Кольоровий Графічний планшет Xiaomi Xiaoxun 16-inch color LCD tablet Pink XPHB003

  • Рожевий
  • 12 місяців

Звичайна ціна

Додати у кошик У магазині Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Портативний дизайн

Графічний планшет Xiaoxun XPHB003 має 16-дюймовий ЖК-дисплей і відрізняється досить компактними габаритами 368 x 268 x 8 мм, що дозволить брати його з собою помістивши в сумці, рюкзаку.

Корпус з АБС-пластика

Xiaoxun XPHB003 виготовлений з АБС-пластика, що володіє хорошими характеристиками міцності. Крім того, виріб представлений в рожевому і блакитному кольорах.

Магнітний стилус

Графічний планшет Xiaoxun XPHB003 обладнаний стилусом, який можна прикріпити за допомогою магніту до краю планшета, що допомагає не втратити його при використанні дошки для малювання.

Сучасний ЖК-екран, безпечний для очей

У пристрої використовується 16-дюймовий ЖК-екран, здатний відображати до 3-х різних кольорів, в тому числі: синій, білий і зелений, щоб допомогти дітям отримати більш захоплюючі враження, при використанні планшета як в навчанні, так і в грі.

Крім того, цей ЖК-екран також виготовлений з рідкокристалічного полімерного матеріалу, який не містить пігменту або електромагнітного випромінювання, тому він не буде впливати на очі користувача навіть при використанні планшета протягом тривалого часу.

Стилус, який підходить для малювання та каліграфії

Кожен штрих і почерк створюються на графічному планшеті завдяки фізичному тиску кінчика стилуса. Користувачі можуть гнучко налаштовувати зображення і текст завдяки рушійній силі стилуса.

Таким чином, користувачі можуть легко використовувати цей стилус для каліграфії. З іншого боку, 16-дюймовий графічний планшет Xiaoxun XPHB003 не використовує підсвічування, тому видимість відбитого тексту і штрихів залежить від зовнішнього освітлення.

Простий у використанні, тривалий термін служби батареї

Xiaoxun XPHB003 обладнаний клавішею, яка дозволяє користувачам швидко видаляти намальований контент на екрані одним дотиком.

Крім того, збоку на пристрої є важіль для відключення кнопки стирання на випадок, якщо користувач випадково видалить його при використанні дошки для малювання.

В якості елемента живлення графічний планшет Xiaoxun використовує батарейку CR2025 яка відслужила вже до 2 років.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Кольоровий Графічний планшет
Бренд: Xiaoxun
Модель: XPHB003
Діагональ екрану: 16"
Матеріали: ITO, АБС-пластика
Стилус: Магнітний стилус
Тип батареї: Батарея-таблетка (CR2025)
Розміри: 368 x 268 x 8 мм
Довжина стилуса: 160 мм
Колір: Рожевий