Матрац Xiaomi 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 м

Доставка

Звичайна ціна

Здоровий сон з інноваційним матрацом 8H Q1

Матрац 8H Latex Q2 відрізняється інноваційним багатошаровим дизайном із застосуванням натурального латексу, пінистого протектора підвищеної щільності, наявністю шару з пінополіуретану, а також використанням піни з ефектом пам'яті «Memory Foam», яка забезпечує правильну адаптацію поверхні матраца до форми тіла та дарує відчуття невагомості.

Інноваційна конструкція з декількома опорними шарами для підтримки плечей, талії та ніг, подбає про найбільш комфортний відпочинок користувачів різного віку.

У матраці не використовуються формальдегіди, клей та інші хімічні речовини, що підкреслює його екологічність та безпеку для здоров'я. Відсутність клеючих речовин і застосування блискавки YKK в конструкції матраца 8H Latex Q2, дозволяє діставати його з наматрасника та чистити від забруднень.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Відмінний відпочинок з 8H

Інноваційний дизайн

Матрац 8H Latex Q2 подбає про комфортний відпочинок і відновлення сил під час сну. Застосування багатошарової конструкції сприяє більш рівномірному розподілу маси тіла людини по всій площі виробу, а також запобігає проникненню та розмноженню паразитичних кліщів та інших мікроорганізмів.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m крупним планом в кімнаті

Інноваційна конструкція персональної підтримки

Ідеальне рішення для користувачів різного віку

Матрац безумовно впливає на якість сну. Використання неякісного матраца може викликати неприємні відчуття, а як наслідок - безсоння. Конструктори 8H подбали про створення матраца, який би враховував переваги як любителів спати на м'якій поверхні, так і тих користувачів, які люблять відпочивати на більш твердому матраці.

Особлива інноваційна структура включає кілька елементів, які підтримують в правильному положенні плечі, талію, стегна та ноги користувача під час відпочинку або сну, що особливо актуально для людей похилого віку, які часто страждають від болів в тазостегновому суглобі або ногах.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m дівчина відпочиває в різних положеннях

Елементи комфорту

Підтримка правильного положення тіла

Інноваційна система підтримки, завдяки комбінованої структурі м'яких і твердих матеріалів з латексу, шестикутного модуля підтримки талії та трапецеидального модуля підтримки ніг та плечей, подбає про найбільш правильне розташування вашого тіла на поверхні матраца під час відпочинку. Здоровий сон на матраці 8H Q2 дозволить зняти втому, відновити сили та прокинутися з зарядом бадьорості на весь день.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m модуля підтримки положення тіла

Багатошарова конструкція

Екологічно чисті складові

Конструкція матраца 8H Q2 розширює рамки про подання структури матраца. Багатошаровий дизайн із застосуванням натурального тайського латексу (соку видобутого з каучуконосного дерева Гевея) із захисним матеріалом Evolon в сукупності з застосуванням німецької технологія Рolygiene (перешкоджають розмноженню мікроорганізмів), шару з піни «Memory Foam» (правильно підтримує тіло під час сну), пінополіуретану та піни високої щільності - підкреслює цілковиту спрямованість виробу на безпеку та комфорту користувача.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m багатошарова конструкція

Надійний захист від кліщів та бактерій

Захисна тканина Evolon і технологія Рolygiene

У матраці 8H Q2, для захисту від різних комах, застосовується особливий матеріал Evolon. До його складу не входять будь-які хімічні елементи, але при цьому дана тканина надійно захищає та запобігає проникненню і розмноження паразитичних кліщів, бактерій та грибків.

Завдяки щільній структурі матеріалу та дуже маленьким отворам, кліщі не можуть проникнути крізь неї, адже точність захисту тканини Evolon менше 1 мікрона.

Німецька технологія Рolygiene, яка вже зарекомендувала себе з найкращого боку - ефективно затримує грибки, перешкоджає росту бактерій та кліщів на поверхні шкіри, захищаючи природну флору епідермісу від негативного впливу мікроорганізмів. В основі технології закладений процес обробки матеріалу натуральними солями срібла - вельми ефективним протимікробним засобом, який здатний перешкоджати розвитку мікроорганізмів і розповсюдженню неприємного запаху, які вони викликають.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m захисні матеріал і технологія захисту від бактерій

Наматрацник з кавової нитки

Матеріал S.Cafe і технологія Singtex

Наматрацник 8H Q2 виконаний із застосуванням кавової пряжі S.Café, яка була розроблена тайванською текстильною компанією Singtex. S.Café - пряжа, яка виготовляється з кавової гущі та характеризується вражаючими якісними характеристиками. Вона здатна швидко висихати, має високий рівень стійкості до УФ-випромінювання. Кавову пряжу, наприклад для виробництва нижньої білизни та одягу використовують такі відомі світові бренди Victoria's Secret, BOSS та багато інших.

Технологія Singtex - це запатентована технологія, що представляє собою особливий процес низькотемпературної обробки кавової маси та полімеру. Основною особливістю технології Singtex, є змішування кавової гущі з волокнами пряжі. При цьому кавова гуща змінює характеристики нитки та сприяє більш швидкому висиханню матеріалу в порівнянні з бавовною.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m кавова пряжа

Шар з натурального латексу завтовшки 5 см

Тисячі вентиляційних отворів для забезпечення повітрообміну

Зовнішній шар матраца виконаний з натурального тайського латексу, який володіє еластичною структурою та перешкоджає попаданню вологи в інші шари матраца. Латекс має тисячі вентиляційних отворів, які забезпечують чудовий повітрообмін, а натуральні компоненти матеріалу не викликають алергічних реакцій при контакті зі шкірою.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m латекс

Ребриста структура латексу додає жорсткості матеріалу. Сам же латекс досить м'який матеріал, який немов огортає користувача і створює відчуття ніжності та комфорту.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m дівчина змотує шар з латексу

Блискавка YKK

Естетичну красу матраца підкреслюють приховані шви та застібки-блискавки YKK, які дозволяють витягти будь-який шар матраца для його очищення.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m застібка-блискавка

Піна «Memory Foam» з ефектом пам'яті

Адаптація поверхні матраца до форми тіла

«Memory Foam» - особливий матеріал, який виготовляється з дуже м'якої поліуретанової піни і має такі властивості:

  • Підвищена гнучкість, що забезпечує правильну адаптацію до форми тіла;
  • Надає антибактеріальний ефект;
  • Чи не чинить тиску на плечі, стегна та інші частини тіла, а підлаштовується під їх форму;
  • Володіє еластичною і дуже міцною структурою, яка продовжить термін служби виробу;
  • Здатна поглинати коливання поверхні;
  • Завдяки відкритій структурі матеріалу зайва волога швидко випаровується.

Після сну на матраці, до складу якого входить матеріал «Memory Foam», ви відчуєте, що значно знизилися звичні больові відчуття в області шиї, спини, тазостегнового суглоба. Ефект зниження больових відчуттів пояснюється здатністю Memory Foam реагувати на вагу і температуру, в результаті чого зменшується тиск на ті частини тіла, які найбільш схильні до "навантаженні" під час відпочинку або сну.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m матеріал з ефектом пам'яті

Шар з пінополіуретану

11 отворів для хорошої вентиляції

Пінополіуретан складається з безлічі ізольованих один від одної комірок заповнених газоподібною речовиною. Матеріал чудово зберігає тепло, практично не пропускає вологу, а завдяки 11 горизонтальним отворам - забезпечує хорошу вентиляцію.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m структура третього шару

Піна високої щільності

Нижній шар матраца складається з піни високої щільності за своєю структурою нагадує плитку шоколаду, яка забезпечує міцність конструкції та правильне положення тіла під час сну, а завдяки великій кількості отворів - сприяє хорошій циркуляції повітря.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m піна високої щільності

Майстерність в кожній деталі

Якісні матеріали та застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити матрац, який зробить спальне місце ще більш затишним і комфортним.

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m елементи матраца

Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 m дівчина і кіт

Найменування: Матрац 8H Latex Q2 Blue Ash 1.8 x 2.0 x 0.26 м
Бренд: 8H
Матеріал: Кавова нитка S.Café, натуральний латекс, піна з ефектом пам’яті "Memory Foam", захисний матеріал Evolon, пінополіуретан, холодна піна високої концентрації
Додатково: Опорні шари для підтримки плечей, талії, стегон і ніг, антибактеріальне покриття, вологовідштовхувальні властивості, захист від різних комах, тканина з точністю захисту менше 1 мікрона
Розмір: 180 x 200 x 26 см
Колір: Blue

Завантаження…