Вапорайзери A&D E-Cigarette – це відмінна заміна звичайних цигарок. Ароматно та безпечно!

  • 19.03.2018
  • 1804

Як відомо, крапля нікотину вбиває коня, а що вона робить з хом'ячком нам просто страшно говорити!

Але, жарти в сторону!

Незважаючи на десятки попереджень різних медичних установ, чиї фахівці у весь голос кричать про страшну шкоду куріння для легень людини, сотні мільйонів людей продовжують палити.

A&D E-Cigarette палити шкідливо

Чому так відбувається? На жаль, для цього є маса причин, починаючи від нюансів людської психології та закінчуючи соціальними факторами.

Тому, в якості певної, набагато безпечнішої альтернативи нікотинової сигареті був створений вапорайзер або інше кажучи – один з різновидів електронної сигарети.

Головний плюс вапорайзера – це його безпечність для організму людини за рахунок тотальної відмінності від класичної сигарети. Вапорайзер створений не для куріння, а для ширяння, тобто для випаровування рідини, якою він заправлений.

A&D E-Cigarette ширяння безпечне

І в цьому і є основна «фішка». Рідина, яка міститься в вапорайзері, зазвичай, створена за принципом «чотири 0»: 0 смоли, 0 нікотину, 0 цукру, 0 калорій. Тобто, по суті – 0 шкоди.

Звичайно, вапорайзери можна заправляти і рідинами що містять нікотин, але тоді втрачається їх суть і відмінність від звичайної шкідливої сигарети стає досить слабкою.

Але, якщо мова йде про одноразові вапорайзери A&D E-Cigarette, то тут ви можете бути спокійні. Мало того, що в них чітко дотримується принцип «чотири 0», так ще й рідина, якою вони заправлені, містить потужну вітамінну добавку.

A&D E-Cigarette вапорайзер

Чим відволікають себе люди, які кинули палити? Вони жують жувальні гумки, п'ють чай і навіть їдять груші. Це звичайні способи, які відомі вже дуже давно. Вони трохи старомодні, ви не вважаєте?

A&D E-Cigarette жувальна гумка

Ароматний туман вапорайзерів A&D E-Cigarette, наповнений вітамінами, є набагато більш цікавою і приємною альтернативою паління, чи не так?
Немає смол, немає нікотину – тільки натуральні фруктові та рослинні екстракти. Що стосується добавки корисних речовин, то їх список досить широкий:

  • Колаген;
  • Вітамін А;
  • Вітамін В6;
  • вітамін В12
  • Вітамін С;
  • Вітамін Е;
  • Коензим Q10.

А щоб задовольнити різні смакові пристрасті, A&D E-Cigarette володіють чотирма різними ароматами: зелене яблуко, ваніль, м'ята і грейпфрут.

Кожному аромату відповідає свій власний колір вапорайзери, тому ви не переплутаєте їх між собою!

A&D E-Cigarette різні смаки вапорайзерів

Пристрої повністю герметичні: їх не можна заправити повторно, в них не потрапить пил і бруд. Вбудований чіп, який контролює силу затяжки, LED-індикатор і корпус з ABS-пластика – вапорайзер A&D E-Cigarette це не тільки ароматно, але ще й надійно та зручно.

Один вапорайзер A&D E-Cigarette розрахований на близько 500 затяжок, що досить непогано.

Діаметр вапорайзера 10 мм, довжина 120 мм. Як бачите, ними буде надзвичайно комфортно користуватися.

A&D E-Cigarette зручні

Вирішили кинути палити і шукаєте чим би зайняти себе в складний перехідний період? Забудьте про жуйки, зверніть свою увагу на A&D E-Cigarette.

Хочете вдихнути ароматної пари, наповненої різними вітамінами? Зверніть увагу на A&D E-Cigarette.

Бажаєте здивувати свого друга, який «собаку з'їв» в питаннях «вапа»? Знову ж таки, зверніть свою увагу на A&D E-Cigarette!

A&D E-Cigarette електронні цигарки

На дворі 21 століття! Користуйтеся тільки інноваційним і кращим. Таким як вапорайзери A&D E-Cigarette.

Інші новини