Аналізатор забрудненості повітря Xiaomi SmartMi PM 2.5 Air Detector

Ефективний контроль чистоти повітря!

Аналізатор забрудненості повітря SmartMi PM 2.5 Air Detector - це аналізатор, який стежить за чистотою повітря. Завдяки надточному лазерному сенсору, гаджет здатний відстежити навіть найменші частинки пилу розміром до 0.3 мкм!

Стильний дизайн та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

Розумний пристрій має ультрастильний дизайн і компактний розмір 63х63х34 мм. При цьому вага гаджета складає всього 100 грамів! Детектор оснащений OLED-дисплеєм і акумулятором ємністю 750 мАг, який забезпечує до 3 годин автономної роботи гаджета. Залежно від ступеня забрудненості повітря, розташована у верхній частині дисплея смужка-індикатор змінює свій колір на зелений, помаранчевий або червоний.

Синхронізація з очищувачами повітря Xiaomi

Завдяки фірмовому мобільному додатку гаджет може синхронізуватись з очищувачами повітря Mi Air Purifier, Purifier 2 і Purifier Pro. Як тільки Xiaomi PM2.5 Air Detector зафіксує погіршення якості повітря, миттєво автоматично активується очищувач!

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Анна, 06.02.2019
Подскажите, какие граничные температуры использования датчика и насколько он защищен от влаги?
Адміністрація MIOT.UA 06.02.2019
Спасибо за ваш интерес к Mi. Анна, данная информация производителем не заявлена.
Vadim, 18.06.2017
Есть такой гаджет. Но очиститель возлуха другого производителя. Есть идея докупить умную розетку MI и настроить все так чтобы при концентрации вредных веществ выше нормы включалась розетка, и, соответственно мой очиститель. Такая же схема с увлажнителем. Возможно осуществить?
Всі відгуки

Аналізатор забрудненості повітря SmartMi PM 2.5 Air Detector

Xiaomi PM 2.5 Air Detector основнийXiaomi PM 2.5 Air Detector технологіяГаджет SmartMi PM 2.5 Air Detector, в прямому значенні цього слова, розроблений для того, щоб піклуватися про здоров'я ваших легенів. Цей маленький та витончений аналізатор озброєний потужним лазерним сенсором, здатним виявити в повітрі найменші частинки пилу, розміром до 0.3 мкм.

PM-2.5 бактерії

Саме тому в назву пристрою додана абревіатура PM2.5, яка означає клас шкідливих твердих частинок, що знаходяться в повітрі (це пил, зола, сажа, сульфати, нітрати тощо). Ці мікроскопічні шкідливі частинки потрапляють в легені людини під час дихання та осідають в них, що може призвести до серйозних захворювань! Щоб перешкодити цьому, фахівці Xiaomi створили аналізатор забрудненості повітря SmartMi PM 2.5 Air Detector!

Xiaomi PM 2.5 Air Detector дизайнXiaomi PM 2.5 Air Detector лазерний сенсор

Прилад надзвичайно компактний: його габаритні розміри складають 63х63х34 мм, а вага всього 100 грамів! Завдяки цьому аналізатор можна не тільки поставити в квартирі, а й взяти з собою в подорож або поїздку на автомобілі. Вбудований акумулятор ємністю 750 мАг забезпечує до 3 годин автономної роботи гаджета!


PM-2.5 характеристики

Зручний OLED-дисплей пристрою, крім даних про стан повітря, показує рівень заряду батареї та стан бездротової мережі Wi-Fi. Залежно від ступеня забрудненості повітря, розташована у верхній частині дисплея смужка-індикатор змінює свій колір на зелений, оранжевий або червоний:

  • При концентрації забруднюючих частинок менше 75 мкг/м3 повітря, смужка світиться зеленим кольором, сигналізуючи про допустиму чистоту повітря.
  • Коли кількість пилу в повітрі підвищується до 150 мкг/м3, аналізатор оцінює це як помірний ступінь забруднення, демонструючи помаранчеве підсвічування.
  • При рівні забруднюючих частинок більше 150 мкг/м3 вмикається червоне підсвічування, що сигналізує про серйозне забруднення повітря.

Крім того, гаджет може відображати поточний час.Xiaomi PM 2.5 Air Detector компактний

Екран аналізатора чистоти повітря може підлаштовувати свою яскравість для денного та нічного часу доби. Таким чином, дисплей буде досить яскравим удень і помірно світлим уночі. Крім турботи про ваші легені, інженери Xiaomi подбали також і про ваш зір!

Xiaomi PM 2.5 Air Detector нічнийXiaomi PM 2.5 Air Detector денний
Корпус гаджета виконаний з міцного ABS-пластика, який захищає пристрій від можливих випадкових пошкоджень. Підзарядка детектора проходить за допомогою роз'єму Micro USB, який розташований на тильній частині корпусу.Xiaomi PM 2.5 Air Detector габаритиXiaomi PM 2.5 Air Detector стиль
Як і всі гаджети системи «Розумний Дім», аналізатор забрудненості повітря SmartMi PM 2.5 Air Detector взаємодіє зі смартфонами за допомогою спеціального мобільного додатку. Пристрій підтримує протокол Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz. Завдяки цій корисній функції ви зможете не тільки управляти роботою гаджета дистанційно або переглядати поточні дані. Фахівці Xiaomi і тут підготували для вас приємний сюрприз!

Xiaomi PM 2.5 Air Detector легкий

Xiaomi PM 2.5 Air Detector смартфон

Якщо ви є власником однієї з трьох моделей очищувачів повітря: Mi Air Purifier, Purifier 2 чи Purifier Pro, ви зможете синхронізувати детектор з одним з цих гаджетів. Тоді очищувач почне отримувати дані про чистоту повітря безпосередньо з SmartMi PM 2.5 Air Detector. Як тільки детектор зафіксує погіршення якості повітря, він відправить відповідну команду очищувачу і той миттєво активується! Підтримуйте чистоту повітря у вашому будинку, не ворушачи при цьому й пальцем!

Xiaomi PM 2.5 Air Detector очищувач

Тип Аналізатор повітря
Бренд: SmartMi
Матеріал корпусу ABS-пластик
Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
Сенсор Лазерний
Розмір визначаємих частинок до 0.3 мкм
Габаритні розміри 63х63х34 мм
Вага 100 грамів
Ємність акумулятора 750 мАг
Автономная робота до 3 годин
Тип підключення Micro USB
Синхронізація з очищувачами повітря Mi Air Purifier, Purifier 2 и Purifier Pro
Керування зі смартфона Так

Завантаження…

Відгуки користувачів
Анна, 06.02.2019
Подскажите, какие граничные температуры использования датчика и насколько он защищен от влаги?
Адміністрація MIOT.UA 06.02.2019
Спасибо за ваш интерес к Mi. Анна, данная информация производителем не заявлена.
Vadim, 18.06.2017
Есть такой гаджет. Но очиститель возлуха другого производителя. Есть идея докупить умную розетку MI и настроить все так чтобы при концентрации вредных веществ выше нормы включалась розетка, и, соответственно мой очиститель. Такая же схема с увлажнителем. Возможно осуществить?
Администрация Xiaomi.ua, 19.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вадим, да. С помощью приложения Mi Home можно запрограммировать соответствующие команды устройствам.
Artem, 27.02.2017
Подскажите, а количество CO2 в воздухе он определяет?
Администрация Xiaomi.ua, 27.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Artem, данное устройство проводит комплексный анализ воздуха, и оповещает о его качестве на экране прибора. Количество СО2 в воздухе не определяет.
Андрей, 24.11.2018
Нет, он определяет ультрадисперсные частицы в воздухе - pm2.5(можно гуглить чтоб узнать подробнее).
Додати коментар