Навушники з мікрофоном Xiaomi Mi Quantie «Hybrid Pro» Silver (ZBW4326TY)

Mi Quantie «Hybrid, Pro» Silver

Арматурний і динамічний випромінювач звуку, покращена якість звучання, об'ємне і якісне звучання музичної композиції

Чудова пісня - це не тільки хороший текст і музика, це ще й різні дрібниці, які допомагають передати певну емоцію і почуття. Навушники-гарнiтура Mi Quantie, обов'язково повинні сподобатися вам. Адже зазвичай в навушниках є тільки один тип випромінювача музики, в основному це «динамічний тип випромінювача звуку», в деяких навушниках також використовується «арматурний тип випромінювача звуку». У кожному з цих типів випромінювача звуку природно є свої принади, але для того щоб досягти ще більш якісного та кращого звуку, ми об'єднали ці технології в одних навушниках Mi Hybrid Earphone. Тому звучання музики ще об'ємніший і насиченою. Стійкі і глибокі низькі частоти динамічного типу - при прослуховуванні рок-н-ролу, удари барабанів і «гарчання» бас-гітари розбурхають вашу кров. Дзвінкі високі частоти арматурного типу - насолодитеся мелодійністю звучання обертонів гітари. При прослуховуванні вашого улюбленого треку, за допомогою Mi Hybrid Earphone, ви наново відкриєте його для себе, адже почуєте ще більше цікавих дрібниць.

Новини про цей товар:
Думка експерта
Обзор наушников Mi In-Earphones Pro (Quantie) от Xiaomi

Весь секрет Mi Heaphones Pro в том, что в конструкции наушников используются два типа излучателей. Звук очень чистый, наушники не «захлебываются» на максимальной громкости. У Xiaomi Hybrig хороший «басс», наушники отлично подойдут для прослушивания как электронной, так и ритмической музыки. Отдельно хочется отметить их удобство при ношении. Наушники не оттягивают ухо, они не устает даже поле двух часов использования.

Xiaomi's new headphones pair great sound with a low price

I've had a chance to try out the new Mi headphones for a few days, and I have to agree with Xiaomi: these don't feel or sound like cheap headphones, but they are. Compared to Apple's EarPods, which sell for the same price and have similar features, the Mi headphones sound crisper and clearer and have more bass response. The metal construction is also much nicer than Apple's all-plastic headphones (or any headphones that come in the box with whatever smartphone you happen to use).

Відгуки користувачів
Вадим, 01.11.2018
Добрый день! А можно где-то отдельно амбушюры на них приобрести?
Адміністрація MIOT.UA 01.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вадим, в ассортименте магазина к сожалению нет.
Анжела, 16.04.2018
Суперрррр!!!!!!!!!!!! Рекомендую.
Всі відгуки

Mi Hybrid Earphone

Арматурний і динамічний випромінювач звуку, покращена якість звучання, почуйте кожну нотку музичної композиції

20 кроків на шляху до створення металевих навушників

Два типи випромінювачів: динамічний і арматурний

Арматурний

Неперевершене звучання високих частот (звучання кожної дрібниці)

Динамічний

Неперевершене звучання низьких частот (глибина звуку)

Арматурний тип випромінювача звуку - якість звуку

Динамічний тип випромінювача звуку - якість звуку

Динамічний і арматурний тип випромінювача звуку - якість звуку

Будь ласка, скористайтеся навушниками, натисніть на звукові ефекти, почуйте різницю між ними

Арматурний і динамічний випромінювач звуку, покращена якість звучання, об'ємне і якісне звучання музичної композиції

Чудова пісня - це не тільки хороший текст і музика, це ще й різні дрібниці, які допомагають передати певну емоцію і почуття. Тому Mi Hybrid Earphone обов'язково повинні сподобатися вам. Адже зазвичай в навушниках є тільки один тип випромінювача музики, в основному це «динамічний тип випромінювача звуку», в деяких навушниках також використовується «арматурний тип випромінювача звуку». У кожному з цих типів випромінювача звуку природно є свої принади, але для того щоб досягти ще більш якісного та кращого звуку, ми об'єднали ці технології в одних навушниках Mi Hybrid Earphone. Тому звучання музики ще об'ємніший і насиченою. Стійкі і глибокі низькі частоти динамічного типу - при прослуховуванні рок-н-ролу, удари барабанів і «гарчання» бас-гітари розбурхають вашу кров. Дзвінкі високі частоти арматурного типу - насолодитеся мелодійністю звучання обертонів гітари. При прослуховуванні вашого улюбленого треку, за допомогою Mi Hybrid Earphone, ви наново відкриєте його для себе, адже почуєте ще більше цікавих дрібниць.

Арматурний тип випромінювача звуку - запатентована структура, відтворення справжніх звуків дельфінів

Для більш м'якого і дзвінкого звучання, ми змінили структуру арматурного типу. В результаті, чутливість навушників стала ще вище, перехідна характеристика ще краще. Тому, звучання високих частот стало ще більш високоточним, без будь-яких спотворень.

Розроблена нашими технологами, структура арматурного типу випромінювача звуку, використання високоточних технологій складання, роблять звук ще більш легким і приємним для сприйняття; запатентована структура «арматурного + динамічного випромінювача звуку» є більш міцною і надійною, а звук - стабільним і глибоким. Ми також додали дільник частоти, для природного злиття низьких і високих тонів.

Коли музика надходить у арматурний випромінювач, звук стає набагато виразніше: зворушливі звуки спілкування дельфінів, обертони гітари і т.д. ... .все ці звуки тепер набувають нових барв, нове звучання, яке здатне заворожувати.

Запатентована Дільник частот

Структура Точність налаштування

Динамічний тип випромінювача звуку - металева діафрагма, приголомшливі звуки прибою

Звучання більшості музичних інструментів, багато голосів людей - це все ставитися до низьких частот. Щоб ці звуки були більш збалансованими, привабливими, ми створили і запатентували оновлену 3х рівневу структуру діафрагми: ультра-легкий середній шар з титану з високою акустичною прохідністю, а для зовнішніх шарів ми використовували РЕТ матеріал. Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, ми маємо можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним і потужним звучанням низьких частот.

Низькі частоти Поліпшення звучання Метал

Збалансований звук Запатентована структура «сендвіча» Цілісна діафрагма

Акустичне налаштування від 4-разового володаря Grammy Awards

Хороші навушники - це міст між «творцем» музики та її слухачами. Для створення подібних навушників необхідні глибокі знання не тільки технології і акустики, але також потрібно добре розбиратися в музиці. Тому ми вирішили вдатися до використання ряду технологічних складних налаштувань: насамперед ми поліпшили загальні налаштування, справили спеціальні розрахунки і реконструювали моделювання програмного забезпечення, використовували пристрій Klippel для великомасштабного аналізу руху динаміків та інші спеціальні технології, безперервна оптимізація структури та дизайну навушників і їх динаміків. Таким чином, ми отримали набагато кращі акустичні дані.

Більше того, щоб ви повною мірою могли відчути всі «фарби» музики, всю її чутливість, ми запросили 4-разового володаря Grammy Awards неймовірного звукорежисера Luca Bignardi, щоб він вніс свої зміни в налаштування навушників Mi Hybrid Earphone. На його думку, більшість людей є володарями звичайних навушників, але тільки зробивши спеціальне налаштування, можна відчути всю красу і мелодійність музичного твору.

Точний розрахунок структури навушників

Klippel - аналіз руху динаміків

Тестування акустики

Спеціальне налаштування від володаря Grammy Awards

«Кожна людина має право слухати якісну музику. Саме це і було нашим першочерговим завданням при створенні навушників Mi Hybrid Earphone »

Luca Bignardi

4-разовий володар Grammy Awards

Музичний продюсер світового класу і висококласний звукорежисер

Qiu Shi Jia

Старший фахівець

Керівник департаменту розробок і досліджень акустики 1More

Zhang Youdai

Радіоведучий

Відомий ведучий музичних фестивалів

Li Ri Zhan

Відомий співак

Добре відома вам музика звучить по-новому

Хороший звук - це той, який здатний зворушити вас. Між стандартними акустичними налаштуваннями і спеціальними є велика різниця, саме тому Mi Hybrid Earphone здатні передавати всю палітру почуттів пісні.

Рок н ролл

Завдяки високій здатності аналізу, навушники Mi Hybrid Earphone можуть розділяти на різні рівні музичні інструменти, динамічний випромінювач звуку дає вам можливість насолоджуватися чистим звучанням ударів і ритму барабана і всеосяжним звучанням бас-гітари. Арматурний випромінювач звуку робить звуки електрогітари набагато приємніше для сприйняття, а голос виконавця більш чутливим.

Народна музика / кантрі

У народній музиці і в кантрі немає великого достатку різних музичних інструментів, на першому плані голос і душа. Трирівнева структура діафрагми Mi Hybrid Earphone сприяє більш мелодійного звучання гітари, і робить голос виконавця об'ємним.

Жіночий вокал

Динамічний випромінювач робить звук більш мелодійним і ніжним, арматурний - додає забарвлення високому голосу виконавця, а обертони музичних інструментів звучать ще чіткіше і цікавіше. В результаті, ми чуємо чіткий і чистий високий голос виконавця.

R & B / реп

Відчуйте всю ритмічність і життєву енергетику R & B / реп музики разом з Mi Hybrid Earphone. Почуйте кожен подих, кожне слово виконавця. А завдяки спеціальним налаштувань динамічного випромінювача, низькі тони стали глибшими, м'яким, а ритм ще чіткіше.

Легка музика

Якщо ви хочете послухати легку музику за читанням книги, в такому випадку Mi Hybrid Earphone - це те, що треба. Насолоджуйтесь чуттєвим звучанням кожної нотки музичних інструментів, низькими тонами віолончелі та тонким і дзвінким голосом скрипки.

20 кроків на шляху до створення металевих навушників

Возз'єднання чудового звучання гарнітури і рухомий конструкції. Ми зберегли, металевий елемент поршневих навушників: гравірування, CD візерунок, анодування та інші 20 технологій полірування. Протягом тривалого часу ви можете користуватися навушниками, але вони не зносяться і не змінять свій колір. Зовнішній вигин навушників неодноразово піддавався поліруванню, тому Mi Hybrid Earphone - це втілення приємних тактильних відчуттів і модного стилю. Не забудьте взяти з собою навушники, перш ніж виходити на вулицю!

CNC технологія

Плазмова різка з точністю обробки до 0.01мм. Більш ніжні й приємні тактильні відчуття.

CD візерунок

Металевий блиск завдяки точності зображення візерунка до 0.14мм.

Суворе тестування навушників на дотик

Кожен компонент перевіряється вручну, щоб переконатися в його гладкій поверхні, однорідної текстурі, рівномірному візерунку і у відсутності будь-яких шорсткостей.

Високоякісний мікрофон, виразна мова

Micro мікрофон, зменшення шумів під час розмови

Компактний мікрофон, відношення сигнал / шум - 58dB (A), це вказує на те, що якість мови стала ще краще. Не потрібно тримати мікрофон біля обличчя, оскільки ніякі шуми вас більше не потурбують. Змінений дизайн блоку управління на кабелі навушників, більш зручний спосіб управління.

Еластичний, міцний кевларовий кабель

Для кабелю Mi Hybrid Earphone ми використовували той же кевлар, що і для поршневих навушників. Він виступає в якості своєрідної «броні», стійкий до розтягувань і має тривалий термін експлуатації. Для тієї частини навушників, яка знаходитися біля вух, ми використовували TPE матеріал, який знижує рівень тертя з одягом, тим самим зменшується рівень «стетоскопічного ефекту», викликаний тертям.

Комфортне прослуховування музики

Всі любителі музики тривалий час носять навушники і, природно, не хочуть відчувати втому від них. Тому ми приділили особливу увагу цьому питанню і розробили 3 види амбушюр різного розміру (XS / S / L), зроблених з якісного силікону, який не подразнює шкіру. Тому, покладаючись на ваші відчуття, ви можете вибрати оптимальний для вас розмір амбушюр, внаслідок чого сформується замкнута середу і зменшитися рівень витоку звуку. Mi Hybrid Earphone - навушники з певним нахилом, а та частина, яка стикається з вухом, виконана з м'якою і гнучкої пластмаси і гуми, тому взимку ви не будете відчувати холоду. Для того, що б навушники не тиснули і ви не відчували себе дискомфортно, ми багаторазово тестували їх конструкцію і дизайн і, врешті-решт, отримали зручний радіан похилій поверхні навушників. Тому, слухаючи музику, ви навіть забудете про їх наявність.

Високоякісний силікон

3 розміри амбушюр

Дизайн з нахилом (кінцевий дизайн)

Легкість при використанні, а також навушники не ковзають і не випадають

Понад 700 тестувань якості

Відмінні навушники на багато років

Понад 700 строгих тестувань ОСТ: випробування на міцність, стійкість до різних температур, імітація різних ситуацій (кидання навушників, їх падіння, перевірка дуже високою і вкрай низькою температурами) і т.д. Ми сподіваємося, що навушники Mi Hybrid Earphone будуть всюди супроводжувати вас, і, також як і пісні, стануть класикою у своєму роді.

«Прогрів» навушників

Вже при випуску із заводу, навушники Mi Hybrid Earphone мають всі налаштування для чудового видобування звуку. Але, як і всі високоякісні навушники, їм необхідно певний «прогрів», щоб повною мірою проявити свої властивості і можливості. Тому, після певного часу їх використання, навушники швидше зможуть досягати стабільного рівня звуку. Але нічого страшного, якщо раніше ви нічого не чули про «прогріванні» навушників. Департамент досліджень акустики 1More розробив спеціальний додаток «АРР прогрів» для всіх користувачів: необхідно лише вставити навушники, і один клік виконати «прогрів» музичної апаратури. Ви також, згідно вашим вподобанням, зможете вибрати «прогрів» музики, гучності та тривалості відтворення.

Тип: Навушники
Бренд: Mi
Частотний діапазон, Гц: 20 - 20000
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 101
Номінальна потужність, мВт: 5
Штекер: 3.5 мм
Кабель, м: 1,25
Мікрофон: +
Колір кабелю: Silver
Вага, г: 14

Завантаження…

Відгуки користувачів
Вадим, 01.11.2018
Добрый день! А можно где-то отдельно амбушюры на них приобрести?
Адміністрація MIOT.UA 01.11.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вадим, в ассортименте магазина к сожалению нет.
Анжела, 16.04.2018
Суперрррр!!!!!!!!!!!! Рекомендую.
Ирина, 25.03.2018
Шикарные наушники за свою цену!!! Очень сдержанный и стильный вид, удобно сидят в ухе. Отдельно хочу отметить текстильную оплётку кабеля-приятная на ощупь и защищает сам кабель от изломов. Передача звука неимоверная! Очень широкий диапазон и сильные басы. В сочетании с mi A1 выдают просто нереальное звучание( в настройках можно выбрать различные варианты звучания). Довольна на все 100%. Это лучшее сочетание Цена/качество!
Ігор К, 19.03.2018
Навушники класні) Виглядають дорого, (метал просто космос, пластик виглядає дорого, все акуратно і чітко виконано) звук відмінний, використовую із смартфоном Мі а1, в звуковому меню можна вибрати саме ці наушники і звучання одразу стає на порядок вищим! (За що окремо дякую Xiaomi)) Перевірку QRкодом пройшли)). Думаю для смартфона найкращий варіант, так як пробував пробував порівняти з накладними (за більш ніж 100євро) сильної різниці, окрім більшого обєму в останніх не відчув. Бас звучить достойно (багато слухаю Rammstein), вокал і низи також на хорошому рівні. Що здивувало, звук дуже гучний уже на 50%, а викрутивши його на максимум ніякого спотворення(искажения) чи хрипів/скрипів не виникло, для екстремалів саме то))) Із мінусів відмічу відсутність в комплекті не передбаченно катушки, футляра чи хоча б якогоїсь сумочки для зберігання навушників, а також не високу якість матеріалу амбрушур... В цілому наушники вразили високою якістю за таку не високу ціну! Дякую магазину за оперативність!!!
Антон, 17.03.2018
Купив навушникик У жовтні 2016го. В принципі якістью задоволений. Звучання просто неймовірне. Але є одна фігня. Орієнтовно на 9тий місяць одни навушник починає грати тихіше. Не знаю з чим це повязано. Ганатрія покриває ці випадки. Що можу скзаати по навушкникам ще. Дуже міцні, витримують не легку експлуатацію. В принципі навушники за 20 баксів раз на півтора року, цілком себе оправдують.
Саша, 06.04.2018
Проблема може бути у тому, що від вушної сірки забруднилася сіточка через яку виходить звук. у моїх друзів у дитини таке сталося, вже хотів вскривати навушник, але звернув увагу на те, що з зовнішньої сторони навушник грає навіть голосніше ніж через вушний канал, тому почав шукати в інтернеті там і натрапив на ролик в Ютубі де була описана проблема і вирішення. Коли зняти гумову насадку то буде видно чи брудна сіточка. Я проблему усунув так: тонкою голкою підчепив сіточку і акуратно витягнув потім в перекисі водню вимочив і сполоснув у теплій воді. а потім на края сітки дав малесеньку каплю клею для моб телефонів (Е7000) і акуратно вставив на місце
Михайло, 01.02.2018
Доброго дня!Наразі маю телефон Xiaomi mi A1 і вагаюсь між вибором даної моделі xiaomi mi in headphones pro hd.Порадьте ,що краще(не слухаю баси і дуже високу музику.
Адміністрація MIOT.UA 01.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Михайло, дана модель Вам відмінно підійде! Рекомендуємо.
Виктор, 01.01.2018
Наушники очень понравились. И внешний вид и качество звучания( свои деньги отрабатывают) . С Samsung J7 пульт работает нормально. Можно добавить громкость и убавить, ответить на вызов. В общем наушниками доволен!
Максим, 05.11.2017
Как я могу заказать данные наушники в Киеве?
Адміністрація MIOT.UA 06.11.2017
Спасибо за Вашу интерес к Mi. Максим, заказать данную модель можно по телефону 0 (800) 60-44-71. Доставку из другого города осуществит курьерская служба.
Александр, 13.10.2017
Сегодня купил ушы. После Apple EarPods звучание на голову, а то и на 10 выше. Наушниками очень доволен. Сомневался между капсулами и этими, в итоге взял эти и очень доволен. Брал в Оушен Плазе. Отдельно надо отметить шумоизоляцию. Это просто капец как круто. Я по привычке врубил музычку и иду себе домой, и почти не замечаю шума улицы. Специально остановился и поставил на паузу трек. Звука улицы почти нету. Очень рад, что при включенной музыке и этой шумоизоляции когда тебе что нибудь говорят ты просто не слышишь. Музыка реально раскрывается по новому. Слышно какие-то мелкие звуки дальнего плана. Рекомендую к покупке!!!
Юрій, 10.10.2017
Як і обіцяв пишу відгук . Зовнішній вигляд дуже добрий , якість на відмінно . Звук прозорий ,приємний . Дуже гарні середні та високі частоти. Навушники відмінні , замовляйте - непошкодуєте .
Александр, 22.09.2017
Наушники супер,после пол года использования правый наушник намного тише играет чем левый.а так неубиваеми!
Александр, 22.09.2017
Почистил наушники ватной палочкой намоченной в спирту,играют как новые.Рекомендую!!!
Александр, 08.09.2017
Добрый день. Подскажите пожалуйста на сколько совместимы эти устройства смартфон Xiaomi Mi Note 2 и наушники-гарнитура Mi Quantie «Hybrid, Pro» Silver Причина в следующем: как наушники они работают (музыку слушать можно), как гарнитура нет. Микрофон при разговоре не работает при записи диктофона тоже, кнопки переключения не активны и при их нажатии переключение треков не происходит. Пробовал делать калибровку не помогает, вообще при нажатии кнопок не как не реагирует. Обновил на новую прошивку MiUi 9 Beta, на ней тоже все осталось прежде.Что посоветуете?
Адміністрація Mi.UA, 08.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, известна проблема не полной работоспособности пульта управления данной модели на iOS устройствах, а вот с Android устройствами и смартфонами Xiaomi гарнитура должна работать. Рекомендуем обратиться к специалистам нашего сервисного центра для осмотра возможной неисправности устройства, весьма вероятно микрофон неисправно работает. Контакты: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Олег, 06.09.2017
Дійсно гарний товар, рекомендую. Якісь як для ціни просто супер звук приємний. (В мене якісь "не класичні" вушні раковини перші наушники які не випадають і не заважають). Але магазин відправив тільки на 4 день, МІ ви молодці але потрібно ставати кращими... Дякую !
Макаренко Алёна, 24.08.2017
Здравствуйте. Подойдут ли эти наушники для Lenovo?
Адміністрація Mi.UA, 28.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Алёна, да конечно, при условии наличия в устройстве разъема 3.5 мм.
Ігор, 13.07.2017
Чи можна послухаmи ці наушники у вашому магазині Mi Home & Service center? Або на Берковецькій, 6?
Іван, 10.07.2017
Чудові навушники у своєму ціновому сегменті. Єдиний мінус, особисто для мене, це те, що спадають і губляться амбушюри і довелось використовувати менш зручні замінники, з комплекту, що додавався. А чи є у продажі набори амбушюр, щоб докупити окремо? Дякую
Адміністрація Mi.UA, 12.07.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Іван, на жаль ні.
Валерка, 01.06.2017
Здравствуйте,а есть у вас такие Mi In-Ear Headphones Pro без hd?
Адміністрація Mi.UA, 01.06.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Валера, нет.
Алексей, 29.05.2017
Отличные наушники, пользуюсь уже неделю. Качество изготовления - выше всяких похвал! Звук отличный упругий и чёткий. Наушники очень лояльны к изменению настроек эквалайзера, я легко смог настроить их под свой вкус. При разговоре собеседник слышит меня отлично если пульт немного приблизить к лицу. Так же порадовал пульт, легко определить центральную кнопку, благодаря выступам по краю, нажатия чёткие и понятные. Самое приятное это 4 пары амбушюр! Они не только очень мягкие но и с лёгкостью смог подобрать размер под себя. Спасибо Mi.ua за быструю доставку и качественный товар!
Igor, 25.05.2017
Классные наушники. Конечно после Audio-Technica, ожидать глубокого баса не стоит. Но понравился чистый звук даже без настройки эквалайзера. Но после настройки вы услышите четкое и чистое звучание. Писали ниже что обмотка разлезается, падает громкость, стираются - не знаю, пользуюсь больше чем полгода, все отлично! Рекомендую, денег своих стоят!
Павел, 06.04.2017
Доброго времени суток,совместимы ли наушники с REDMI 4?
Адміністрація Mi.UA, 06.04.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, да совместимы.
Олександр Черній, 02.04.2017
Первые впечатления очень позитивные, такие хорошие наушники за приятную цену но после 5 месяцев использования начинаются проблемы: разлезлась обмотка(у меня в 3х местах), падает громкость на 20-30%, ухудшается качество звука, стерлась позолота со штекера. Можете брать их но они прослужат вам около полугода.
Анна, 30.03.2017
Добридень! Чи сумісні навушники з mp3 плеєром (Transcend)? В чому головна відмінність від Xiaomi Huosai Piston v3? Дякую!
Адміністрація Mi.UA, 30.03.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Анна, так сумісні. Головна відмінність у дизайні да дещо кращому звучанні за рахунок повищеної чутливості у даній моделі.
Василий Евгеньевич, 12.03.2017
Подойдет к ксяоми редми 3S ?
Адміністрація Mi.UA, 13.03.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Василий, да отлично подойдет!
Ігор, 02.02.2017
Чому не вказують, що вони противодні?) Мій правий навушник побував в чашці з водою і після цього працює добре)
Адміністрація Mi.UA, 02.02.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Ігор, в специфікації від виробника, захисту від води для даних навушників не відмічається.
Сергей, 02.10.2017
Постарались в шортах в кармані и как новые стали, пользуюсь уже скоро год было бы но потерял 2 дня назад, утрата просто жесть, бухаю 2 дня. Всем добра и не теряйте наушники, особенно такие.
Артем, 01.02.2017
Здравствуйте , наушники очень хорошые , звук что надо! Но, у меня совершенно не работает переключатель на гарнитуре , хотя у меня устройство Xiaomi redmi note 2. Попробовал калибровку в настройках , глючит и переключает само треки до конца плейлиста без нажатия кнопок. На дзвонок тоже не отвечает. Помогите пожалуйста решить проблему. Я уже не знаю где искать решение проблемы .
Адміністрація Mi.UA, 02.02.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Артем, возможно проблема в самом джойстике на наушниках. Обратитесь в наш сервисный центр Xiaomi в Украине, наши специалисты помогут Вам в решении данной проблемы. Контакты: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Рустем, 28.12.2016
Подскажите пожалуйста, какой режим улучшения звука лучше выбрать в Redmi 3?
Адміністрація Mi.UA, 28.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Рустем, советуем "поиграться" с переключениями между различными режимами, что бы понять какой из них подходит именно Вам.
Андрей, 20.12.2016
совместима ли гарнитура с айфонами? (поднятие трубки и регулировка громкости)
Адміністрація Mi.UA, 21.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрей, да - совместима с версиями iOS 7 или выше.
Дмитрий, 13.12.2016
Про проверке qr кода пишет: "502 Bad Gateway" , это значит наушники подделка?
Адміністрація Mi.UA, 15.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, нет, это значит что серийный номер данного аксессуара еще не попал к нам в базу.
Томаш, 06.12.2016
Чому нема QR-коду на основному проводі навушників?
Адміністрація Mi.UA, 07.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Томаш, ми помітили, що в глобальній версії даних навушників, лейбл з QR-кодом відсутній. Деякі наші клієнти вже звертались до нас з подібним питанням.
Андрей, 09.12.2016
Вопрос к Mi.UA - у вас сейчас в продаже глобальные версии этих наушников или китайские? Дабы не дублировать: тот же вопрос касательно https://miot.ua/headphones/n-mi-in-earphone-pro-gray-2828640/ В чем отличия глобальных версий от китайских кроме документации и надписи CE на упаковке?
Адміністрація Mi.UA, 12.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, в наличии есть обе версии данного товара. Сами наушники идентичны, различия только в их упаковке и наличии QR-кода у китайской версии.
Алекспндр, 24.11.2016
Когда будут в продаже наушники 2016-оо года? Xiaomi piston Pro
Адміністрація Mi.UA, 24.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Александр, о появлении данного продукта в продаже, будет сообщено дополнительно немного позже.
Адміністрація Mi.UA, 08.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, да все должно отлично работать.
Антон, 06.11.2016
Здравствуйте. Наушники эти рекомендует мне друг, да и в сети о них пишут, что очень круты за эту цену. Будут ли совместимы с Sony Xperia Z3 Compact ? и будут ли работать все кнопки на пульте ? Заранее спасибо.
Адміністрація Mi.UA, 04.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вячеслав, длина одинаковая.
Вячеслав , 03.11.2016
Скажите у них длинна от разделителя до каждого уха одинаковая или разная - чтоб на шею закинуть?
Артём, 28.10.2016
звук в наушниках супер, но пользовался я ими всего 7 месяцев после чего начелись проблемы с проводом сначала тканевый слой начал ломаться, ну это пол беды не страшно, но потом в месте где отходит от микрофона он порвался и не работает уже 1 наушник( очень жаль, так как наушники очень хорошие, но качество плохое(
Адміністрація Mi.UA, 01.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Александр, 30.09.2016
Покупал у вас наушники пол года назад. Все круто но появилась проблема. В правом наушнике очень тихий звуй. Пультик работает. Проверял на компе и телефоне. Подскажите что делать. Пожалуйста!
Вадим, 02.05.2017
У мене ця сама біда тільки ще ререз місяць звук притих на лівому навушнику
Віталій Николин, 23.08.2017
Була схожа проблема на інших навушника від Xiaomi. Занесли в сервісний центр, там діагностували що банально сітка забилась сіркою. Прочистили спеціальним розчином і все стало чудово.
Додати коментар