Колекційна модель Metal Time Guardian of the Coasts MT018

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Модель патрульного катера

Metal Time — це велика різноманітність 3D-моделей машин, обладнання та механізмів, які мають переважні можливості в порівнянні з існуючою інженерною технікою.

Унікальні 3D-моделі конструкторів Metal Time відрізняються винятковою якістю завдяки використанню високотехнологічної гіпоалергенної сталі AISI 304. Вироби з цього матеріалу безпечні, естетичні та довговічні.

Для складання прототипів не потрібні інженерні чи механічні навички. Ви можете власноруч перетворити сталеві елементи на дивовижні вироби, не тільки високоякісні, а й привабливі для очей.

Кожна колекційна 3D-модель Metal Time здатна прикрасити ваш будинок або офіс.

Модель Guardian of the Coasts MT018 підкорить серця всіх, хто небайдужий до морських подорожей.

Конструктори Metal Time чудово підходять для людей з обмеженими можливостями, з наслідками травм чи неврологічних захворювань, оскільки вони розвивають уважність та дрібну моторику рук.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Історія прототипу

Старий товариш CG-47305 прорізав бірюзові води затоки Бодега, виконуючи чергове патрулювання морських заповідників, коли радар виявив об'єкт, який рухався з великою швидкістю.

Звичайно, це може бути місцева «золота» молодь із Сан-Франциско, яка вичавлює всі сили на катері, або браконьєри. І команда вирішила перевірити корабель, бо це робота берегової охорони.

Двигун патрульного катера заревів і швидко набрав крейсерську швидкість.

Незважаючи на свій вік, він все ще міг скласти конкуренцію гламурним моторним човнам.

Крім того, команда знала ці води, як свої п'ять пальців.

Колекційна модель Metal Time Guardian of the Coasts MT018 у різних ракурсах

Погоня була нетривалою та несподівано закінчилася: з борту човна пролунала автоматна черга.

Кулі навіть не подряпали броньований борт патрульного катера, але всім стало зрозуміло: справа набуває кримінального обігу. Командир екіпажу повідомив поліцію та вирішив продовжити переслідування.

Патрульний катер притискав човен зловмисників дедалі ближче до берега.

Злочинці намагалися втекти, але сховатися в океані нема де. А коли в небі з'явився поліцейський гелікоптер і з берега підійшли два рейнджерські човни з резерву, втікачам довелося вимкнути двигуни. Таким чином, CG-47305 захопив велику партію наркотиків.

І командування Берегової охорони вирішило провести технічне переозброєння понад 100 човнів, які практично відпрацювали 25-річний термін служби.

Колекційна модель Metal Time Guardian of the Coasts MT018 вид збоку

Історія формування моделі

Берегова охорона США виконує багато функцій: патрулювання узбережжя, порятунок постраждалих на морі, запобігання злочинності та незаконному рибальству, захист закритих територій та державного кордону.

Патрульний флот різноманітний: від невеликих катерів до фрегатів, і кожен має свої завдання.

Інженери Metal Time вибрали стандартний 47-футовий (14.3 м) човен, який є основним у прибережних водах США, для створення Guardian of the Coasts.

Колекційна модель Metal Time Guardian of the Coasts MT018 вид зверху

Ці кораблі були зроблені на початку 90-х років XX століття, а у 2017 році було ухвалено рішення модернізувати їх флот, продовживши термін їхньої служби ще на 20 років. Отже, модель Guardian of the Coasts базується на реальному прототипі.

Guardian of the Coasts розроблений з великою увагою до деталей. Рубка з оглядом органів управління, антени радіообладнання, сходи, поручні та інші елементи конструкції човна відтворені відповідно до оригіналу.

Колекційна модель Metal Time Guardian of the Coasts MT018 крупним планом

Особливості моделі

Guardian of the Coasts приводиться в дію електродвигуном, що приводить у дію радар човна.

Корпус корабля підтримується демонстраційним майданчиком. Завдяки цьому модель можна розмістити на будь-якій горизонтальній поверхні як прикрасу інтер'єру, експонату колекції або елементу макету.

Зібрати цю модель буде непросто для любителів ручної роботи, і вона стане чудовим розвитком навичок металообробки та технічної творчості.

Як і всі моделі Metal Time, "Guardian of the Coasts" виготовлена ​​з екологічно чистої харчової нержавіючої сталі, схваленої для споживчих товарів та іграшок.

Колекційна модель Metal Time Guardian of the Coasts MT018 заднього виду

Переваги моделі

Точний розкрій комплекту виключає можливість надрізів у процесі збирання.

Деталі точно підігнані одна до одної та не створять проблем зі з'єднанням.

Приємні тактильні відчуття, міцність та естетика матового металу відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, які використовуються в інших конструкторах.

Зручна плоска упаковка з екологічно чистого картону, придатного для вторинної переробки, поєднує компактність та естетику статусного подарунка.

Колекційна модель Metal Time Guardian of the Coasts MT018 на воді

Тип: Збірна 3D-модель
Бренд: Metal Time
Матеріал: Високотехнологічна гіпоалергенна полірована сталь AISI 304
Кількість деталей (шт): 161
Рівень складності від 1 до 8: 5
Годин на складання (в середньому): 10
Розмір моделі (в сантиметрах): 21 x 6 x 12
Розмір моделі (у дюймах): 8.26 x 2.36 x 4.72
Розмір посилки: L
Рекомендований вік: 14+
Комплектація: Листи сталеві, мотор, акумуляторний блок, плоскогубці, напилок, монтажні рукавички, тканина для полірування, стилізована шпилька на лацкан, клубні наклейки, спеціальна картка, керівництво користувача 
Примітка: Моделі Metal Time складаються з дрібних деталей, які за певних умов можуть бути небезпечними для дітей віком до 14 років. Якщо збирання моделі виконуватимуть діти, необхідно забезпечити нагляд батьків.

Завантаження…