Лампа Xiaomi Yeelight Kids ceiling LED Yellow

Дитяча лампа Yeelight Kids ceiling LED виконана у вигляді кольорового диска з мультяшним принтом. Вона дозволяє поєднувати високі технології із захистом зору та приємним оформленням, яке обов'язково сподобається вашій дитині. 

Лампа може похвалитися:

  • широким діапазоном регульованої яскравості (0.1-2000 люменів);
  • високим індексом передачі кольору (Ra95);
  • корпус, захищений за стандартом IP 60;
  • регулювання колірної температури в діапазоні від 2700K до 6500K;
  • підтримкою управління за допомогою Bluetooth;
  • наявністю пульта дистанційного керування;
  • компактними габаритними розмірами 320х73 мм і вагою 2.2 кг;
  • терміном використання до 25 000 годин;
Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Андрей, 12.02.2019
Отличная лампа. Брал в детскую. Свой функционал выполняет.
Всі відгуки

Лампа Yeelight Kids ceiling LED Yellow

Однією з головних особливостей лампи Yeelight Kids ceiling LED стало поєднання високих технологій, покликаних захистити зір і збільшити комфорт життя, з приємним оформленням, яке обов'язково сподобається вашій дитині. На кожну лампу нанесено принт в стилі дитячого малюнка та один з трьох кольорів, що дозволяє зробити її однією з найяскравіших стилістичних частин дитячої кімнати.

Yeelight Kids ceiling LED

Регульована яскравість і колір освітлення

Сонячне світло має оптимальну колірну температуру, яка забезпечує найкращу підтримку біоритмів організму, що росте. У світильнику Yeelight Kids ceiling LED використовуються LED-світлодіоди, які мають дуже широкий діапазон налаштувань випромінюваного кольору.

Потужність лампи в максимальному режимі роботи складає 28 Вт, а інтенсивність випромінюваного світлового потоку - 2000 люмен. В мінімальному режимі "місячного світіння" лампа випромінює світловий потік всього у 0.1 люмен.

Yeelight Kids ceiling LED

Захист дитячого зору

Більшість світильників китайських виробників мають світлодіоди з холодною колірною температурою світіння, тобто вони схильні давати блакитне світло. При цьому ідеальним освітленням прийнято вважати сонячне світло, оскільки холодне світло може викликати фотокератит (сонячний опік рогівки і кон'юктиви), катаракту та інші захворювання очей. Вплив теплих частин спектра у висвітленні відіграють важливу роль для підтримки активності дитини або його відпочинку. Світлодіоди Yeelight Kids ceiling LED мають високий коефіцієнт передачі кольору, за рахунок чого лампа забезпечує Вас справжнім природним світлом, запобігаючи спотворення кольорів.

Yeelight Kids ceiling LED

Тепле і холодне світло замість кондиціонера

Наука психофізіологія встановила чіткий взаємозв'язок між кольором навколишніх предметів, яскравістю освітлення і сприйняттям людиною температури. Холодні кольори стін та освітлення створюють відчуття прохолоди влітку, а теплі кольори і жовтуватий світло дозволяють людині зігріватися взимку.

Пульт лами Yeelight Kids ceiling LED дозволяє з легкістю регулювати колірну температуру, щоб випромінювати світло, який потрібен у даний момент.

Yeelight Kids ceiling LED

М'яке світло для нічної тиші

Інтелектуальна лампа Yeelight Kids ceiling LED може забезпечувати режим "місячного світла", який забезпечує підсвічування кімнати. Тепер Ви зможете перевірити, чи спить малюк, і чи все у нього гаразд, не розбудивши його. Низька яскравість в 0.1 люмена дозволяє добре орієнтуватися в кімнаті, але при цьому абсолютно не заважає засипати.Yeelight Kids ceiling LEDА смішний мультиплікаційний персонаж, намальований на лампі, стане другом для дитини.Yeelight Kids ceiling LEDНалаштування сценаріїв освітлення: різне освітлення для різних ситуацій

За допомогою програми для смартфону або спеціального пульта дистанційного керування Ви зможете налаштувати різні сценарії освітлення: наприклад, спеціальні режими для малювання і навчання, для ігор, а також режими імітації нічного і ранкового освітлення. Моментальна зміна сценаріїв, більше інтелектуальних режимів чекають Вас!Yeelight Kids ceiling LEDДистанційне управління за допомогою смартфона

За допомогою мобільного додатку Yeelite APP Ви отримаєте доступ до встановлених режимів освітлення, а також зможете вибрати ту яскравість і колірну температуру, яка потрібна Вам і Вашій дитині прямо зараз.

Yeelight Kids ceiling LED

Безпека і турбота про майбутнє

При виробництві світильника використані високоякісні мідні клеми і алюмінієва база, яка підвищує безпеку використання, а також виконує функцію радіатора тепла. Для боротьби з нагріванням корпусу також використана спеціальна схема розміщення світлодіодів LED. Завдяки цьому лампа практично не нагрівається, а сприйнятливі до тепла світлодіоди не знижують яскравість світіння - заявлений час їх роботи становить 25 000 годин.

Yeelight Kids ceiling LED

Захист від пилу рівня IP60

Світильник виконаний з захистом від пилу та комах, які можуть накопичуватися всередині світильника. Для очищення Yeelight Kids ceiling LED достатньо лише змахнути з нього пил.

Монтаж його також відрізняється простотою та інноваційністю - монтаж і демонтаж світильника здійснюється з допомогою сполучної муфти, до якої кріпиться світильник. Одне натиснення - і лампа вже встановлена.

Yeelight Kids ceiling LED

Тип: Стельова лампа
Бренд: Yeelight
Захист корпусу: IP 60
Діапазон регулювання яскравості: 0.1-2000 люменів
Індекс передачі кольору: Ra95
Діапазон регулювання колірної температури: 2700K - 6500K
Споживана потужність: 28 Вт
Напруга живлення: 220 В
Підтримка Bluetooth: Так
Підтримка Wi-Fi: Так
Габаритні розміри: 320х73 мм
Вага: 2.2 кг
Термін використання: до 25 000 годин
Пульт дистанційного керування: Так
Колір: Жовтий
Відгуки користувачів
Андрей, 12.02.2019
Отличная лампа. Брал в детскую. Свой функционал выполняет.
Додати коментар