Колекційна модель Metal Time Heavy Loco MT023

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Вантажний потяг — це група вантажних вагонів, що перевозяться одним або декількома локомотивами по залізниці, які перевозять вантаж на всьому шляху між відправником і пунктом призначення в рамках логістичного ланцюга. Потяги можуть перевозити сипучі вантажі, інтермодальні контейнери, генеральні або спеціалізовані вантажі у спеціально призначених для цього вагонах.

! Колії не входять до складу поїзда. "Heavy Loco" може пересуватися поверхнею без колій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Романтика залізничних подорожей відома майже кожному. Гойдання вагона, стукіт коліс на стрілочних переводах, нескінченна стрічка пейзажів у вікні — чужі міста, ліси, річки. Мости, вокзали, екзотичні місця — все це пропливає повз вас, поки ви чекаєте свого прибуття і п'єте каву в зручному кріслі експреса.

Metal Time Heavy Loco MT023 ескіз

Зовсім інша справа — вантажний потяг. Головні "працівники" залізниць. Вантажний потяг — це запах розпеченого металу і гальмівних колодок, пил і важка праця бригади. З іншого боку — величезна різноманітність локомотивів, вагонів, колій та завдань. Справжній рай для колекціонера моделей.

Вантажні поїзди використовуються з 18 століття і стали основним засобом для перевезення вантажів у деяких країнах, таких як США, Австралія, Південна Африка, Бразилія. Серед вантажних поїздів є рекордсмени за вантажопідйомністю та довжиною. Потяги довжиною понад 7 кілометрів були зафіксовані в Австралії, Африці та Казахстані! Деякі з них складалися з майже 500 елементів, вагонів і локомотивів. Кожен з них перевозив до 70 тисяч тонн вантажу! Але основну роботу з перевезення вантажів виконують звичні нам "товарняки". Саме їм і присвячена наша модель.

Metal Time Heavy Loco MT023 параметри

Створюючи модель вантажного поїзда "Heavy Loco", інженери "Metal Time" знали, що вступають на бажану для дизайнерів і колекціонерів територію. Велика кількість моделей і модифікацій залізничної техніки та інфраструктури, технічна складність локомотивів і спеціальних вагонів — це виклик для кожного творця збірних моделей. І ми його прийняли. "Heavy Loco" - це модульний вантажний потяг, що складається з трьох одиниць — локомотива, хопера та критого вагона. Локомотив оснащений заводним пружинним механізмом, який за допомогою шестерень і напрямного ременя рухає весь потяг по рейках.

Враховуючи масштабованість цієї моделі, "Metal Time" планує створити різноманітні вагони та локомотиви для колекціонерів, а також подовжити колію для будівництва мініатюрної залізниці.

Metal Time Heavy Loco MT023 потяг з вагонами

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

"Heavy Loco" оснащений пружинним двигуном, що заводиться. Колеса та рейки поїзда оснащені зубчиками, які забезпечують стабільний контакт. Потяг не зійде з рейок під час руху! За допомогою декількох конструкторів можна зібрати більш автентичний потяг, подовжити колію та створити власну міні-залізницю. "Metal Time" планує випустити й інші моделі залізничного транспорту з таким способом з'єднання, що дозволить створювати різні маршрути для потягів.

Потяг складається з локомотива, бункера та критого вагона. Всі три моделі виконані з увагою до реалістичності деталей.

Metal Time Heavy Loco MT023 вигляд моделі

Орнаменти та художні елементи на боках вагонів і локомотива надають моделі оригінальності. В інтер'єрі вона буде виглядати як дизайнерський статусний предмет. Ознайомлення з робочими механізмами локомотива додасть інтересу до технічної творчості у дітей, для яких "Heavy Loco" стане улюбленою іграшкою.

Metal Time Heavy Loco MT023 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT023

Кількість деталей:

234 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

6

Час на складання (у середньому):

8 годин

Розмір моделі (см):

48.5 x 5.4 x 7.0

Розмір моделі, дюйми:

19.10 x 1.97 x 2.75

Комплектація:

Стальні пластини 7 шт

Шестерні

Силова пружина

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки