Літак Boeing-314 конструктор модель Splashing Dreamer Metal-Time MT053

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Boeing 314 Clipper - американський далекомагістральний літак, що вироблявся компанією Boeing з 1938 по 1941 рік. Один з найбільших літаків свого часу, він міг перетинати Атлантичний і Тихий океани.
Перший 314 рейс за маршрутом Сан-Франциско-Гонконг вилетів з Аламеди 23 лютого 1939 року, а 29 березня розпочалися регулярні пасажирські та закордонні поштові перевезення за маршрутом №14. Подорож цим маршрутом в один бік займала понад шість днів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Перельоти через Атлантику були подвигом для пілотів і пасажирів, хоча в першій половині 20-го століття вони відбувалися досить часто і регулярно. Подорож часто тривала більшу частину дня, техніка не викликала довіри, а погодні умови створювали щохвилинний стрес. І раптом з'явився літак, здатний забезпечити пасажирам безпрецедентний комфорт і безпеку. Навіть у разі непередбачуваної посадки над океаном він гарантував виживання всіх, хто перебував на борту. Секрет у тому, що це був літак-поплавок Boeing 314 Yankee Clipper.

Metal Time Splashing Dreamer MT053 ескіз

Він був схожий на один з поверхів розкішного готелю. Висувні стільці, ресторанний порцеляновий посуд і столове срібло, першокласний сервіс. Це був такий літак, де Джеймс Бонд міг замовити свій улюблений коктейль, не встаючи, і випити його з кришталевого келиха. Конструкція гідролітака і запаси ресурсів дозволяли йому перебувати в повітрі до доби без дозаправлення, а в разі несправностей — сідати на воду і продовжувати свій шлях, як величезний човен.

Друга світова війна змінила функціональність цих літаків, і розкіш повітряних подорожей залишилася в минулому. Віддаючи данину поваги цьому творінню американських інженерів, команда Metal Time створила набір для самостійного складання "Splashing Dreamer" на основі конструкції цього славного гідролітака.

Metal Time Splashing Dreamer MT053 параметри

Кожна модель літака має свою легенду. Чому дизайнери обрали саме цю конструкцію, щоб створити її з нержавіючої сталі, додати рухомі деталі, пружину та розставити акценти за допомогою кольорових компонентів? "Splashing Dreamer" - це історія знаменитого гідролітака. Цей літак, окрім своєї розкоші, був видатним інженерним рішенням свого часу, а багато його технічних особливостей використовуються в сучасних літаках. "Splashing Dreamer" - це чотиримоторний монолітний гідролітак з характерною геометрією хвостового оперення.

Щоб підкреслити статус цього літального апарату, команда Metal Time використала в дизайні моделі кольорові деталі з нержавіючої сталі. Накладки на корпусах двигунів, поплавках-спонсонах і хвостових стабілізаторах виконані в мідно-золотому кольорі. Цим же кольором позначені двері кабіни літака.

Metal Time Splashing Dreamer MT053 малюнки на металі

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Корпус гідролітака розташований на стійкій підставці, яка також містить заводний механізм з пружиною і ключем. За допомогою шестерень рух від нього передається на гвинти двигунів. Однак модель можна легко відокремити від підставки, наприклад, для гри або використання як частини макета чи інсталяції. Від'єднані від центрального механізму, гвинти можна рухати лише обертаючи їх вручну.

Metal Time Splashing Dreamer MT053 крила літака

Можна влаштовувати "повітряні бої" з моделями, тримаючи їх у руках. Можна зібрати макет аеродрому. Можна навіть зімітувати "посадку" гідролітака на воду, однак потрібно розуміти, що "Splashing Dreamer" не втримається на поверхні води, оскільки модель має багато технологічних і декоративних отворів. Проте, занурення у воду не загрожує моделі та її механізмам, адже вони виготовлені з нержавіючої сталі.

Корпус гідролітака прикрашають орнаменти, що імітують хвилі та потоки води та повітря, вирізані з металу. Крім естетичної функції, це полегшує модель.

Як і всі конструктори Metal Time, модель "Splashing Dreamer" виготовлена з екологічно чистої нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості та дозволена для виробництва товарів народного споживання та іграшок.

Зібрати "Splashing Dreamer" - непросте завдання. В основному через складну систему шестерень, які передають рух пружини на гвинти двигунів. Щоб домогтися правильної роботи механізмів, потрібно буде застосувати чимало винахідливості. Процес складання моделі може стати чудовим заняттям для сімейного дозвілля.

Metal Time Splashing Dreamer MT053 на підставці

В результаті ваш стіл або інший елемент інтер'єру буде прикрашати модель з особливою історією та характером.

Для Metal Time модель "Splashing Dreamer" є продовженням і розвитком "авіаційного" напрямку, в якому вже було створено кілька видатних наборів для самостійного складання. Вперше модель літака створена з використанням кольорового металу.

Metal Time Splashing Dreamer MT053 вигляд моделі

Точна порізка моделі виключає можливість порізів під час складання. Приємні тактильні відчуття вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших конструкторах. Зручне плоске пакування з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

Metal Time Splashing Dreamer MT053 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT053

Кількість деталей:

124 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

4

Час на складання (у середньому):

8 годин

Розмір моделі (см):

20,5 x 29 x 10,5

Розмір моделі, дюйми:

8,07 x 11,42 x 4,14

Комплектація:

Стальні пластини 5 шт

Пружина

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…