Щоб обличчя сяяло здоров'ям. Масажер-очищувач inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument

  • 18.03.2018
  • 1711

Представляємо масажер з глибоким і делікатним очищенням шкіри за допомогою ультразвукового вібраційного масажу від Xiaomi inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument. Це ще один інструмент для жінок, який розробила компанія Xiaomi, турбуючись про те, щоб процедури для підтримки краси були доступними навіть вдома.

Турбота про жіночу красу не обмежується тим, що треба ретельно мити обличчя, навпаки, надмірне очищення за допомогою води та скрабів не дуже корисно для тонкої або чутливої шкіри. Ніжна жіноча шкіра вимагає більш дбайливого догляду, найчастіше за цим жінки звертаються до салону краси чи в SPA-салони. Але масажер-очищувач inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument - це процедури косметичного салону вдома, найбільш економічний спосіб підтримати красу та здоров'я вашої шкіри. Швидкість і якість роботи inFace можна рівняти з роботою професійного косметолога. Цей прилад безпечний та простий в використанні, бо має зрозумілу інструкцію для користувача.


Зауважимо, що inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument має гігієнічні протипоказання, наприклад, його не слід використовувати на ділянках шкіри, що мають ознаки наявності поверхневих запалень на кшталт прищів чи вугрів, при травмах чи ранах, опіках будь-якої етимології, або при загостренні шкірних захворювань: екзем, дерматитів, виразок, свищів і тріщин на шкірі.


А ось для чутливої ​​шкіри очищувач - ідеальне рішення. При виготовленні насадок використовується титан і пружний та безпечний до шкіри медичний матеріал на основі силікону. Процедура вже після першої хвилини починає стимулювати кровообіг, що і пробуджує життєздатність клітин шкіри.
Саме за допомогою ультразвукового масажера можна досягти максимального ефекту ліфтингу і лімфодренажу шкіри. Після регулярного використання масажеру звужуються пори, коригується овал обличчя, шкіра стає більш гладкою і пружною. Завдяки цьому можна уникати операції по підтяжці шкіри - апарат здатен розгладжувати тонкі зморшки, робити шкіру більш молодою.


Не зважаючи на потужний акумулятор, Xiaomi inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument - досить невеличкий гаджет, який легко брати з собою у подорож чи тримати дома біля ліжка - щоб приділити догляду за шкірою вільний час, наприклад, перед тим які лягти спати, бо нікому не завадять масаж обличчя перед подорожами до світу солодких снів. Xiaomi inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument - це ті самі 158 грамів технологій краси, яких корисно мати кожний жінці, яка знається на своїй красі та хоче гарно виглядати.

Інші новини