Mi VR Play - огляд першого шолома віртуальної реальності від Xiaomi

  • 02.09.2016
  • 1364

Mi VR Play - це перший шолом віртуальної реальності від Xiaomi, не так давно в світі був офіційний запуск новинки, а ми вже підготували для вас огляд пристрою.

Вiдео огляд

Комплект поставки

Mi VR Play поставляється у невеликій чорній коробочці, всередині знаходиться сам шолом, кріплення на голову, а також інструкції по експлуатації до нього. Комплект невеликий, але для використання прострою є усе необхідне.

Дизайн

Шолом Xiaomi виконаний з м'якого матеріалу, у нас на огляді базова чорна модель з помаранчевим логотипом Mi на передній грані. У лінійці Mi VR Play буде ще багато варіантів кольорів шолома для максимальної персоналізації.

На передній частині шолома є відсік на блискавці з двома замочками, куди і поміщається смартфон. А на верхній і бічних частинах є кріплення для нейлонових ремінців, за допомогою яких шолом і кріпитися на голову користувача. Вручну можна відрегулювати розмір кріплення. Зверху у правому куті знаходиться єдина клавіша управління з плавним ходом.

Шолом легкий як пінопласт і зручно сидить на голові, навіть після тривалого використання шия не втомлюється від нього, а це мабуть найголовніше для комфортного використання.

Принцип роботи

Як ви вже знаєте, Mi VR Play - це не самостійний гаджет, він працює в комплекті зі смартфоном. Є підтримка телефонів будь-яких брендів з діагоналями дисплеїв від 4.7" дюймів до 5.7" дюймів, Mi Note влізе.

На сьогодні найпростіший спосіб випробувати віртуальну реальність - це встановити додаток Google Cardboard або пошукати 3D ролики на YouTube. Смартфон з цим софтом встановлюється у спеціальний відсік, рівно по центру. Зображення на дисплеї розбивається на дві картинки - ліву і праву і за допомогою системи із лінз перетворюється в стерео-картинку, яка і сприймається нашим мозком, як 3D-реальність. Ось така проста схема роботи.

VR контент

Так як в Китаї заборонені сервіси Google, Xiaomi розробила свій спеціальний додаток для Mi VR Play. Але в наших широтах з шоломом відмінно працює і Google Cardboard. На сьогодні в Google Play є досить багато простеньких VR ігор, а також навчальних матеріалів, на зразок дослідження дна океану та інших. Крім цього, за допомогою сервісу Google Earth і Mi VR Play можна влаштувати собі екскурсію по найцікавішим містах світу.

На YouTube можна знайти 3D ролики, які створюють ефект присутності на живому концерті. Виглядає це все - дуже вражаюче. Обертаючи головою можна буквально в живу подивитися, що відбувається навколо у віртуальному світі.

Mi VR Play - це перший крок Xiaomi на зустріч майбутньому. Компанія збирається продовжити випуск продуктів віртуальної реальності для своїх фанатів. Цей шолом сподобався, він легкий і зручний і в одну мить може перетворити ваш смартфон в пристрій для споживання VR контенту. Замовити новинку можна будет у офіційному магазині Mi.ua.