Mi Robot Vacuum - розумний пилосос для дому від Xiaomi

 • 01.09.2016
 • 727

Xiaomi представила ще одну розумну новинку для вашего дому під брендом MIJIA. Цей робот-прибиральник називається Mi Robot Vacuum. Він має форму диска, док-станцію для автоматичної зарядки, а також вбудовану батарею 5200 мАг для безперервного прибирання протягом 2.5 годин.

Технічні характеристики Mi Robot Vacuum

Mi Robot Vacuum прибирає ваш будинок самостійно, завдяки прогресивній системі сканування приміщень і складання оптимального індивідуального маршруту для прибирання. Робот оснащено LDS (Laser Distance Sensor) - лазерним далекоміром, який точно визначає відстань до стін та інших предметів. Він знаходиться в спеціальній вежі на верхівці корпусу, яка обертається на 360 градусів і охоплює все приміщення. Крім цього в конструкції робота передбачено 12 вбудованих технологічних датчиків, ультразвуковий сканер та три процесори для позиціонування робота: 4-х ядерний чіпсет ARM Alwinner, співпроцесор ARM Cortex від STMicroelectronics і процесор обробки зображень Texas Instruments LDS.

Сканування приміщення і визначення траєкторії відбувається з частотою 1800 раз в секунду, це і дозволяє домогтися високої точності вимірювань. Щось подібне застосовується і в сучасних безпілотних автомобілях.

12 типів датчиків на борту

 1. лазерний далекомір LDS;
 2. датчик віддалення від стін;
 3. датчик пилу;
 4. датчик зіткнень;
 5. ультразвукової радар;
 6. датчик великих часток;
 7. електронний компас;
 8. гіроскоп;
 9. акселерометр;
 10. спідометр;
 11. датчик падіння;
 12. датчик швидкості обертання вентилятораю.

Mi Robot Vacuum їздить не довільними траєкторіями як більшість аналогічних пристроїв, навпаки – він аналізує і складає маршрут помешканням самостійно. Крім цього, на борту встановлена легка і водночас потужна японська система Nidec, яка очищає поверхню у вашій квартирі під тиском повітря в 1800 Паскалів. Mi Robot Vacuum вміє підключатись до фірмового додатку Xiaomi MIJIA, тому ним можна керувати зі смартфона.

Автономність

Mi Robot Vacuum має вбудований літій-іонний акумулятор 5200 мАч від відомих світових брендів LG та Panasonic. Така ємність акумулятора витримує 2.5 години безперервного прибирання. А коли Mi Robot Vacuum забракне живлення, він самостійно знайде шлях до док-станції і стане на зарядку.

Прибирання помешкання

Керувати роботом можна за допомогою фірмового додатку MIJIA, що сумісний з пристроями на основі iOS та Android. У додатку можна встановлювати ваші особисті вподобання щодо прибирання приміщення, наприклад, налаштувати графік: дні та години, – робот буде виїжджати до служби саме у визначений час.

Навіть у великому будинку робот Mi Robot Vacuum не згубиться, адже його розташування завжди можна прослудкувати на екрані вашого смартфона на умовному плані квартири. Також в режимі реального часу відображається прогрес прибирання.

Основна щітка за допомогою датчиків наближення самостійно регулює своє віддалення від поверхні, тому впевнено прилягає до підлоги і очищає рівну поверхню. Додаткові бічні щітки дістануть пил навіть з найглибшого закутку. Mi Robot Vacuum завжди тримається на відстані в 1 см від стіни, тому ані робот, ані шпалери у приміщенні не будуть зіпсовані.

Ще однією цікавою "фішкою" робота можна назвати установку меж прибирання, в додатку можна обрати невидимі межі, які робот не зможе порушити, таким чином ви можете насолоджуватись чаюванням у вітальні, доки робот прибирає інші кімнати, він не завадить вашому відпочинку.

У підсумках

 • унікальна система з 12 датчиків і трьох процесорів для позиціонування;
 • управління роботом через додаток MIJIA;
 • повна автоматизація роботи;
 • якісні компоненти LG, Panaconic Nidec та інші;
 • автономність 2.5 години;
 • відображення статусу прибирання в реальному часі.

Придбати Mi Robot Vacuum в Україні можна у офіційному магазині Mi.ua

Останні відео

Дивовижний Xiaomi Mi Note 10

07.11.2019

Зустрічайте MIUI for Watch

06.11.2019

Розумний годинник Xiaomi Mi Watch

05.11.2019

Зимова куртка CottonSmith Arctic Extremely Down Jacket

04.11.2019

Живе Зображення з XGiMi Halo

01.11.2019

Камера Redmi Note 8 Pro

25.10.2019

Smart-сидіння для туалету Whale Spout

24.10.2019

Бездротові навушники QCY T1C

23.10.2019

Лазерний мультимедіа-проектор XGiMi Lune 4K

22.10.2019

Очищувач повітря Mi Air Purifier 2C

21.10.2019