Колекційна модель-конструктор Metal Time OLRI fidget фіджет MT049

  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Фіджети бувають різних форматів, і було доведено, що вони допомагають людям зосередитися, розслабитися та утримувати увагу. Фіджет-іграшка OLRI - це тип інструменту, розроблений для допомоги в саморегуляції. OLRI має символічний дизайн і може використовуватися в будь-якому місці, в тому числі і в дорозі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Найкращі ліки від стресу — зміна діяльності. Іноді, щоб відволіктися від поганих думок, достатньо просто покрутити щось у руках. А якщо ви створили цей предмет власноруч, ефект від такого заняття зростає в кілька разів.

 Metal Time OLRI MT049 ескіз

Одним із засобів моторної терапії є фіджети — невеликі предмети або їх комбінації, призначені для руху рук. До них відносяться звичайна пухирчата плівка. Але індустрія розваг зробила величезний внесок в їх різноманітність.

Такі предмети допоможуть впоратися зі стресом, зосередитися на прийнятті рішень, відволіктися від набридливих рутинних завдань, заповнити вільний час. Дрібна рухова активність допомагає в комплексній терапії неврологічних захворювань, оскільки тренує увагу та відновлює нейронні зв'язки. Загалом, гімнастика для пальців корисна та ефективна.

 Metal Time OLRI MT049 параметри

Metal Time представляє OLRI Fidget Toy - антистресову модель, яку можна зробити своїми руками. Вона складається з декількох металевих дисків, з'єднаних кульками. Конструкція, завдяки якій кульки вільно циркулюють по всьому периметру дисків, а також навколо їхніх осей, надає компонентам більшої свободи дій. Вони можуть рухатися в трьох площинах.

Завдяки цьому з них можна будувати фігури, обертати, пересувати. Це дозволяє зменшувати або збільшувати кількість дисків і створювати з них складні композиції.

Окрім іграшкової функції, OLRI Fidget Toy може виконувати й естетичні завдання, завдяки якісному матеріалу, орнаментам на поверхнях та незвичному зовнішньому вигляду. Ви можете скомбінувати їх з логотипом вашої компанії або першою літерою свого імені та поставити на видному місці в інтер'єрі, а потім здивувати друзів тим, що це не просто прикраса, а рухома головоломка.

  Metal Time OLRI MT049 в руках

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Як і всі моделі Metal Time, OLRI Fidget Toy виготовлений з екологічно чистої харчової нержавіючої сталі, дозволеної для виробництва споживчих товарів та іграшок. Точний розкрій набору виключає можливість порізів під час складання. Деталі точно підігнані одна до одної і не створюватимуть проблем при з'єднанні.

Приємні тактильні відчуття, міцність і естетика шліфованого металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерева або пластику, що використовуються в інших конструкторах. Зручне плоске пакування з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

 Metal Time OLRI MT049 антистресс

З кожною покупкою моделі Metal Time ви отримуєте клубний значок, листівку з подякою та унікальний номер, який присвоюється кожній моделі. Приєднання до клубу Metal Time відкриває додаткові можливості для кожного покупця.

OLRI Fidget Toy - чудовий сувенір для любителів головоломок, механічних іграшок, терапевтичний інструмент і просто красивий сувенір. Якщо ваші друзі полюбляли спінери, вони будуть у захваті від OLRI Fidget Toy.

Диски з'єднані між собою системою кульок, яка вільно рухається по її краях, а також обертається навколо своєї осі. Це дозволяє використовувати іграшку для різних цілей.

OLRI Fidget Toy призначена для підлітків. А також для тих, хто любить технічну творчість і красиві офісні предмети.

 Metal Time OLRI MT049 вигляд

Також цю іграшку можна використовувати людям з дефіцитом дрібної моторики, розсіяною увагою, неврологічними захворюваннями для відновлення рухів пальців рук.

Цей набір буде дуже корисним для тих, кому потрібно боротися зі стресом. Відволікання на прості рухи заспокоїть, допоможе впоратися з хвилюванням або скоротати час. OLRI Fidget Toy призначений для широкого кола користувачів віком від 14 років і старше.

Моделі "Metal Time" - це не тільки набір для активного дозвілля. Наші моделі є чудовими подарунками, прикрасами інтер'єру, елементами інсталяцій, макетів та виставкових стендів. Кожній нашій моделі присвоєно унікальний серійний номер, що робить їх колекційними. Клуб власників конструкторів Metal Time Constructors - це зростаюча спільнота людей, які захоплені конструюванням.

Кожна модель супроводжується клубним значком Metal Time, який означає, що її власник належить до спільноти шанувальників технічної творчості та унікальних зразків техніки, створених у світі в різні періоди історії.

 Metal Time OLRI MT049 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT049

Кількість деталей:

36 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

1

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

11×4 x 0.8

Розмір моделі, дюйми:

4.33×1.58×0.32

Комплектація:

Стальні пластини 1 шт

Полірувальна тканина

Завантаження…