Маска для очищення повітря Mi Home (Mijia) Honeywell Fresh Air Mask

Футуристична маска з вбудованим вентилятором

MiJia Honeywell - футуристична маска-респіратор виконана за новітніми технологіями очищення вдихуваного повітря. Вона оснащена фільтром KN95, який перешкоджає попаданню різних шкідливих часток у дихальні шляхи. Крім того, виріб оснащено пластиковим вентилятором, а потік повітря може регулюватися в залежності від потреб користувача.

Ємності вбудованого акумулятора (500 мАг) вистачить для забезпечення безперервної роботи інтегрованого в маску вентилятора протягом 3 годин. Насолоджуйтесь чистим повітрям з інноваційною маскою-респіратором MiJia.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Незамінний аксесуар для вільного дихання

Маски для очищення повітря все більше набирають популярності не тільки серед населення Китаю, але і серед жителів багатьох інших країн. Адже забруднення навколишнього середовища, у багато разів перевищує допустимі норми, здійснює прямий вплив на здоров'я людини, що тягне за собою незворотні наслідки. У цьому питанні відмінним помічником стане високотехнологічна маска-респіратор MiJia Honeywell, яка дозволить дихати чистим повітрям.

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask крупним планом

Постійний потік чистого повітря

Надійний захист від мікрочастинок

Респіратор складається з двох частин: безпосередньо маски з дуже щільного багатошарового матеріалу і фільтруючого елемента з вентилятором - розміщеним в центральній частині виробу. Фільтруючий елемент з нагнітаючим вентилятором, забезпечує надходження достатнього об`єму кисню, який проходить через повітрозабірник і багатошаровий фільтр, що перешкоджає проникненню небезпечних частинок пилу, вихлопних газів, тютюнового диму, кіптяви, пилку, масел і солей.

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask фільтруючий елемент і вентилятор

Маска, яка полегшить дихання

Регулювання потоку повітря

Після того, як ви натиснете кнопку живлення знизу лицьового боку маски (включення супроводжується світловою індикацією), вентилятор активується. Швидкість повітряного потоку можна регулювати залежно від потреб користувача. Збільшення швидкості роботи вентилятора, може збільшити обсяг повітря в масці, що в свою чергу полегшить дихання.

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask включення вентилятора

Тиха робота. Свободне дихання.

Шум від вентилятора менше 50 дБ

Інтегрований в маску MiJia вентилятор, має два режими роботи, перемикання між якими здійснюється вручну. Рівень шуму двигуна вентилятора менше 50 дБ, тому ви не відчуєте дискомфорту від занадто "гучної" роботи пристрою.

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask конструкція

Щільно прилегла конструкція

Ефективна фільтрація масел і солей

Фільтруючі елементи маски перешкоджають "проникненню" забрудненого повітря в дихальні шляхи людини. Виріб щільно прилягає до обличчя і завдяки застосуванню силіконового ущільнювача - не допускає потрапляння повітря через бічні сторони. Повітря проникає під маску MiJia Honeywell тільки пройшовши через фільтруючий елемент KN95, завдяки якому - відсіваються мікрочастинки пилу, масел, вихлопних газів розміром від 2.5 мікрон. При виготовленні маски-респіратора не використовувалися клей і формальдегід. Маска-респіратор MiJia повністю відповідає вимогам RoHS (директива, що обмежує вміст шкідливих речовин).

* Рекомендований час використання фільтруючих елементів респіраторної маски: не більше 12 годин (в залежності від погодних умов).

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask фільтруючий елемент

Знімна конструкція

Еластичний бавовняний ремінець

Зйомний бавовняний ремінець з "антиріжучим" дизайном, дозволяє надійно зафіксувати маску-респіратор на вухах. Ремінець має дуже м'яку та еластичну поверхню, яка не створює ніяких проблем і почуття дискомфорту навіть в процесі руху.

* Регульований ремінець підходить для користувачів з окружністю голови від 48-57 см.

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask дівчина в масці

Вбудований акумулятор

До 3 годин безперебійної роботи

Маска-респіратор MiJia оснащена вбудованим акумулятором з ємністю 500 мАг. Такого об`єму досить приблизно на 3 години безперебійної роботи вентилятора. Крім того, на нижній частині маски розміщений роз'єм Micro USB (кабель зарядки купується окремо). Тепер ви з легкістю зможете зарядити інноваційну маску навіть від павербанка.

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask зарядка пристрою

Ви можете займатися повсякденними справами (спілкування, активне проведення часу, відпочинок в парку) в звичному режимі. Оскільки з маскою MiJia Honeywell, ви зможете насолоджуватися чистим повітрям, і при цьому відчувати себе досить комфортно.

Маска для очищення повітря MiJia Honeywell Fresh Air Mask хлопець і дівчина в масках

Тип: Маска для захисту від пилу, вихлопного газу, пилку і т.ін.
Бренд:
Модель: XFKZ01YM
Матеріал: Силікон, пластик, бавовна
Ефективність очищення: N95
Спосіб фіксації: На вухах
Рекомендований час використання: Не більше 12 годин
Вхід: 500 мА
Час роботи: До 3 годин при повному заряді акумулятора
Максимальний рівень шуму: <50 дБ
Розмір: 87 x 112 x 66 мм
Вага: 105 г
Колір: Білий
Додатково: * Через відмінності тестового середовища дані можуть незначно відрізнятися
Комплектація: Маска (1 шт.), змінні фільтри (5 шт.), вушні ремінці (2 шт.), сумка для зберігання виробу (1 шт.), інструкція