Електричний самокат Mi Home (Mijia) Electric Scooter White

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Надійний та компактний

Mi Electric Scooter створений для комфортного використання на всі 100% своїх можливостей! Рама електричного самоката виготовлена з міцного авіаційного алюмінію, а його внутрішні структури захищені від вологи та пилу за стандартом IP 54. При вазі в 12.5 кг, Mi Electric Scooter здатний витримувати навантаження до 100 кг!

Пристрій має складну конструкцію, яка дозволяє самокату приймати зручну для транспортування форму. Процес складання/розкладання надзвичайно простий та швидкий!

Швидкий та витривалий

Максимальна швидкість самоката від Xiaomi становить 25 км/год. Згідно із заявою виробника, Mi Electric Scooter здатний проїжджати до 30 км з одного заряду батареї. Завдяки функції «круїз-контролю», гаджет може автоматично підтримувати задану швидкість.

Електричний самокат оснащений дисковими гальмами, антиблокувальною системою E-ABS і регенеративною гальмівною системою, яка перетворює частину кінетичної енергії, що виділяється при гальмуванні, в заряд для акумулятора. Окремим приємним плюсом є наявність потужної (1.1 Вт) передньої фари самоката.

Розумний

Керуюча система Mi Electric Scooter здатна синхронізуватися з вашим смартфоном по Bluetooth за допомогою спеціального мобільного додатку. Завдяки цьому ви зможете бачити актуальні дані про швидкість руху, подолану відстань, рівень заряду батареї тощо.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Владимир, 19.07.2019
Когда будет про-версия и почему ее нет в продаже?
Адміністрація MIOT.UA 19.07.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Владимир, китайские коллеги задерживают поставки. Точных сроков сейчас назвать не можем.
Лена, 04.04.2019
Подскажите, пожалуйста, когда появится в наличии и можно ли оформить предзаказ?
Адміністрація MIOT.UA 04.04.2019
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Лена, поставка планируется в мае. Вы можете оформить предзаказ (оставить заявку уведомить о наличии) на данной странице, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Всі відгуки

Mi Electric Scooter

Mi Electric Scooter основний

Мінімалістичний «геометричний» «хай-тек» дизайн, надійність конструкції та простота у використанні, плюс традиційна для гаджетів Xiaomi «розумна» функція – все це електричний самокат Mi Electric Scooter.

Габаритні розміри самоката – 1080х430х1140 в робочому та 1080х 430х490 мм в складеному стані. Вага пристрою – 12.5 кг. Складається самокат всього за кілька секунд, шляхом від'єднання відповідного фіксатора та натискання всього однієї кнопки. Рама виробу зроблена з міцного авіаційного алюмінію, що дозволяє електричному самокату витримувати навантаження до 100 кг!

Mi Electric Scooter габаритні розміриЯкщо під час подорожі ви потрапили під дощ або сильний вітер – не варто турбуватися, адже всі важливі елементи самоката захищені за стандартом IP 54. Це означає, що внутрішні схеми Mi Electric Scooter надійно захищені від пилу та не бояться бризок (Але тільки бризок або крапель! Слід побоюватися струменів води та не в якому разі не занурювати самокат у воду!). Крім того, гаджет може похвалитися парою 8.5-дюймових високоякісних гумових пневматичних шин.

Mi Electric Scooter шини

Потужний електричний двигун (250 Вт), дозволяє самокату розвивати максимальну швидкість до 25 км/год. Слід підкреслити, що конструктори додали в систему управління Mi Electric Scooter вкрай важливу та корисну функцію «круїз-контролю», яка дозволяє автоматично підтримувати необхідну швидкість під час руху. Таким чином, при активованому «круїз-контролі», електричний самокат буде сам підтримувати встановлену швидкість руху, знімаючи це навантаження з плечей водія. Розслабтеся та насолоджуйтесь дорогою! Все інше за вас зробить система управління Mi Electric Scooter White!

Mi Electric Scooter складений

Як відомо, не всі пристрої такого плану мають передню фару, що вносить певний дискомфорт під час пересування в сутінках або в темний час доби. Це не відноситься до гаджету Xiaomi! Разом з габаритним заднім вогнем, електричний самокат від відомого китайського бренду отримав потужну передню фару (1.1 Вт), яка якісно освітить дорогу перед вами!

Mi Electric Scooter лампаMi Electric Scooter фара

Джерелом живлення для систем електричного самоката служить акумулятор LG формату 18650. Згідно із заявою розробників транспортного засобу, одного заряду батареї вистачить на близько 30 кілометрів шляху! Така «живучість» досягається за рахунок впровадження в конструкцію самоката регенеративної гальмівної системи, яка перетворює частину кінетичної енергії, що виділяється при гальмуванні, в заряд для аккумулятора.

Mi Electric Scooter акумуляторMi Electric Scooter регенерація

Сам акумулятор захищений від короткого замикання, надструму, перезаряду, розряду та високої температури. Ви зможете легко контролювати рівень енергії батареї завдяки чотирьом світловим індикаторам, що розташовані на кермі Mi Electric Scooter. Час повної зарядки акумулятора складає близько 5 годин.

Mi Electric Scooter кермо

Величезною перевагою електричного самоката Xiaomi є наявність супернадійної комбінації засобів гальмування: дискових гальм і електронної антиблокувальної системи E-ABS. Таке серйозне оснащення дозволяє власнику Mi Electric Scooter здійснити ефективне гальмування на дистанції всього 4 метри.

Mi Electric Scooter шлях

Xiaomi залишилася вірна собі, включивши «розумну» складову в дану модель електричного самоката. Таким чином, керуюча система Mi Electric Scooter може синхронізуватися з вашим смартфоном через Bluetooth за допомогою спеціального мобільного додатку. Тому на екрані вашого смартфона ви зможете бачити актуальні дані про швидкість руху, подолану відстань, рівень заряду батареї тощо.

Mi Electric Scooter смартфонMi Electric Scooter на вулиціMi Electric Scooter в домі

Модель: Mi Electric Scooter
Бренд: MiJia
Тип: Електричний самокат
Потужність двигуна: 250 Вт
Матеріал рами: Авіаційний алюміній
Колір: Білий
Максимальна швидкість: До 25 км/год
Тип місцевості, що підходить: Асфальт, рівна грунтова дорога
Підтримка Bluetooth: Так
Клас захисту від вологи та пилу: IP 54
Функція "Круїз Контролю": Так
Дискові гальма: Так
Додатково: Антиблокувальна система E-ABS і регенеративна гальмівна система
Відстань подолана на одному заряді батареї: До 30 км
Номінальна вхідна напруга зарядного пристрою: 100-240 ~, 50/60 Гц
Час повного заряду акумулятора: 5 годин
Тип шин: Гумові пневматичні
Габаритні розміри: 1080х430х1140 в робочому та 1080х430х490 мм в складеному стані
Вага: 12.5 кг
Максимальне навантаження: До 100 кг
Гальмівний шлях: До 4 метрів (на сухому шляху)
Потужність передньої фари: 1.1 Вт
Синхронізація зі смартфоном: Так

Завантаження…

Відгуки користувачів
Владимир, 19.07.2019
Когда будет про-версия и почему ее нет в продаже?
Адміністрація MIOT.UA 19.07.2019
Спасибо за Ваш интерес к MiOT. Владимир, китайские коллеги задерживают поставки. Точных сроков сейчас назвать не можем.
Лена, 04.04.2019
Подскажите, пожалуйста, когда появится в наличии и можно ли оформить предзаказ?
Адміністрація MIOT.UA 04.04.2019
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Лена, поставка планируется в мае. Вы можете оформить предзаказ (оставить заявку уведомить о наличии) на данной странице, после оформления Вам на электронную почту придет уведомление, сразу когда товар появится в наличии.
Евгений, 23.06.2018
Подскажите, когда ожидается новая поставка самокатов?
Адміністрація MIOT.UA 23.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Евгений, поставка ожидается в течение 21 рабочего дня.
Свят, 09.06.2018
Думаю буде не зайвим теж написати відгук. Самокат явно вартий своїх грошей. Динаміка в еко режимі не надно приємна проте заряд в такому режимі самокат зберігая прекрасно. Проїжжав 25 км в декілька заходів після чтого mi home показувала ще 30% батареї. В основному катаюсь на роботу ы з роботи. При выдстані 4 км в одну сторону - заряджати приходиться 1 раз на тиждень (катаюсь в еко моді) Звичайний мод (не еко) може принести массу задоволення так як динаміка просто чудова. Думаю якщо би додати ще трішки було б страшнувато. На жаль доріг у нас для такого виду траспорту не передбачено а маленькі колеса дуже не люблять нерівності. Стосовно проблем - вони є. Не маю бажання розписувати тут все в деталях. Люди вже зробили це до мене на сайтах типа 4P*A. Як не як це транспортний засіб і потребує догляду та хоч мінімального обслуговування. Почитавши відгукки сайти з рекомендаціями - все обслуговування звелось до перевірки тису в шинах та перевірки гальм 1 раз на тиждень. Всім хто все ще сумнівається - беріть не пожалієте. Ні одна моноколесо чи гіроборд не дасть вам тої можливості не тільки прокататись в вихідний день але і використовувати самокак, як вид траспорту.
Елена, 31.05.2018
Добрый день,скажите пожалуйста не сняли ли данную модель с производства ?
Адміністрація MIOT.UA 31.05.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Елена, нет.
Віктор, 30.04.2018
Яка модель даного самоката M365 чи M187?
Адміністрація MIOT.UA 30.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Віктор, модель M365.
Victor, 22.04.2018
Добрый день ! подскажите пожалуйста название этой модели? и какая емкость аккумулятора в этой модели?
Адміністрація MIOT.UA 22.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Victor, модель самоката M365, ёмкость аккумулятора 280 Вт*ч.
Соломія, 11.04.2018
Доброго дня! Розкажіть, будь ласка, наскільки стійким є самокат до води? Тобто, чи можна кататися на ньому в дощ, чи якщо доведеться часом залишити в дощ на вулиці.
Адміністрація MIOT.UA 11.04.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Соломія, нутрішні схеми Mi Electric Scooter надійно захищені за стандартом IP 54 та не бояться бризок (Але тільки бризок або крапель! Слід побоюватися струменів води та не в якому разі не занурювати самокат у воду!).
Макар, 06.03.2018
Подскажите, пожалуйста, будут ли новые поставки самокатов? (интересует черный цвет). И известно ли что-то про следующее поколение данных самокатов, уже год как-никак прошёл с момента презинтации текущей модели.
Адміністрація MIOT.UA 06.03.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Макар, поставка планируется, точные сроки поставки сейчас не подскажем. Альтернативу данному самокату составит новая модель самоката от Ninebot - https://www.xiaomi.ua/gyroscooters/elektricheskiy-samokat-ninebot-kickscooter-es2-silver-3001214/
Антон, 07.02.2018
Подскажите комплектацию плиз, это европейская версия ?
Адміністрація MIOT.UA 07.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, в комплекте скутер, зарядное устройство, отвертка, 4 винта, и переходник для насоса. Версия самоката глобальная.
Геннадій, 04.02.2018
Добрийдень. Чи є можливість оформити кредит на цей товар в магазині (Івано-Франківськ)?
Адміністрація MIOT.UA 04.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Геннадій, так звісно! Також є можливість оформлення розсрочки "Оплата частинами" від Приват Банк.
Анюта, 01.02.2018
Будьте добры скажите комплектацию данного устройства.
Адміністрація MIOT.UA 02.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анюта, в комплекте помимо скутера идет зарядное устройство, отвертка, 4 винта, и переходник для насоса.
Павел, 10.08.2017
Получаю массу удовольствия. Правда к сожалению успел проколоть колесо.
Адміністрація Mi.UA, 10.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, если понадобится новая камера или покрышка, найти можно здесь: https://miot.ua/mi-transport-aksesuari/
Додати коментар