Світло для росту. Дитяча лампа YeelightLED

  • 20.03.2018
  • 1533

Yeelight, як одна з компаній екосистеми компанії MiJia, зосереджує свою увагу на дослідженнях та розробці інтелектуального смарт-освітлення для щоденного використання.
Нещодавно вона випустила серію світлодіодних стельових ліхтарів Yeelight саме для дітей, а це означає що унікальні функції смарт-освітлення в цьому товарі поєднуються зі спеціальним дизайном, який дуже до вподоби дітям.


Для виготовлення спакування виробу Yeelight використали крафт-папер, який вважається екологічним та безпечним.
В коробці - світильник, дистанційний пульт керування, пакет с гвинтами та інструкція.


Цей світильник дуже легко самотужки змонтувати на стелі або стіні. У Yeelight назвали цю програму "5 хвилин для швидкої установки". 5 хвилин - це без перебільшень реальний час, за який можна за допомогою двох засувок та простої системи підключення дротів, які запатентовані Yeelight, увімкнути лампу. Вам не знадобиться навіть викрутка.


Виробник гарантує захист від пилу на рівні стандарту IP60, тобто ані частинки пилу, ані комахи не зможуть проникнути у середину та завадити роботі електронних компонентів лампи.


Корпус ліхтаря зроблена з алюмінію, як у "дорослих" версіях YeelightLED, але має кольорове забарвлення в залежності від обраного вами малюнка на плафоні. У дитячий версії є три типи малюнків - це жовте курча, синій динозавр та помаранчевий жираф.
Технічно лампа має 240 світлодіодів, характеристик яких достатньо для потужного освітлення 15-20 кв.м. Світлодіоди прикриті фільтром, який розсіює світло та робить його приємним для очей, більш м'яким та більш рівномірним.


Особливістю YeelightLED для дітей та дорослих є можливість корегувати відтинок світла (колірну температуру - від теплих до холодних тонів) залежно від ваших потреб. Особливу увагу привертає режим Moon, який можна назвати нічним. Це максимально теплий колір світла при мінімальної яскравості. Це дуже схоже на сяяння маленького місяця у вас у кімнаті. При такому світлі гарно засинається, та мати може у будь-який час зайти до кімнати й подивитися на дитину, не турбуючі її вмиканням світла.


Зі стандартним пультом дистанційного керування, який має всього п'ять кнопок, налаштовувати освітлення дуже просто. Він побудований на бездротової технології Bluetooth і має відносно високу чутливість.
Також дуже зручно використовувати для керування мобільний додаток Mi Home. Тут є можливість вимикання ламп за розкладом, спеціально підібрані режими роботи у вечірній час та зранку та інші цікаві налаштування.


Важливо знати, що світлодіодна лампа Yeelight не спотворює натуральні кольори, забезпечуючи точне сприймання відтінків як при нормальному сонячному світлі. Тобто у дитячій кімнаті під цією лампою можна гарно малювати, ліпити або займатися іншими видами творчості без зайвого навантаження на очі. Завдяки Yeelight навіть після заходу сонця ваш будинок буде наповнений живими фарбами.

 

Інші новини
Світло для росту. Дитяча лампа YeelightLED
Світло для росту. Дитяча лампа YeelightLED
  • 20.03.2018
  • 1534
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини