Індукційна плитка MIJIA Mi Cooker. Розпакування

Рік тому Xiaomi замислилась над вирішенням проблеми зручного приготування їжі для тих, хто не готовий гаяти час на кухні, тож розробила та випустила на краудфандінг першу лінійку компактних індукційних плит MiJia Mi Cooker. Вони дуже сподобались споживачеві, тож рік потому з'явилось вже друге покоління плиток системи розумного дому MiJia.

У преміальному наборі йде не тільки сама плитка, але й каструля на 4 літри у том ж стилі, що й плита. Але ви можете використовувати будь-який улюблений посуд з металу з товстим дном.
Плита упакована в екологічний картон, який можна легко утилізувати. Сама плитка в середині коробці також знаходиться у товстому шарі пінопласту, щоб гарантовано запобігти ушкодженням при транспортуванні.

Вага плити MiJia Mi Cooker попри міцну конструкцію становить лише 2.100 грам. Сама плитка виглядає досить компактно, діаметр індуктивної поверхні дорівнює 27 сантиметрів та це дозволяє готувати на неї їжу у посуді з діаметром дна від 12 см. Електрична потужність плитки становить 2 кВт, коефіцієнт перетворення у мікрохвилі не менш ніж 96%. Дроти відповідають усім умовам пожежної безпеки, та для цієї досить великої потужності - міцні та досить товсті, підключення до місцевої електромережі потребує перехідника для європейських розеток тощо.

Чорно-білий дизайн MiJia Mi Cooker одразу звертає на себе увагу. Індукційна поверхня чорна та блискуча, її легко мити, а бокові поверхні з блискучого білого пластику.
Керувати плитою можна як через додаток MiJia на телефоні, так й через сенсорні кнопки та OLED-екран, який одночасно є поворотним датчиком. Також для кращого розуміння статусу приготування є яскраві світлодіоди. Зовнішній температурний зонд, який виглядає як кнопка в центрі індукційної поверхні, здатен точно вимірювати температуру дна каструлі, що дозволяє цій розумній плиті при готуванні їжі автоматично підтримувати задану температуру на бажаний користувачем відрізок часу. Додаткову кастрюлю,

можна подивитись тут.

Спеціальне силіконове кільце по краю індуктивної панелі сконструйовано саме так, щоб горщики та каструлі під час приготування міцно тримались на поверхні та були добре зорієнтовані до центру плити.

У самому мобільному додатку MiJia для нових користувачів цієї плити вже існує декілька десятків рецептів для швидкого готування смачних страв, але якщо у вас поки що цей додаток не встановлено - на нього можна вийти по QR-коду з паперової інструкції. І ви, як користувач MiJia Mi Cooker, можете створити свою власну кулінарну бібліотеку для цього зручного пристрою.

Інші новини
Індукційна плитка MIJIA Mi Cooker. Розпакування
Індукційна плитка MIJIA Mi Cooker. Розпакування
  • 17.03.2018
  • 520
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

MIUI 11 - Буде значно Більше

16.08.2019

Мультимедіа-проектор XGIMI H3

15.08.2019

Розумна лампа Yeelight Smart LED Bulb

14.08.2019

Mi&MIUI Community Ukraine Mannequin Challenge

13.08.2019

Іграшка-трансформер MITU Smart Building Block Car

12.08.2019

Електрична зубна щітка SO White EX3

09.08.2019

Ігровий джойстик для смартфонів GameSir G6s

08.08.2019

Скейтборд Xiaomi Acton D1 Double Rocker

07.08.2019

Надпотужний ноутбук Mi Gaming Notebook 2019

06.08.2019

Розумний замок MiJia Smart Door Lock

05.08.2019