Контролер Xiaomi Qingping Bluetooth Gateway (CGSPR1)

  • Білий
  • 12 місяців

Контролер Qingping Bluetooth Gateway CGSPR1 створений як заміна традиційним пультам дистанційного управління, що дозволяє управляти смарт-пристроями через додаток Mijia на смартфоні, роблячи ваше життя більш сучасним та розумним.

Управління розумними пристроями екосистеми Xiaomi

Після установки контролера CGSPR1 користувачі можуть підключити Bluetooth до інтелектуального дверного замку.

Ви також можете пов'язати контролер CGSPR1 з іншими пристроями, такими як сенсорні термометри, для контролю температури в приміщенні. Зверніть увагу, що пульт ClearGrass повинен бути правильно підключений до джерела живлення і доданий в той же обліковий запис додатка Mijia з інтелектуальним дверним замком, сенсорним термометром в межах діапазону передачі Bluetooth.

Коли пульт ClearGrass підключений до Wi-Fi через додаток Mijia, продукт зв'яже пристрої в цій екосистемі та буде управляти ними. Наприклад, отримувати повідомлення, щоб розблокувати двері, включити кондиціонер, включити обігрівач або включити кондиціонер. У той же час користувачі можуть також переглядати події безпеки, а також профілі розблокування.

Портативна конструкція

Контролер Qingping Bluetooth Gateway CGSPR1 має досить компактну конструкцію, всього 62.16 x 42 x 31.5 мм і легку вагу 46 г.

Крім того, компактний дизайн також допомагає йому не займати занадто багато місця в кімнаті, а ще його зручно носити з собою.

Міцний корпус

Виріб має високу міцність, виготовлено з хороших термостійких матеріалів, може працювати в умовах навколишнього середовища з температурою від -10 °C до 40 °C.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Контролер
Бренд: MiJia
Модель: CGSPR1
Робоча температура: Від -10 °C до 40 °C
Робоча вологість: 0% ~ 90% відносної вологості
Вхід: 100-240 В ~, 50/60 Гц, 0.2 А
Бездротове підключення: Bluetooth 4.2, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 ГГц
Розмір: 62.16 x 42 x 31.5 мм
Вага: 46 г
Колір: Білий