Щоб обличчя сяяло здоров'ям. Масажер-очищувач inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument

  • 18.03.2018
  • 768

Представляємо масажер з глибоким і делікатним очищенням шкіри за допомогою ультразвукового вібраційного масажу від Xiaomi inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument. Це ще один інструмент для жінок, який розробила компанія Xiaomi, турбуючись про те, щоб процедури для підтримки краси були доступними навіть вдома.

Турбота про жіночу красу не обмежується тим, що треба ретельно мити обличчя, навпаки, надмірне очищення за допомогою води та скрабів не дуже корисно для тонкої або чутливої шкіри. Ніжна жіноча шкіра вимагає більш дбайливого догляду, найчастіше за цим жінки звертаються до салону краси чи в SPA-салони. Але масажер-очищувач inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument - це процедури косметичного салону вдома, найбільш економічний спосіб підтримати красу та здоров'я вашої шкіри. Швидкість і якість роботи inFace можна рівняти з роботою професійного косметолога. Цей прилад безпечний та простий в використанні, бо має зрозумілу інструкцію для користувача.


Зауважимо, що inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument має гігієнічні протипоказання, наприклад, його не слід використовувати на ділянках шкіри, що мають ознаки наявності поверхневих запалень на кшталт прищів чи вугрів, при травмах чи ранах, опіках будь-якої етимології, або при загостренні шкірних захворювань: екзем, дерматитів, виразок, свищів і тріщин на шкірі.


А ось для чутливої ​​шкіри очищувач - ідеальне рішення. При виготовленні насадок використовується титан і пружний та безпечний до шкіри медичний матеріал на основі силікону. Процедура вже після першої хвилини починає стимулювати кровообіг, що і пробуджує життєздатність клітин шкіри.
Саме за допомогою ультразвукового масажера можна досягти максимального ефекту ліфтингу і лімфодренажу шкіри. Після регулярного використання масажеру звужуються пори, коригується овал обличчя, шкіра стає більш гладкою і пружною. Завдяки цьому можна уникати операції по підтяжці шкіри - апарат здатен розгладжувати тонкі зморшки, робити шкіру більш молодою.


Не зважаючи на потужний акумулятор, Xiaomi inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument - досить невеличкий гаджет, який легко брати з собою у подорож чи тримати дома біля ліжка - щоб приділити догляду за шкірою вільний час, наприклад, перед тим які лягти спати, бо нікому не завадять масаж обличчя перед подорожами до світу солодких снів. Xiaomi inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument - це ті самі 158 грамів технологій краси, яких корисно мати кожний жінці, яка знається на своїй красі та хоче гарно виглядати.

Інші новини
Щоб обличчя сяяло здоров'ям. Масажер-очищувач  inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument
Щоб обличчя сяяло здоров'ям. Масажер-очищувач inFace Sonic Cleansing Beauty Instrument
  • 18.03.2018
  • 769
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео

Mi 10 Pro - Погляд Зсередини

19.02.2020

Xiao Ai Smart Moxibustion Box

18.02.2020

Зарядний пристрій Baseus 45Вт Quick Charger

17.02.2020

Роутер Xiaomi AIoT Router AX3600

14.02.2020

Xiaomi Mi 10 - Представлено Офіційно

13.02.2020

Подушка 8H Memory U-shaped Neck Pillow

12.02.2020

108МП Камера | Mi Note 10

10.02.2020

Краса Приховується в Деталях | Mi Note 10

08.02.2020

Настільний годинник Baseus Rotation Magnetic Digital Timer

06.02.2020

Розумна викрутка MiJia Screwdriver

05.02.2020