Млин електронний конструктор Mysterious Mill Metal-Time MT054

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Через гребінь пагорба вони крокують, наче велетні. Їхні довгі руки, здається, простягаються до небес. Не дивно, що божевільний Дон Кіхот витягнув свій меч, щоб боротися з цими вітряками. Ви можете уявити і побачити Людину з Ламанчі верхи на своєму хиткому коні, а його бідолашний старий приятель Санчо Панса дивиться на нього, не вірячи своїм очам. Це земля "Дон Кіхота". Ці вітряки глибоко надихнули Сервантеса на написання його шедевру".

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Злакові культури були першими рослинами, які людство почало широко використовувати в їжу. Тому пристрої для їх обробки з'явилися другими після мисливських знарядь. І основним з них був млин — механізм для подрібнення зерна.

Metal Time Mysterious Mill MT054 ескіз

Сьогодні конструкція, призначення та продуктивність млинів дуже широка. Але у світовій культурі - це конусоподібна споруда з широкими лопатями. А найвідомішою сценою, де були присутні ці споруди, стала битва Дон Кіхота. Ще одним відомим млином є паризьке естрадне шоу "Мулен Руж". А поява вітряків у книгах і фільмах у жанрі фентезі незліченна.

Виробництво борошна поповнило лексикон різних народів багатьма новими словами і зробило професію мірошника почесною. Зараз це чи не найпоширеніше прізвище після коваля. Тому обійти увагою такий чудовий механізм для дизайнерів "Metal Time" було неможливо.

Metal Time Mysterious Mill MT054 параметри

Ажурні стіни та крила, унікальний дизайн та орнаменти - так виглядає DIY модель "Mysterious Mill". Його основою став стилізований образ вітряка з казок. У народних легендах в таких млинах завжди мололи чарівне борошно, і жили як добрі, так і злі персонажі. У моделі Metal Time мешканці млина — добрі чарівники, інакше він не був би таким красивим.

Використання кольорової нержавіючої сталі та електричного двигуна зробили цю модель вишуканою прикрасою інтер'єру. Для любителів технічної творчості збірка моделі "Mysterious Mill" стане захоплюючим викликом, а результат - витвором мистецтва.

Metal Time Mysterious Mill MT054 модель готова

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Модель "Mysterious Mill" допоможе вам пройти всі етапи технічного мистецтва. Від листів нержавіючої сталі з наміченими деталями, які потрібно зняти, відсортувати і почати конструювати, до отримання в результаті елегантної деталі інтер'єру.

І кожну хвилину цього процесу ви будете насолоджуватися красою візерунків, вирізаних на металевих пластинах, і різнокольоровими деталями та придумувати власну фантастичну історію про казковий вітряк.

Metal Time Mysterious Mill MT054 деталі близько

"Mysterious Mill" оснащений електродвигуном, який приводить в рух крила млина, що мають насичений теплий колірний тон. Увімкнути або вимкнути механізм можна за допомогою кнопки, розташованої на задній панелі корпусу.

Млин має не лише багато декоровані крила та бокові панелі. Його куполоподібний дах прикрашений металевими фігурками, що ніби продовжують візерунки корпусу.

Дверцята основного корпусу, що відчиняються, дозволяють покласти всередину моделі невеликі цінні речі — прикраси, амулети, улюблені маленькі іграшки. Це перетворює "Mysterious Mill" на дивовижну механічну скриньку.

Metal Time Mysterious Mill MT054 фото зібраної моделі

Модель "Mysterious Mill", зроблена своїми руками, стане неординарною прикрасою вашої оселі. У будь-якому інтер'єрі знайдеться місце для цієї металевої скульптури. Вона збігається з вібраціями романтичних натур, людей, які вірять у дива, люблять казки.

Тому "Mysterious Mill" після складання може зайняти місце на книжковій полиці, робочому столі або в дитячій кімнаті. Неспішне обертання його крил із золотистої сталі принесе у ваш дім спокій і дух магії. Крім того, млин є символом достатку, який стане в нагоді в кожній оселі.

"Mysterious Mill" також може бути використаний як сувенір для тих, хто пов'язаний з виробництвом продукції, або носіїв "млинових" прізвищ, і цілком може стати сімейною реліквією.

Складання моделей "Metal Time" - це веселе заняття для всієї родини або групи друзів, а також виклик для ваших конструкторських навичок. Цей процес можна використовувати як творче змагання або як антистресову активність.

Metal Time Mysterious Mill MT054 фото моделі

Модель "Mysterious Mill" призначена для широкого кола користувачів віком від 14 років. Вивчення та складання моделі розвиває навички технічної творчості, заохочує до вивчення історії науки і техніки. Моделі "Metal Time" - це не тільки конструктор для активного дозвілля. Наші моделі є чудовими подарунками, прикрасами інтер'єру, елементами інсталяцій, макетів та виставкових стендів.

Metal Time Mysterious Mill MT054 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT054

Кількість деталей:

52 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

3

Час на складання (у середньому):

5 годин

Розмір моделі (см):

12,5 × 10,5 × 14,5

Розмір моделі, дюйми:

4,92 × 4,13 × 5,7

Комплектація:

Стальні пластини 4 шт

Батарейний блок (ААА)

Вимикач живлення

Електродвигун

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…