Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 cm 060405039

  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Матрац з інноваційною чотиришаровою конструкцією

Матрац Tonight Australian Wool відрізняється інноваційним багатошаровим дизайном із застосуванням натуральної мериносової вовни, м'якої шовкової тканини, поліефірного волокна і особливої тканини з ребристою структурою, яка перешкоджає попаданню вологи. Натуральні матеріали, які використовуються в матраці не викликають алергічних реакцій при прямому тактильному контакті зі шкірою людини.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Відмінний відпочинок з Tonight

Інноваційний дизайн

Матрац Tonight Australian Wool подбає про комфортний відпочинок і відновлення сил під час сну. Застосування багатошарової конструкції сприяє більш рівномірному розподілу маси тіла людини по всій площі виробу, а також запобігає проникненню і розмноженню паразитичних кліщів та інших мікроорганізмів.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 в кімнаті

Істинна якість

Характеристики зручності та безпеки

Tonight Australian Wool - матрац, що поєднує в собі чудові характеристики якості, комфорту і безпеки. В конструкції матраца застосовуються виключно екологічно чисті матеріали. Tonight - справжня якість, яке подарує вам здоровий сон.

  • Не містить формальдегідів, клею та інших хімічних речовин;
  • Багатошарова конструкція;
  • М'яка поверхня із застосуванням натурального мериносової вовни;
  • Захист від кліщів і мікробів;
  • Різноманітність розмірів: 1.2 х 2м, 1.5 х 2м, 1.8 x 2 м.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 вид збоку

Натуральний матеріал з унікальними властивостями

100% мериносова вовна

Основний матеріал використовується в матраці Tonight Australian Wool - мериносова вовна, вважається одним з кращих в світі матеріалів. Вона "видобувається" з Австралійських високогірних тонкорунних овець Меринос. Шерсть цієї породи овець має унікальні властивості, які забезпечують надійний захист від холоду і допомагають протистояти "спеці".

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 овечки

Характерними особливостями даного виду вовни, є унікальне поєднання теплоти і легкості, еластичності та вражаючою пружності, а також через вміст ланоліну їй властива гіпоалергенність. Вовна здатна досить швидко вбирати вологу і не менш швидко її випаровувати. Крім того, мериносова пряжа не вимагає частого прання, оскільки володіє хорошими "брудовідразливими" властивостями і здатністю "відсікати" неприємні запахи.

* Виріб з мериносової вовни рекомендується "очищати" в режимі дбайливого прання при температурі 30 градусів в розправленому вигляді.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 вовна

Багатошарова конструкція

Екологічно чисті складові

Конструкція матраца Tonight Australian Woo розширює рамки про подання структури матраца. Багатошаровий дизайн із застосуванням натуральної мериносової вовни в поєднанні з м'якою шовковою тканиною, а також шару з поліефіру, і особливого ребристого матеріалу, який перешкоджає попаданню вологи - підкреслює цілковиту спрямованість виробу на безпеку та комфорт користувача.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 багатошарова структура

Надійний захист від бактерій

Завдяки своєму "особливому складу" матрац надійно захищений від появи цвілі та розвитку мікробів, перешкоджає росту бактерій і кліщів на поверхні шкіри, захищаючи природну флору епідермісу від негативного впливу мікроорганізмів. Ключовий матеріал виробу - мериносова вовна, підходить не тільки для дорослих, а й для дітей, оскільки вона не викликає алергічних реакцій, здатна швидко випаровувати до 35% вологи з поверхні і є чудовим варіантом для користувачів з чутливою шкірою.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 поверхню виробу

Контроль терморегуляції

Ковдра можна використовувати і в холодну, і в теплу погоду

Поєднання мериносової вовни, поліефірного волокна і шовкової тканини - дозволило створити матрац, який володіє властивостями активної терморегуляції - при низькій зовнішній температурі, виріб буде поглинати тепло, яке виробляється тілом і зберігати його, формуючи природний шар теплоізоляції. При високій зовнішній температурі, матрац може ефективно відводити тепле повітря та піт з поверхні тіла.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 складання виробу

Білосніжний дизайн

Дуже приємний дизайн з білосніжною оболонкою і вишитими візерунками зроблять вашу спальну кімнату ще більш затишною. Варто відзначити, що з внутрішньої сторони виробу є спеціальні гумки, який дозволяють надійно зафіксувати матрац на ліжку.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 елементи виробу

Якісні матеріали і застосування ультрасучасних технологій, дозволили створити матрац, який зробить спальне місце ще більш затишним і комфортним.

Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 060405039 спальня

Найменування: Матрац Tonight Australian Wool Mattress White 180x200 cm
Бренд: PMA
Матеріал: Мериносова вовна (100%, 1440 г), поліестер (100%, 720 г), 100% поліпропілен, шовк
Розмір: 180 x 200 см
Колір: Білий
Додатково: Прати в режимі "дбайливого прання" при температурі 30 градусів в розправленому вигляді. Не відбілювати, не використовувати режим віджиму.