Масажер Xiaomi XQIAO Massager gun Q800 Black Trade-in

  • Чорний
  • 3 місяця

Trade-in

Опис: Товар після ремонту, є сліди відкриття пристрою.
Ви можете подивитись новий такий товар

Доставка

Товар після ремонту, є сліди відкриття пристрою.

4 режими інтенсивності масажу

Інтелектуальний фасціальний масажер XQIAO Q800 забезпечує 1500 ~ 3500 оборотів в хвилину, які можна регулювати вибравши 1 з 4 режимів інтенсивності масажу.

Користувачі можуть перемикатися в відповідно до своїх потреб, будь то розслаблення м'язів після тренування або щоденний розслабляючий масаж.

Від розслабляючого до професійного масажу

XQIAO Q800 забезпечує різні швидкісні режими, режим 1 при 1500 об/хв можна використовувати для відновлення м'язів, режим 2 при 2000 об/хв можна використовувати для розслаблення фасції, режим 3 при 2500 об/хв і режим 4 при 3500 об/хв, можуть відповідати професійному масажу.

Завдяки високошвидкісного режиму удару 3500 оборотів в хвилину, він може досягати глибини масажу 7.5 мм, швидко руйнувати молочну кислоту, яка виробляється після фізичних вправ, миттєво знімаючи хворобливість та втому глибоких груп м'язів.

Крім того, завдяки запатентованій конструкції шумозаглушення та безшумному безщіткового двигуну, рівень шуму при роботі складає всього 45 дБ.

4 масажні головки в комплекті

Масажер обладнаний 4 професійними масажними головками, такими як сферична головка, U-подібна головка, циліндрична головка та плоска головка.

Ці масажні головки виготовлені з м'якого та приємного для шкіри харчового силіконового матеріалу, з оригінальною внутрішньої стільниковою структурою і м'якою текстурою поверхні.

До 42 днів роботи без підзарядки

Що стосується терміну служби батареї, в інтелектуальному масажері XQIAO Q800 використовується літієва акумуляторна батарея ємністю 2500 мАг, яка може забезпечувати тривалу роботу пристрою. При 10-хвилинному масажі в день, його можна використовувати протягом приблизно 42 днів.

Примітка

  1. Не торкайтеся до масажної головки і не натискайте на неї під час роботи.
  2. Не продовжуйте використовувати одну і ту ж масажну головку протягом тривалого часу, щоб уникнути фізичного пошкодження.
  3. Не використовуйте для масажу слабких м'язів, кісток, суглобів, голови, обличчя та шиї.
  4. Не використовуйте його для немовлят, неповнолітніх, вагітних жінок, тих, хто носить кардіостимулятор, має зламані кістки або металевий вміст всередині.
  5. Якщо ви погано себе почуваєте, будь ласка, негайно припиніть його використання.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Портативний масажер
Бренд: XQIAO
Модель: Q800
Кількість режимів: 4
Робоче середовище: 5 ~ 40°C
Ємність акумулятора: 2500 мАг
Тривалість зарядки: Близько 4-5 годин
Кількість насадок в комплекті: 4
Вхідна напруга: 110 В-220 В-50/60 Гц
Розмір: 9.4 х 15.3 см
Вага: 0.55 кг
Колір: Чорний
Гарантія: 3 місяці