Дочекалися! Новий Mi Home&Service в Тернополі! Запрошуємо на відкриття 23-25 березня!

  • 21.03.2018
  • 1677

Отже, 23-25 березня, місто Тернопіль, вулиця Руська 16, відкриття нового Mi Home&Service. Фани і шанувальники продукції екосистеми Xiaomi та Mijia, ми стали з вами на один крок ближче і тепер зможемо ще міцніше і добродушніше потиснути один одному руки.

Mi Home&Service панорамні камери навушники

Завдяки нашому новому магазину в Тернополі, ми зможемо познайомити ще більше українців з чудовим величезним світом різноманітної продукції відомого китайського бренду.

Mi Home&Service новий магазин в Тернополі

Mi Home&Service тернопільський магазин

Звичайно ж, для того щоб мешканці та гості міста змогли в повній мірі насолодитися екосистемою Xiaomi та Mijia у всій її красі, ми зібрали в нашому новому магазині надзвичайно широкий асортимент товарів китайського бренду.

Mi Home&Service широкий асортимент

Смартфони та екшн-камери, ноутбуки та телевізори, роботи-пилососи та розумні валізи, стильні навушники та іграшки для дітей, панорамні камери та розумне освітлення, розумні ваги та класні рюкзаки, а також десятки інших цікавих гаджетів екосистеми Xiaomi та MiJia чекають вас в новому Mi Home&Service, який відкривається на Руській 16!

Mi Home&Service асортимент смартфонів

Згідно з форматом нашого магазину, в ньому буде ще і сервісний центр, що, ми впевнені, надзвичайно порадує всіх шанувальників техніки Xiaomi.

Зацікавив якийсь пристрій або гаджет? Наші професійні продавці тут як тут! Повно і докладно проконсультують вас про вподобаний девайс!

Mi Home&Service новий магазин в Тернополі

Кожен день, з 09-00 до 20-00 наш магазин буде радий кожному відвідувачу! Запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати крутий та стильний Mi Home&Service, що на вулиці Руська 16!

Повна контактна інформація:

вул. Руська 16

Графік роботи:
Щодня 09.00-20.00.

Телефони:
(068) 397-91-98
(063) 504-56-40

e-mail: [email protected]

Mi Home&Service яскравий асортимент

Інші новини