Лампа нічник з датчиком руху Xiaomi Yeelight Motion Sensor Closet Light A20 Silver (YLCG002)

  • Сірий
  • 24 місяця

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Лампа нічник c датчиком руху Xiaomi Yeelight Motion Sensor Closet Light - це розумне і зручне рішення для освітлення гардеробних, шаф, комор та інших приміщень. Ця панель використовується для забезпечення яскравого та енергоефективного освітлення всередині шаф та інших замкнутих просторів, де може бути незручно встановити традиційну лампу або недостатньо природного освітлення. Модель має тонкий і міцний корпус.

До комплекту входять спеціальні клейкі панелі, за допомогою яких можна закріпити лампу в будь-якому зручному місці. Нічник оснащений датчиком руху, тому лампа працюватиме тільки тоді, коли фіксується рух. Завдяки світлочутливості датчика лампа спрацьовуватиме тільки в темряві, економлячи енергію вдень.

Працює пристрій від вбудованого акумулятора, ємності якого вистачить до 6 місяців використання (залежно від частоти та тривалості використання).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Зручне рішення для освітлення

Лампа нічник від Yeelight - світильник у формі панелі. Це практичне рішення для освітлення гардеробних, шаф, комор або інших просторів, де поставити традиційний світильник незручно, а природного освітлення недостатньо. Модель виконана в чорному легкому пластиковому корпусі, що дає змогу встановити її в будь-яке місце без зайвих зусиль. Панель гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Товщина панелі становить всього 0,9 см.

Xiaomi Yeelight Motion Sensor Closet Light A20 Silver фото 11

Вбудований датчик руху

Модель отримала вбудований датчик руху, який автоматично вмикатиме лампу, якщо зафіксує рух. Датчик має кут огляду 120° і вловлює сигнал на відстані від 2 до 4 метрів залежно від положення об'єкта до лампи. Така функція досить зручна, оскільки лампа вмикатиметься самостійно і не потрібно буде шукати вмикач у темряві. Після того як рух припиняється, панель автоматично вимикається.

Особливість лампи - світлочутливість датчика. Світло лампи вмикатиметься тільки в темряві, а не вдень, щоб зберегти заряд акумулятора.

Лампа нічник з датчиком руху Xiaomi Yeelight Motion Sensor Closet Light A60 Black кріплення

Легке встановлення

Для встановлення лампи, в комплект входять 2 магнітних кріплення на клейкій основі. З їхньою допомогою ви легко зможете встановити лампу в потрібному вам місці без зайвих зусиль.

Лампа нічник з датчиком руху Xiaomi Yeelight Motion Sensor Closet Light A60 Black установка в шафі

Тепле освітлення

Колірна температура лампи - 2700К Це м'яке тепле освітлення, яке не буде викликати "стрес" в очей, коли лампа вмикається в повній темряві.

Лампа нічник з датчиком руху Xiaomi Yeelight Motion Sensor Closet Light A60 Black використання

Автономна робота

Головний плюс лампи в тому, що її не потрібно підключати до мережі. Вона працює від вбудованого акумулятора. Повної зарядки лампи буде достатньо до 180 днів роботи (залежно від частоти використання).

Лампа нічник з датчиком руху Xiaomi Yeelight Motion Sensor Closet Light A60 Black панель у шафі

Тип:

Лампа нічник із датчиком руху

Бренд: Yeelight
Модель:

A20 YLCG002

Довжина:

20см

Розміри:

20 x 3,9 x 0,9 см

Потужність:

1,2Вт

Ємність акумулятора:

1100 mAh

Час автономної роботи:

до 180 днів

Кольорова температура:

2700 К

Параметри входу:

5V 0,5А

Режим зарядки:

USB-C (зарядний кабель у комплекті)

Світловий потік:

45 лм

Колір:

Сірий

Комплектація:

Світильник, кріплення, зарядний кабель USB Type-C