Рідина Doctor B в зручних пакетиках. Краще ніж жувальна гумка

  • 20.03.2018
  • 1548

Усі знають, що у людини в роті живуть безліч видів бактерії, деякі з них заважають підтримувати свіже дихання. Звісно, у деяких випадках неприємний запах може бути також пов'язаний з їжею, яку недавно з'їла людина. Наприклад, запах часнику чи цибулі досить специфічний, його краще негайно позбутися, якщо ви працюєте у великій компанії або ведете перемовини з клієнтами. Крім того, причинами неприємного дихання можуть стати шкідливі звички - тютюн та алкоголь.


Рідина Doctor B у невеличких пакетиках, розрахованих на одне використання - найзручніший засіб миттєво позбутися неприємного запаху з ротової порожнини. Це навіть простіше, ніж жувати гумку і значно зручніше, ніж носити з собою велику пляшку зубного ополіскувача.


У Китаї ця рідина продається в аптеках як сертифікований гігієнічний препарат. Випробуваннями доведено, що Doctor B видаляє 99,9% шкідливих бактерії, навіть таких як кишкова паличка чи золотистий стафілокок.


Важливо, що рідина для полоскання рота не містить ані алкоголю, ані цукру. Це означає, що пакетики Doctor B без остраху можна давати дітям до школи, використовувати водіям або хворим на діабет тощо. Також у складі ополіскувача є прополіс, екстракт женьшеню та ксиліт. Прополіс може поліпшити імунну функцію. Женьшень має кровоспинну дію, ксиліт може замінити традиційний цукор, але при цьому в жодному разі не здатен викликати карієс.


Рідина Doctor B доступна у двох смаках - солодкого персика та бамбуку. Перший підійде для тих, хто полюбляє солодкі смаки. Рідина зі смаком персика добре освіжає, та залишає приємний аромат. Смак бамбуку - більш міцний та традиційний, він викликає приємні відчуття свіжості у роті, але попри насичений смак не подразнює слизової оболонки.


З рідиною Doctor B ви будь-де будете почувати себе впевнено, а у будь-який ситуації вам легко буде мати з собою зручні пакетики, котрі можна просто покласти до кишені, сумки або органайзеру.


Цей товар  можна купити в упаковці по 20 пакетів, щоб цілий день свіжості вистачало навіть на велику сім'ю.

 

Інші новини
Рідина Doctor B в зручних пакетиках. Краще ніж жувальна гумка
Рідина Doctor B в зручних пакетиках. Краще ніж жувальна гумка
  • 20.03.2018
  • 1549
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини