Mi Robot Vacuum - розумний пилосос для дому від Xiaomi

 • 01.09.2016
 • 1863

Xiaomi представила ще одну розумну новинку для вашего дому під брендом MIJIA. Цей робот-прибиральник називається Mi Robot Vacuum. Він має форму диска, док-станцію для автоматичної зарядки, а також вбудовану батарею 5200 мАг для безперервного прибирання протягом 2.5 годин.

Технічні характеристики Mi Robot Vacuum

Mi Robot Vacuum прибирає ваш будинок самостійно, завдяки прогресивній системі сканування приміщень і складання оптимального індивідуального маршруту для прибирання. Робот оснащено LDS (Laser Distance Sensor) - лазерним далекоміром, який точно визначає відстань до стін та інших предметів. Він знаходиться в спеціальній вежі на верхівці корпусу, яка обертається на 360 градусів і охоплює все приміщення. Крім цього в конструкції робота передбачено 12 вбудованих технологічних датчиків, ультразвуковий сканер та три процесори для позиціонування робота: 4-х ядерний чіпсет ARM Alwinner, співпроцесор ARM Cortex від STMicroelectronics і процесор обробки зображень Texas Instruments LDS.

Сканування приміщення і визначення траєкторії відбувається з частотою 1800 раз в секунду, це і дозволяє домогтися високої точності вимірювань. Щось подібне застосовується і в сучасних безпілотних автомобілях.

12 типів датчиків на борту

 1. лазерний далекомір LDS;
 2. датчик віддалення від стін;
 3. датчик пилу;
 4. датчик зіткнень;
 5. ультразвукової радар;
 6. датчик великих часток;
 7. електронний компас;
 8. гіроскоп;
 9. акселерометр;
 10. спідометр;
 11. датчик падіння;
 12. датчик швидкості обертання вентилятораю.

Mi Robot Vacuum їздить не довільними траєкторіями як більшість аналогічних пристроїв, навпаки – він аналізує і складає маршрут помешканням самостійно. Крім цього, на борту встановлена легка і водночас потужна японська система Nidec, яка очищає поверхню у вашій квартирі під тиском повітря в 1800 Паскалів. Mi Robot Vacuum вміє підключатись до фірмового додатку Xiaomi MIJIA, тому ним можна керувати зі смартфона.

Автономність

Mi Robot Vacuum має вбудований літій-іонний акумулятор 5200 мАч від відомих світових брендів LG та Panasonic. Така ємність акумулятора витримує 2.5 години безперервного прибирання. А коли Mi Robot Vacuum забракне живлення, він самостійно знайде шлях до док-станції і стане на зарядку.

Прибирання помешкання

Керувати роботом можна за допомогою фірмового додатку MIJIA, що сумісний з пристроями на основі iOS та Android. У додатку можна встановлювати ваші особисті вподобання щодо прибирання приміщення, наприклад, налаштувати графік: дні та години, – робот буде виїжджати до служби саме у визначений час.

Навіть у великому будинку робот Mi Robot Vacuum не згубиться, адже його розташування завжди можна прослудкувати на екрані вашого смартфона на умовному плані квартири. Також в режимі реального часу відображається прогрес прибирання.

Основна щітка за допомогою датчиків наближення самостійно регулює своє віддалення від поверхні, тому впевнено прилягає до підлоги і очищає рівну поверхню. Додаткові бічні щітки дістануть пил навіть з найглибшого закутку. Mi Robot Vacuum завжди тримається на відстані в 1 см від стіни, тому ані робот, ані шпалери у приміщенні не будуть зіпсовані.

Ще однією цікавою "фішкою" робота можна назвати установку меж прибирання, в додатку можна обрати невидимі межі, які робот не зможе порушити, таким чином ви можете насолоджуватись чаюванням у вітальні, доки робот прибирає інші кімнати, він не завадить вашому відпочинку.

У підсумках

 • унікальна система з 12 датчиків і трьох процесорів для позиціонування;
 • управління роботом через додаток MIJIA;
 • повна автоматизація роботи;
 • якісні компоненти LG, Panaconic Nidec та інші;
 • автономність 2.5 години;
 • відображення статусу прибирання в реальному часі.

Придбати Mi Robot Vacuum в Україні можна у офіційному магазині Mi.ua