Ноутбук Xiaomi Mi Notebook Air 13.3" i5 8/256 GB Windows 10 (Trial) Gold

Зверніть увагу! В даному ноутбуці, встановлена демонстраційна версія ОС Windows 10.

Навіть прагнучи до зовнішньої краси та витонченості, ми як і раніше намагалися створити пристрій високої продуктивності. Тому Mi Book Air придатний не тільки для роботи в інтернеті та офісної роботи, але також може використовуватися для створення, редагування відео або для різних ігор. Більш швидкий процесор Intel 6-го покоління, прискорена робота DDR4 RAM, PCIe SSD, дискретної відеокарти і GDDR5 відеопам'яті. Тепер ви більше не будете вибирати між тонким дизайном і високою продуктивністю.

Mi Book Air поєднує в собі різні інновації: він дуже легкий, хоча має суцільнометалевий корпус, має швидкісний SSD накопичувач, покращений стандарт оперативної пам'яті 8GB DDR4, Dual Gigabit WiFi антену, Full HD дозвіл - 1920х1080. Всі перераховані вище інноваційні технології роблять Mi Book Air легшим, а його роботу більш швидкою, безперешкодної і точною.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Сергій, 26.01.2017
Коли буде надходження цього товару? Клавіатура буде мати російську розкладку?
Alex, 08.10.2016
Уже есть в наличии? В Киев сколько ждать доставки?
Всі відгуки

Mi Book Air 13.3'' Gold

Зробити вибір на користь високої продуктивності або тонкого дизайну?

Якщо акцентувати увагу тільки на продуктивності, то екран діагоналлю 13.3 "з повнорозмірною клавіатурою і ультратонким цільнометалевим дизайном не передбачено. У малогабаритному пристрої, як правило, не мається на увазі наявність жорсткого диска, швидкість якого вище в 3 рази, оперативної пам'яті, швидкість якої вище на 15%, і дискретної відеокарти, продуктивність якої вище в 2.1 рази.

Ноутбук має такі інновації: якісне захисне скло, Dual WiFi антена і т.д. В Mi Book Air об'єднуються витончений і тонкий дизайн з високою продуктивністю.

Ультратонкий суцільнометалевий корпус

Високоякісні деталі материнської плати забезпечують більш точну роботу пристрою. А поєднання різних технологій зробили дисплей більш тонким, при цьому кількість заряду батареї високої щільності не знизилася, хоча її обсяг порівняно зменшився. Цілий ряд застосування інноваційних технологій дозволили створити гарний ультратонкий суцільнометалевий ноутбук високої продуктивності.

Екран діагоналлю 12.5 "з вбудованою відеокартою - Вага 1.07 кг / товщина 12.9 мм

Екран діагоналлю 13.3 "з дискретною відеокартою - Вага 1.28 кг / товщина 14.8 мм

Покращені характеристики

Цей пристрій з високою продуктивністю зовні має красу та вишуканість. Mi Book Air придатний не тільки для роботи в інтернеті та офісної роботи, але також може використовуватися для створення, редагування відео або для різних ігор. Більш швидкий процесор Intel 6-го покоління, прискорена робота DDR4 RAM, PCIe SSD, дискретної відеокарти і GDDR5 відеопам'яті. Тепер ви більше не будете вибирати між тонким дизайном і високою продуктивністю.

Висококласна комплектація

Mi Book Air придатний не тільки для роботи в інтернеті та офісної роботи, але також може використовуватися для створення, редагування відео або для різних ігор. Більш швидкий процесор Intel 6-го покоління, прискорена робота DDR4 RAM, PCIe SSD, дискретної відеокарти і GDDR5 відеопам'яті. Тепер не потрібно буде вибирати між тонким дизайном і високою продуктивністю.

Не всі ноутбуки оснащені дискретною відеокартою

Сьогодні рідко можна зустріти тонкі ноутбуки, які були б оснащені дискретною відеокартою. Але це не є неможливим. Завдяки вбудованому окремому графічному процесору, який спеціалізується на обробці зображень і 3D іграх, продуктивність ігор покращилася в 2.1 рази. Правдоподібне, природнє відображення і анімаційні ефекти дозволяють повністю зануритися в ігровий процес.

Флагманський процесор 6-го покоління Intel Core i5

Швидкість роботи флагманського процесора 6-го покоління Intel серії «i» на 18% вище першого покоління, його споживана потужність значно знизилася, а продуктивність збільшилася. Тепер можна використовувати ноутбук навіть для монтажу 4К відео. Ноутбук з екраном діагоналлю 13.3 " оснащений процесором Intel Core i5, основна частота сягає 2.7GHz.

Ультратонка рамка

Full HD екран

Роздільна здатність 1920х1080, чіткість зображення в 1,8 раз краще, ніж на екрані 24 ". Якість зображення стандартного 1080р дозволу відрізняється: рамка навколо екрану Mi Book Air ще тонше, її ширина становить 5.59 мм. Високоякісне захисне скло, що не виступає за межі рамки навколо екрану, дозволяє вам повністю зосередитися на роботі з ноутбуком. Використання нових передових технологій дозволило в 4 рази зменшити відстань з повітрям між шарами екрану, в результаті зменшуються відблиски, викликані заломленням повітря. Тому, працюючи за ноутбуком в приміщенні можна насолоджуватися чітким зображенням на екрані.

Твердість захисного скла - 7Н (за шкалою Мооса)

Щоб екран був міцним і стійким до подряпин, було встановлено високоякісне захисне скло, міцність якого в 3 рази перевищує міцність сапфірового скла. Твердість захисного скла за шкалою Мооса становить 7Н, що значно зменшує ризики виникнення тріщин або подряпин в результаті падіння, удару або іншого контакту пристрою з речами.

Ширина рамки становить 5.59 мм

На сьогоднішній день навряд чи знайдеться менший розмір корпусу ноутбука, ніж у версії 13.3 ". За основу був узятий екран з ультратонкої рамкою. Завдяки цьому легкий і витончений ноутбук запросто поміститься у вашій сумці.

Батарея високої щільності

Ультратонка батарея

У ноутбуці встановлена ​​батарея високої щільності - 578Wh/L. Обсяг батареї зменшився, але це не несе негативний вплив на її щільність. В результаті час автономної роботи ноутбука становить 9.5 годин. Підтримка технології швидкої зарядки 1С. Досить півгодини, щоб на половину зарядити ноутбук. Тривалий режим очікування, технологія швидкої зарядки дозволять вам безтурботно користуватися ноутбуком вдома і під час подорожей.

Час автономної роботи ноутбука версії 12.5 "- 11.5 ч.

Час автономної роботи ноутбука версії 13.3 "- 9.5 ч.

Всеохоплюючий звук

AKG динаміки від австрійського виробника аудіоелектроніки

Більшість користувачів люблять слухати музику і дивитися фільми. Тому в Mi Book Air встановлені AKG динаміки від австрійського виробника. Одночасна робота двох динаміків забезпечує прекрасне звучання високих частот, а за низькі тони відповідає Dolby Audio™ технологія. Прослуховуючи музику, граючи в ігри і переглядаючи фільми насолоджуйтеся якісним звуком.

Багатий інтерфейс

Тепер ще й наявність USB-С роз’єму

Виробники нового покоління високоякісних ноутбуків роблять свій вибір на користь USB-С роз’эму, Mi Book Air не виняток. Даний порт має багатоцільове призначення. Ви можете використовувати його для зарядки пристрою, як відеовиходу, для передачі даних, а також для підключення додаткових аксесуарів. Крім USB-С роз’эма, ноутбук оснащений повнорозмірним HDMI портом, двома USB 3.0 портами і має роз'єм для гарнітури. Багатий інтерфейс дозволяє підключити два 4К дисплея для вашої комфортної роботи.

Smart адаптер, який розширює можливості ноутбука

Smart адаптер розширює можливості ноутбука в 1.5 рази. Розширення можливості підключення до ноутбука пристроїв за допомогою двох HDMI портів і трьох USB портів. Таким чином до ноутбука можна підключити ще більше різного професійного обладнання.

Відсутність пароля для розблокування

Mi band в якості пароля для розблокування ноутбука

Найбільш швидким способом розблокування ноутбука є відмова від стандартного методу введення пароля. Використовуйте Mi band 2 в якості пароля для Mi Book Air. Як тільки ноутбук виявить Mi band 2, він відразу ж розблокується без будь-яких додаткових дій. Крім легкості і високої продуктивності, Mi Book Air оснащений багатьма інноваційними технологіями, розблокування за допомогою Mi band 2 одна з них.

Основні функціональні можливості

Чим більше ви користуєтеся Mi Book Air, тим більше він вам подобається

Mi Book Air поєднує в собі різні інновації: він дуже легкий, хоча має суцільнометалевий корпус, має швидкісний SSD накопичувач, покращений стандарт оперативної пам'яті 8GB DDR4, Dual Gigabit WiFi антену, Full HD дозвіл до 1920х1080. Всі перераховані вище інноваційні технології роблять Mi Book Air легшим, а його роботу більш швидкою, безперешкодної і точною.

Тонше і легше

Розмір і вага ноутбука приблизно такий же, як і журналу. Вага ноутбука з діагоналлю 12.5 "становить всього 1.07 кг. Ви легко можете носити ноутбук з собою в сумочці.

11.5 годин безперервного використання

Більш низьке споживання енергії, більш висока щільність батареї, більш тривалє безперервне використання. Використовуючи даний ноутбук, не обов'язково тримати його постійно підключеним до джерела живлення.

Тиха робота, відсутність вентилятора

Використання процесора Intel Core серії m, споживана потужність якого значно нижче, а продуктивність розсіювання тепла краще. Тому всередині ноутбука немає вбудованого вентилятора.

Mi Book Air 12.5 "- суцільнометалевий корпус, FHD екран, повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням, багатий інтерфейс. Перевірте і випробуйте самі нові технології Mi Book Air 12.5".

Оптимальна конфігурація ноутбука

Чи достатньо зробити ноутбук більш тонким і легким? Це не було нашої остаточною метою. Наш ноутбук оснащений дискретною відеокартою, більш швидкою оперативною пам'яттю і жорстким диском, має оптимальну конфігурацію. Тому можна сказати, що ноутбук всебічно оптимізований. Ігри, робота, читання, інтернет стали швидшими.

Швидкі гри

Чи можливо грати в ігри без дискретної відеокарти

Якість і плавність гри є дуже важливими, тому навіть такий тонкий і легкий ноутбук ми оснастили дискретною відеокартою. Вбудованому інтегрованому графічному процесору складно впоратися з великими іграми, тому ми оснастили Mi Book Air 13.3 " дискретною відеокартою світового бренду NVIDIA GeForce 940MX, яка здатна виконувати складні ігрові операції і обчислення.

Дана дискретна відеокарта підтримує оновлені DirectX 12, CUDA, PhysX і інші ігрові технології, які допомагають відображати ігрові дії і почуття персонажів максимально реалістично, чудові ефекти вибухів, що підвищує продуктивність гри в 2 рази.

GDDR5 швидкісна пам'ять відеокарти

Ноутбук спеціально оснащений 1Гб відеопам'яттю стандарту нового покоління GDDR5, робота якої швидше в 3 рази і збільшує частоту кадрів при одночасному зниженні часу очікування. Це вказує на безперебійну роботу і стабільний висновок кадрів навіть під час гри «Call of Duty» або «League of Legends».

Швидка робота

Процесор Intel ® Core ™ i5. Флагманські процесори для ноутбуків 6-го покоління

Ноутбук оснащений флагманським процесором Intel Core i5 з максимальною основною частотою 2.7GHz, тому ви легко зможете виконувати офісну роботу, творчі завдання або насолоджуватися розвагами. Завдяки двоядерному 4GB процесору ноутбук швидко реагує при одночасному відкритті ігор, музики, документів і виконанні багатьох інших завдань.

Технологічний процес 14nm не тільки більш точний, але і при одночасному підвищенні продуктивності знижує енергоспоживання. Тому ноутбук відрізняється більш тривалим безперервним використанням. Ви можете вибрати Mi Вook Air 12.5 "з процесором Intel Core серії m, час безперервного використання якого становить 11.5 годин.

Швидке реагування

8 Гб оперативної пам'яті, на 15% швидша технологія DDR4

Чим вище частота оперативної пам'яті, чим вище швидкість часу відгуку ноутбука. У той час, коли масові ноутбуки оснащені DDR3, у Mi Вook Air швидкісна пам'ять DDR4. Швидкість читання покращилася до 2133MHz, що на 15% більше від частоти оперативної пам'яті попереднього покоління. Більш швидкий відгук при роботі з додатками.

Швидке читання

PCIe SSD швидше SSD

Швидкість різних стандартів інтерфейсів значно відрізняється. В Mi Вook Air 13.3 "ми відмовилися від основного порту ноутбуків SATA порту, а замість нього використовували більш прогресивний PCIe NVMe x 4 порт. Даний порт може розширити спочатку існуючий один канал передачі до чотирьох. Стала можливою одночасна передача більшої кількості даних, прискорення їх читання і записи. Ви хочете жорсткий диск великої ємності? Mi Book Air вже передбачив ваше бажання. В ноутбуці є слот для SSD карти розширення, що удосконалить його конфігурації.

Швидкість читання файлів у порівнянні зі звичайною SSD швидше в 3 рази, а в порівнянні з традиційним жорстким диском швидше в 15 разів. Це означає, що загальні властивості комп'ютера значно покращилися.

Швидке скачування

Dual WiFi антена, підтримка 802.11ac

Dual 2х2 WiFi антена збільшує швидкість каналу передачі до 867Mbps. Це в 2 рази швидше за швидкість передачі даних за допомогою кабелю для послідовного порту.

2,4 / 5 ГГц

Двохдіапазонний Wi-Fi

867Mbps

Максимальна швидкість низхідній передачі даних

Швидкість скачування від однієї антени в 2 рази швидше

Швидка зарядка

Ноутбук підтримує технологію швидкої зарядки. Півгодини часу досить для 50% заряду

Mi Вook Air не тільки відрізняється більш тривалим безперервним використанням, але також підтримує технологію швидкої зарядки. Ефективність використання технології швидкої зарядки 1С на 30% вище від ноутбуків, які не оснащені цією функцією. На 30% більше швидше, ніж зарядка від технології 0.7С.

Швидке пробудження

2 секунди щоб відновити робочий режим

Скільки часу знадобиться Mi Book Air, щоб відновити робочий режим після режиму очікування? Всього мить. Завдяки високоякісному технічному забезпеченню та оптимізації системи ноутбука необхідно всього 2 секунди, щоб пробудити його з режиму очікування.

Швидка синхронізація

Безшовна синхронізація з Mi смартфоном

Ноутбук має вбудований додаток Mi синхронізації. Mi або Redmi смартфони можуть підключатися до ноутбука, а після їх швидкої синхронізації переглядайте на Mi Book Air фотографії зі смартфона, робіть замітки, перевіряйте хмарне сховище або приведіть в порядок свій список контактів.

Швидке включення

Попередньо встановлена демонстраційна версія Windows 10

Ви отримаєте ноутбук вже з встановленою демонстраційною системою Windows 10.

Більше, ніж просто легкість

Витонченість - це все лише одне слово, за яким ховається більше, ніж просто краса. Розмір ноутбука зменшився, він має рівномірну товщину, співвідношення сторін екрану більше, тому він з легкістю поміститься у вашій сумці. Він оснащений різними портами, які сприяють зручному використанню пристрою. Також ноутбук має повнорозмірну клавіатуру для більш зручного введення інформації. Поєднання тонкого дизайну з сучасними технологіями вказує на поліпшені характеристики ноутбука.

Чудова інноваційна технологія екрану

Висока якість графіки Mi Book Air залежить не тільки від роздільної здатності Full HD. Відстань між захисним склом і дисплеєм скоротилася з 0.8мм до 0.2мм, завдяки чому зменшилася кількість відблисків, викликаних заломленням повітря. Насолоджуйтесь чітким зображенням екрану навіть при яскравому світлі. Шляхом скорочення ширини рамки, ми збільшили площу екрану. Використання твердого захисного скла створює ефект цілісного безшовного екрану.

Full HD екран

Плавне і насичене зображення при перегляді фільмів високої роздільної здатності 1080p.

Роздільна здатність 1920x1080

Широкий кут огляду 170 °

Контрастність 800: 1

Яскравість 300nit

Захисне скло

Ми використовували надійне захисне скло, яке перевищує міцність сапфірового скла. Ваш ноутбук має надійний захист. Це скло зазвичай використовується для смартфонів, планшетів та інших пристроїв. Тепер Mi Book Air не є винятком.

Товщина скла - 0.55мм

Твердість за шкалою Мооса становить 7Н

Технологія злиття екрану

Значне скорочення відстані між шарами екрану сприяє зменшенню відблисків. Зображення на екрані стало більш яскравим та чітким.

Відстань між шарами екрану складає 0.2 мм

Повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням

Добре спроектованє розміщення кнопок

Оскільки більшість часу ви працюєте з клавіатурою ноутбука, ми більш детально розглянули це питання. Для комфортної роботи з клавіатурою ми допрацювали кожну її деталь. Розмір кнопок ноутбука рівнозначний розміру кнопок настільної клавіатури, хід клавіш становить 1.9мм до спрацьовування. Меду кнопками збережена достатня дистанція для її комфортного використання. Хід зворотного зв'язку кнопок 1.3мм, що дозволяє здійснювати швидкі багаторазові натискання без особливих зусиль. Кожна кнопка клавіатури була протестована на витривалість. Користуючись клавіатурою вночі, можна увімкнути функцію з яскравістю 300nit. Насолоджуйтеся кожним використанням ноутбука Mi Вook Air.

Більше можливостей тачпада

Підтримка мультитач, простий рух руки може замінити функції клавіатури. Під приємною скляною панеллю ми застосували ізоляційне срібне покриття, яке не впливає на чутливість тачпада. Одночасно дане покриття передає більше блиску склу та краще поєднується з кольором клавіатури, металевої підставки для зап'ястя і т.д.

Ультратонка системна плата

Для більш високої продуктивності і збереження тонкого дизайну, для точної роботи системної плати, ми поліпшили більшість основних компонентів. Ми використовували дорожчий і надійний твердотільний конденсатор, швидшу оперативну пам'ять і т.д. Всі високоякісні компоненти точно розташовані на системній платі.

CPU / GPU два вентилятора розсіювання тепла

Mi Вook Air 13.3 " оснащений системою охолодження з двома вентиляторами. Кількість теплоти спочатку потрапляє в лівий вентилятор, після чого направляється і виводиться через правий вентилятор. Ви також можете вибрати Mi Вook Air 12.5", в якому використовується технологія контролю споживання енергії і всередині ноутбука немає вбудованого вентилятора.

Багатий інтерфейс

Навіть при наявності USB-C порту, здатного до розширення, в Mi Вook Air залишаються все початкові роз'єми. Mi Вook Air 13.3 має два USB 3.0 порти для підключення зовнішніх пристроїв, повнорозмірний HDMI порт, до якого можна підключити проектори з виходом HDMI і телебачення високої точності, а також 3.5 мм роз'єм для підключення гарнітури або колонок.

Суцільнометалевий корпус

Срібний колір і колір металу на вибір

Корпус ноутбука зроблений з надійного і легкого алюмінієвого сплаву. Відкривши ноутбук, зверніть увагу, що колір клавіатури, тачпада і корпусу вигідно доповнюють один одного.

Ноутбук виділяється своїм витонченим зовнішнім виглядом. Технологія піскоструминної обробки зробила зовнішній корпус ноутбука дуже приємною на дотик. Можна сказати, що Mi Book Air це витвір мистецтва. Ви можете вибрати два варіанти кольору ноутбука - срібний і золотий.

Відсутність логотипу на зовнішній панелі

Дизайнери Mi Book Air зробили сміливе рішення і відмовилися від нанесення логотипу на зовнішню панель ноутбука. Хоча це було й ризиковане рішення, але чиста поверхню і лаконічний дизайн комп'ютера зробили його справжнім витвором мистецтва. Наші дизайнери прийшли до висновку, що відсутність логотипу зовсім не забирає індивідуальність у нашого пристрою, зате кожен куточок зовнішньої панелі може бути розписаний і задекорований за вашим бажанням. Слідкуйте за появою нових різних наклейок для зовнішньої панелі ноутбука.

Оберіть найбільш відповідний чохол

Для такого витонченого ноутбука необхідно вибрати лаконічний і стильний чохол. Зовнішній шар шкіряного чохла складається з бичачої шкіри, яка дуже приємна і м'яка на дотик, а також легко чиститься. Внутрішній шар зроблений з ніжної замші, яка захищає ноутбук від подряпин. Чохол ідеально підходить для Mi Book Air. Він виготовлений у формі конверта і має невидиму магнітну застібку. Ви зможете з легкістю діставати ноутбук з чохла. Також на ваш вибір надані чохли з PU матеріалу і мікрофібри.

Найменування: Mi Book Air
Бренд: Mi
Процесор: Intel Core i5 6200U
Частота процесора: Максимальна частота 2.7 ГГц
Мережі: Підтримка Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц двохдіапазонний Wi-Fi. Протокол підтримки 802.11ac мережі, сумісний з 802.11 b/g/n. Максимальна швидкість до 867 Мбіт / с. Bluetooth 4.1.
Оперативна пам’ять: 8 Гб LPDDR4 2133 МГц (DDR4 на 15% швидше та на 10% нижче енергоспоживання ніж у DDR3)
Жорсткий диск: 256 Гб SATA SSD. Максимальна швидкість зчитування - 1.5 Гбіт/с
Графічний процесор: Відео карта: NVIDIA GeForce 940MX. Відео пам’ять: 1Gb GDDR5 Частота: 5 ГГц Підтримка відео 1080p (до 60 Гц) . Підтримка відео 4K (30 Гц). Вивід цифрового відео на телевізор, монітор.
Дисплей: IPS LCD. Діагональ екрану: 13.3 ". Розміри дисплея: 293.76 мм × 765.24 мм. Ультра-тонка рамка: 5.59 мм. Матриця дисплея FHD. Роздільною здатністю 1920 x 1080 (166 PPI). Кут огляду 170°. Яскравість 300nit. Контрастність 1:800. Широкоекранний 16:9. Широкий кут огляду, жорсткий екран, повна технологія ламінування c низьким коефіцієнтом відображення.
Камера: 1-мегапіксель. Відео виклик 1280 х 720. Цифровий мікрофон.
Звук: Realtek ALC255. AKG Customised подвійний динамік. Професійні динаміки, супер потужності 2Вт x 2. Спеціально налаштований Dolby Audio звук - Advanced Edition. Підтримка колонок і навушників об’ємного звучання. Точність відтворення: 24 кГц. Відтворення аудіо: 48 кГц. Підтримка гарнітур з мікрофоном та дистанційного керування (за винятком, навушників від Apple).
Акумулятор: 40Вт (typ) / 39Вт (хв). Максимальна щільність 578Wh/L. Підтримка швидкої зарядки (50% зарядка ноутбука за 30 хвилин). Адаптер живлення порт USB-C. Час автономної роботи: 9.5 годин. Відтворення Інтернет - відео - 8 годин. Відтворення локального відео - 7.5 годин. Перегляду веб - сторінок 7.5 годин.
Периферійний інтерфейс: USB-C, швидкість передачі даних 5 Гбіт/с. USB 3.0, швидкість передачі 2.5 Гбіт / с. Оснащений повнорозмірним портом HDMI. Роз’єм 3.5 мм для навушників і мікрофону.
Клавіатура і сенсорна панель: Повнорозмірна клавіатура з підсвічуванням, 3 режими підсвічування. Скляний трекпад для точного управління курсором і управління жестами. Функції жестів: такі як прокрутки на весь екран, перемикання програм, збільшення масштабу зображення екрану і інші жести.
Операційна система: Windows 10 Home Edition (Trial-демо-версія)
Розмір: Довжина: 309.6 мм. Ширина: 210.9 мм. Товщина: 14.8 мм.
Вага: 1.28 кг.

Завантаження…

Відгуки користувачів
Сергій, 26.01.2017
Коли буде надходження цього товару? Клавіатура буде мати російську розкладку?
Адміністрація Mi.UA, 26.01.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Сергій, так звичайно, кирилічна розкладка клавіатури присутня.
Alex, 08.10.2016
Уже есть в наличии? В Киев сколько ждать доставки?
Адміністрація Mi.UA, 06.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, поставки ожидаем в конце месяца.
Александр, 05.10.2016
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, когда данный товар будет в наличии? И при поступлении товара цена измениться ?
Адміністрація Mi.UA, 06.09.2016
Дякуємо за Ваш інтерес до Mi. Ми очікуємо надходження в середині вересня місяця. Залиште передзамовлення на товар і наші менеджери Вас сповістять при надходженні товару.
Олексiй, 05.09.2016
Доброго дня! Цiкавить дата наявностi.
Bogdan, 01.09.2016
Доброго дня. Чи буде кирилиця на клавіатурі? Windows 10 офіційний европейский буде? Чи китайський? Коли вже можна буде в наявності?
Додати коментар