідомив, що високоякісна розробка, вражаюча продуктивність і шикарний дизайн не мають значення, якщо навушники погано сидять - якщо ваше вухо відчуває себе некомфортно, то решта кропіткої праці виявилась марною. Але саме 1MORE ровз'язали цю проблему. Навряд чи ви не підберете собі відповідний комплект з набору, інакше - вам напевно потрібно буде звернутися до майстра, щоб зробити індивідуальний набір.

Неймовірна увагу до деталей. Ось, що нас дійсно вразило, так це якість не тільки кабелю, а й фіксатора. Кажуть, що неможливо отримати другий шанс справити перше враження. Тому ми і намагалися підійти з усім можливою ентузіазмом до того, щоб якомога краще вивчити і протестувати 1MORE Triple Drive.

Навушники звучать добре одразу з коробки, і ми думали це межа їх можливостей. Але виявилось, що це не так! Після кількох тижнів інтенсивного прослуховування, ми змогли виявити тільки те, наскільки гарні ці навушники. І не думайте, що ми були необ'єктивні. Декільком користувачам ми запропонували випробувати навушники і всі погодилися, що це був бездоганний досвід прослуховування. Кожна людина з ціновим досвідом відповідного рівня була здивована тим, наскільки якісний і чистий звук 1MORE пропонують за такою низькою ціною.

Доктор аудіології Річард Люкенга і його помічник, Майкл Рід, були вражені якістю звуку 1More Triple Drive. Обидва експерти в захваті від навушників, порівнюючи їх з позиціями в три рази дорожче, які вони розробляли для професійної роботи на сцені під час концертів. Вони особливо відзначили рівень комфорту і низький рівень стороннього шуму, який досягається при використанні спеціальних амбушур з піни, навіть при тривалому використанні і фізичних навантаженнях.

Також ми провели сліпі тести, а це спосіб домогтися найбільш об'єктивної оцінки. Так вже склалось, що людині властиво змінювати думку, коли вона бачить відомий бренд, деякі суб'єктивні фактори можуть перешкодити дати адекватні відповіді. Тому наші користувачі не знали, що чують і результати виявилися однозначними: 1MORE Triple Drive кращі в будь-якій ціновій категорії.

Як же ці навушники можуть стати на противагу іншим більш дорогим брендам? Навіть при сліпому тестуванні, це очевидно. Якщо ви вже придбали навушники, і заплатили за них шалені гроші, то краще б ви спершу послухали 1MORE.

1MORE Triple Drive показали дивовижні результати під час прослуховування ряду різноманітних треків. Коли ви чуєте, що Деббі Херрі співає "Oh, you know her, 'Miss Groupie Supreme'. Yeah, you know her, 'Vera Vogue' on parade ... " в пісні «Rip Her to Shreds» з однойменного альбому «Blondie's» 1976 року, ви почуєете кожне слово ясно і чітко - багато розробників навушників намагались досягти цього. У треку «Spanish Harlem» Ребекки Піджон від лейбла звукозапису Chesky, кожен звук розташований саме там, де він повинен бути. А делікатні фортепіанні п'єси «Бетховен, п'ять концертів для фортепіано» у виконанні Альфреда Бренделя: ноти падають як камінчики в прозорий басейн. Навіть «Бранденбурзькі концерти» симфонічного оркестру звучать дуже добре. Для цих навушників немає нічого неможливого.

1MORE Triple Drive має вбудований контроллер, сумісний з прошивками Android і iOS. Ви можете управляти дзвінками, перемикати треки, управляти гучністю, зупиняти і відтворювати музику на телефоні. Єдине, до чого ми можемо причепитися, так це до відсутності можливості змінювати конфігурації, але для такої низької ціни, ми дійсно занадто багато хочемо.

Від низьких і глибоких до тонких і делікатних звуків, 1MORE Triple Drive обробляють широкий спектр аудіо з апломбом. Кожен чує по-різному, але ми впевнені, ви не будете розчаровані. І нарешті знайшовся виробник, який може перевернути ринок навушників своєю низькою ціною і неймовірною якістю звуку.