Кухонний стерилізатор Xiaomi Xiaodaijing (S0019) White

Остерігайтеся бактерій

Гігієна ножів, столових приладів, паличок для їжі в більшості випадків ігнорується. Люди часто кладуть вологі ножі, столовий посуд в тримачі, які, на їхню думку, чисті, але вони не знають, що внутрішня частина тримачі для ножів і столових приладів може бути ідеальним середовищем для розмноження бактерій.

Компактний дизайн

Кухонний стерилізатор Xiaodaijing (S0019) має вишуканий корпус 154 х 159 х 250 мм, окремі осередки для зберігання ножів, паличок для їжі, столових приладів і забезпечує їх ефективну стерилізацію перед застосуванням.

UVC ультрафіолет + циркуляція гарячого повітря

Подвійна ультрафіолетова стерилізація UVC + 68/72 °C з циркуляцією гарячого повітря, дозволяють не тільки висушити вологі столові прилади, а й ретельно їх продезінфікувати.

Ультрафіолетова стерилізація та дезінфекція — це використання відповідних довжин хвиль ультрафіолетового світла для того, щоб зруйнувати молекулярну структуру ДНК або РНК в клітинах мікроорганізмів, що призводить до загибелі ростових клітин і / або регенеративної здатності клітин.

Ступінь стерилізації до 99.99%

Xiaodaijing (S0019) з рівнем стерилізації до 99.99% ефективно вбиває збудника кишкової палички, золотистий стафілокок, грибкові мікроорганізми альбіканс.

Подвійний перемикач режимів

Ручний режим: натисніть кнопку, індикатор блимає справа наліво, дезінфекція та сушка завершаться через 40 хвилин, і він автоматично вимкнеться. Режим круїзу: доторкніться до кнопки протягом 2 секунд, правий індикатор 1 блимає без зупинок і проводить дезінфекцію протягом 40 хвилин кожні 4 години. Після включення круїзу в цілому 3 рази буде виконуватися автоматична сушка та дезінфекція, а після 3 раз він автоматично відключиться. При наступному використанні його необхідно буде перезапустити.

Практична конструкція

Стерилізатор Xiaodaijing (S0019) виготовлений з АБС-пластика і полікарбонату, які стійкі до високих температур і деформацій, а також мають тривалий термін служби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Кухонний стерилізатор
Бренд: Xiaodaijing
Модель: S0019
Матеріал: АБС-пластик, полікарбонат
Номінальна напруга: 220 В
Номінальна потужність: 1000 Вт
Метод дезінфекції: UVC ультрафіолет + циркуляція гарячого повітря
Місткість: 10-15 ножів + 10-15 вилок / ложок, 20-25 пар паличок для їжі
Перемикач: Сенсорний
Робоча температура: 68 °C-72 °C
Довжина хвилі ультрафіолетової лампи: 265 нм / 285 нм
Джерело живлення: Кабель живлення 1 метр
Розмір: 250 х 254 х 159 мм
Вага брутто: 1.7 кг