Ковдра Xiaomi COMO LIVING Gray

  • Сірий
  • 14 днів

Ковдра Xiaomi COMO LIVING

У холодну пору року, особливо в дуже холодні зимові ночі, люди жадають тепла. Тому дуже до речі буде «тепле як сонце» графенових ковдру COMO LIVING.

В якості наповнювача ковдри використовується поліестер і графен, оскільки швидкість поглинання тепла графена досягає 99%. Тепло, що виділяється вашим тілом, буде поглинатися ковдрою.

Графен — це новий тип наноматеріалів з атомів вуглецю. Його одношарова пластинчатая структура, надзвичайно тонка, міцна і швидко проводить тепло.

Організм людини є природним джерелом і поглиначем інфрачервоного випромінювання, смуга поглинання якого в основному становить 3-15 мт. Волокна графена здатні поглинати випромінюване тепло, що виділяється організмом людини, а також перетворювати і випускати далекі інфрачервоні промені 8-14 мт, які можуть поглинатися організмом людини.

Охорона чистого спального місця

Атоми вуглецю в графені можуть руйнувати клітинну мембрану бактерій і здатність бактерій до розмноження, а в поєднанні з дальнім інфрачервоним випромінюванням, ефективно пригнічувати ріст бактерій і забезпечують чисте середовище для сну.

Вологовбирний, дихаючий, антистатичний

Графенових волокно швидко вбирає вологу і піт з шкіри людини і швидко вводить їх в повітря, щоб зберегти тіло сухим, знижує питомий поверхневий опір і швидко вивільняє статичні заряди.

Тепла флісова тканина другого покоління

Поверхня ковдри COMO LIVING виготовлена ​​з поєднання поліестеру і теплою флісовій тканини другого покоління, яка м'якше і ніжніше, має гарну повітропроникністю для зниження пітливості під час сну.

Ковдра підійде як для одного, так і для двох чоловік.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ковдра
Бренд: COMO LIVING
Тканина виробу: 100% поліестер, фліс
Наповнення: 100% поліестер (включаючи графенових волокно)
Розмір: 220 x 240 см
Вага: 2.3 кг
Колір: Сірий