Подовжувач Xiaomi Mi Power Strip 3 розетки; 3 USB White (QMCXB33CH)

Подовжувач з європейською вилкою!

Подовжувач завжди є в кожному будинку і часто не один, але не всіх вони влаштовують. Постійно стикаючись з їх недоліками, ми почали міркувати про те, як же їх поліпшити. Для комфортного використання, ми змоделювали подовжувач з 3 USB портами, оскільки кількість гаджетів в повсякденному житті збільшується і виникає проблема з їх підзарядкою. Крім того, для того, щоб наш пристрій відповідав зовнішньому вигляду інших аксесуарів для дому, ми ретельно опрацьовували дизайн. Всі деталі подовжувача виготовлені за замовлення з високоякісних матеріалів. Займана площа, у порівнянні зі стандартними подовжувачами, менше на 50%, включена трирівнева безпека. Простий, елегантний, компактний - все це зроблено не тільки для того, щоб ви могли непомітно ховати під столом, а й для того, щоб використовувати в якості настільного аксесуара. Поліпшення зовнішнього вигляду подовжувача звичайно ж не може «перевернути світ, з ніг на голову», проте може значно полегшити ваше життя.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Ivan, 23.11.2018
Пользуюсь уже около 2х лет. Это реально крутая штука. Вилку перед продажей просто обрезают и приделывают EU. Разбирал её. Внутри на столько всё чётко, просто как "автомат Калашникова на последнем андроиде". 1-2 такие в современном хозяйстве маст хэв. Рекомендую 100%
Александр, 19.04.2018
Откуда у этой модели удлинитель с евровилкой? Это же не европейская версия устройства. Их в Украине на СЦ адаптируют или типо с завода производителя такие идут?
Адміністрація MIOT.UA 19.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, удлинители локально адаптируются евровилкой согласно ГОСТ 51323.
Всі відгуки

Mi Power Strip 3 розетки і 3 USB порти White

Smart power adapter - як витвір мистецтва.

  • 3 USB порту
  • Підтримує напругу 2А
  • Трьохрівнева безпеку

Витвір мистецтва, що полегшить ваше життя

Подовжувач завжди є в кожному будинку та й не один, але не всіх вони влаштовують. Постійно стикаючись з їхніми недоліками, ми почали міркувати про те, як же їх поліпшити. Для комфортного використання, ми змоделювали подовжувач з 3 USB портами, оскільки кількість гаджетів в повсякденному житті збільшується і виникає проблема з їх підзарядкою.
Крім того, для того, щоб наш пристрій відповідав зовнішньому виглядом інших аксесуарів для дому, ми ретельно опрацьовували дизайн. Всі деталі подовжувача виготовлені на замовлення із високоякісних матеріалів. Займана площа, в порівнянні зі стандартними подовжувачами, менша на 50%, він має безпеку на трьох рівнях.
Простий, елегантний, компактний - все це зроблено не тільки для того, щоб ви могли непомітно ховати під столом, а й для використання в якості настільного аксесуару. Поліпшення зовнішнього вигляду подовжувача звичайно ж не може «перевернути світ, з ніг на голову», однак може значно полегшити ваше життя.

3 USB порти, твої оригінальні зарядні пристрої
Smart чіп автоматично визначає і розподіляє потужність для швидкої зарядки телефону, планшета і т.д.

3 USB порти виконані таким чином, що їхні показники можна порівняти з оригінальними зарядними пристроями. Користуючись тільки USB портом, ви можете одночасно заряджати мобільний, планшет і електронну книгу або цифровий фотоапарат та інші пристрої, які потребують частої підзарядки. Унікальний Smart чіп USB порту може автоматично визначити необхідну потужність і підтримує напруга 2А. Потужність і безпека підзарядки така ж як і в оригінальному зарядному пристрої, тому подовжувач не має ніякого негативного впливу на термін експлуатації акумулятора. Поріг захисту від витоку струму 20μA, ефективний захист вашої особистої безпеки. У порівнянні з оригінальними зарядними пристроями коефіцієнт перетворення енергії до 82%, подовжувач не лише більш енергозберігаючий, але і більш високоефективний.

Використання високоякісних матеріалів гарантує безпеку при використанні

Використання високоякісної бронзи, в якості матеріалу для створення електропровідної конструкції дозволяє скоротити ризики ураження струмом і замикань при використанні, завдяки її якостям. Жовта бронза досить еластична, з хорошою електропровідністю, зносостійка, міцна до деформацій, досить стійка до підвищених температур, запобігає ризику виникненню займання. У процесі виробництва, не дивлячись на витрати, ми вибрали безпечну і якісну технологію формування з'єднань. Кожна складова деталь даного подовжувача захищає ваше життя.

Трьохрівневий захист Мі Power Strip

Своєчасне запобігання короткому замиканню та займанню завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20-ти років розробляє пристрої захисту від перевантажень.

При перевищенні норми електричного навантаження, відразу ж виникає загроза виникнення короткого замикання або займання. Joemex створила для нас пристрій захисту від перевантажень, яке, в разі виникнення загрози, відключає електроживлення, тим самим своєчасно запобігає несподіваному займанню або короткому замиканню.

Подовжувач стійкий до займання

Для більшої безпеки, ми використали високоякісний матеріал корпусу з добавкою вогнетривкого елемента, який пройшов перевірку на стійкість до займання високою температурою до 750°С. Даний подовжувач повністю відповідає всім національним стандартам з пожежної безпеки. Корпус стійкий до займання, навіть при температурі до 750 ° С.

Безпека для дітей

Кожна розетка має захисні пластини.
Ми зосередили всі наші зусилля для створення своєрідного пристрою блокування, тому для того, щоб вставити вилку в розетку, ви повинні будете застосувати силу в 75 ньютонів, щоб відкрити захисні пластини. Вам треба всього лише застосувати трошки сили, і ви відразу ж вставите вилку в розетку, це ніяк не вплине на звичайний режим роботи подовжувача.

Розмір міні подовжувача Мі Power Strip не більше ніж пенал для олівців

Для того, щоб кожна деталь в будинку ставала все краще, нехай це навіть простий подовжувач, ми окремо розмістили замовлення на виготовлення кожної основної деталі, для поліпшення внутрішніх компонентів пристрою. Пристрій товщиною всього в 26мм, який займає площу, в порівнянні зі стандартними подовжувачами, меншу на 50%.

Ідеальна безшовна форма

Для бічних сторін застосовувалася техніка ретельного полірування для того, щоб Мі Power Strip вдало поєднувався з навколишнім стилем. Даний подовжувач не тільки вельми зручний у використанні, але і може стати міні прикрасою вашого робочого столу.

Ніжки антисліп

Для того щоб подовжувач стійко знаходився на будь-якій поверхні, ми розмістили спеціальні устілки, яку не повзають поверх нижніх маленьких гвинтиків. Прекрасний зовнішній вигляд пристрою на будь-якій робочій поверхні.

Пожежобезпечний! Не горить!

Модель: Mi Power Stip (3 USB - 2 A Fast Charge)
Бренд: Mi
Тип: Подовжувач
Габаритрні розміри:
Вага: 300 г (з кабелем)
Матеріал корпусу: Термостійкий негорючий PC-пластик
Довжина шнура: 1.8 метри
Кількість розеток: 3; 3 USB
Тип розеток: Європейска (Тип - F); Американська без заземлення (Тип - А) Австралійська (Тип - I);
Вхідна вилка: Євро
Вимикач: Присутній
Провід: Трьохжильний
Максимальна нагрузка: до 10 А, 2500 Вт, 250 В
Вхідні параметри: 10 A, 250 В ~
Вихідні параметри: 10 А, 250 В
Вхідні параметри USB: 100-240 В ~, 50 / 60 Гц, 0.5 А
Вихідні параметри USB: При використанні одного USB-входу: 5 В - 2.1 А;
Сумарно, при використанні всіх трьох USB-входів: 5В - 3.1 А
Робочі параметри: Робоча температура — -10 ℃~ +40 ℃
Вологість — 10% — 90% RH (без конденсату)
Колір: Білий
Комплектація: 1 x Подовжувач
1 x Інструкція користувача

Завантаження…

Відгуки користувачів
Ivan, 23.11.2018
Пользуюсь уже около 2х лет. Это реально крутая штука. Вилку перед продажей просто обрезают и приделывают EU. Разбирал её. Внутри на столько всё чётко, просто как "автомат Калашникова на последнем андроиде". 1-2 такие в современном хозяйстве маст хэв. Рекомендую 100%
Александр, 19.04.2018
Откуда у этой модели удлинитель с евровилкой? Это же не европейская версия устройства. Их в Украине на СЦ адаптируют или типо с завода производителя такие идут?
Адміністрація MIOT.UA 19.04.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Александр, удлинители локально адаптируются евровилкой согласно ГОСТ 51323.
Вадим, 23.09.2017
Вхідна вилка:Євро - их уже с евровилкой делают или просто переходник с китайской в комплекте?
Адміністрація MIOT.UA 24.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Вадим, удлинитель с евровилкой.
Антон, 18.09.2017
купил в этом магазине два удлинителя, сразу оплатил на сайте, перезвонил менеджер уточнил детали все отправили. прихожу на почту по прибытии товара- мне говорят что стоит наложенный платеж на сумму заказа! звоню в этот магазин менеджер говорит что денег небыло! целый день искали мой платеж, зря ездил на почту сбрасывал квитанции тк не нашли сразу мой платеж, еле нашли деньги, хотя оплатил даже не переводом а напрямую с заказа электронным платежом. менеджер еще пытался доказывать что я им ничего не сбрасывал. очень неприятно было
Адміністрація MIOT.UA 19.09.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Антон, извиняемся за сложившуюся ситуацию, к сожалению подобные ситуации иногда случаются в связи с задержками банковских переводов.
Ярослав, 26.07.2017
Доброго дня. Скажіть будь ласка яка різниця між Mi Power Strip і KingMi Power Strip. Можливо я щось недогледів, але як на мене подовжувачі ідентичні.
Адміністрація Mi.UA, 26.07.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ярослав, товари однакові, однак KingMi - суббренд екосистеми Xiaomi, що виготовляє розумні розетки та подовжувачі а також кабельну продукцію: https://miot.ua/kingmi/
Володимир, 22.05.2017
Поясніть, як можливо в характеристиках подовжувача, не вказати його довжину ???Наш час - це ваші прямі продажі.
Адміністрація Mi.UA, 23.05.2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Володимир, довжина шнура подовжувача 1.8 метри. Дякуємо за зауваження, невдовзі внесемо виправлення на сайті.
Олег, 24.02.2017
Брал в этом магазине. Удобная вещь, но пользоваться невозможно из-за высокочастотного звука, который издается в процессе работы - этот писк реально сводит с ума) Интересно, у кого-то еще есть такая проблема, или мне попался неудачный экземпляр?
Адміністрація Mi.UA, 26.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Олег, возможно Вам действительно достался неудачный экземпляр устройства. Вам стоит обратится в наш сервисный центр Xiaomi в Украине с подобной проблемой. Наши специалисты сделают диагностику устройства и проконсультируют Вас в дальнейших действиях решения проблемы. Контакты: +38 (044) 503-35-81 сайт: SERVICE.XIAOMI.UA e-mail: [email protected]
Константин, 20.02.2017
Добрый день, скажите, вилка европейская или китайская?
Адміністрація Mi.UA, 20.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Константин, вилка азиатская с переходником на наш тип розетки в комплекте.
Ігор, 12.01.2017
Отримав подовжувач. Заміна вилки зроблена доволі похабно. По центру вилки торчав гострий провід (маса), який не укоротили для нової вилки. Виглядало це дешево і ганебно. Довелося розібрати вилку і укоротити той провід. Звісно він не несе ніякої функціональності в реаліях українських мереж, де не використувується "земля", але навіщо так похабно робити? Щодо сили току через юсб. Більше аніж 1А з кожного гнізда зарядки не видає. При цьому в подовжувач нічого більше включено не було. Той самий кабель, той самий пристрій через зарядне, яке ішло разом із пристроєм заряджалося на із током 1,8А.
Адміністрація Mi.UA, 20.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Alex, по данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Alex Vest, 19.10.2016
Я так понимаю по ответам, что каждый usb-разъем способен выдать по 2А. Поэтому вопросы у меня в другом! 1) есть-ли "на входе" защита и какая именно? от грозы?! от скачков напряжения?! или еще от чего-то?! 2) как данный девайс "отнесется" к возможному подключению не к обычной розетке, а к ИБП выдающему апроксимированую частоту!?
Олександр Петруня, 18.08.2015
Итак, сегодня стал обладателем данного девайса. Очень его ждал. И вот он приехал. В принципе раздосадовал только один минус - вилка. На девайсе предустановленна вилка Alfa. Вот не верится мне что компания использует именно эти вилки... А вот оригинальные очень крутые, хотелось бы именно такую. Как бы не большая беда, но подпортило...
Адміністрація Mi.UA , 02.06.2015
2A - на каждый порт USB. Нет, заводом изготовителем настенный крепеж не предусмотрен.
Ігор, 12.01.2017
Ви помиляєтесь. 1А на кожну зарядку.
Адміністрація Mi.UA, 02.06.2015
Для Европы, данная модель идет с европейской вилкой.
Евгений, 02.06.2015
А что вилку европейскую уже на Украине присобачивают?
Александр, 01.06.2015
Здравствуйте, подскажите 2 момента: 1. В характеристиках заявлен ток 2А. Предполагаю что речь про USB. Это на каждый порт или на все 3? 2. На картинках не видно, есть ли возможность настенного крепления? Спасибо.
Павел Опря, 22.05.2015
Отличный удлинитель, качество пластика СУПЕР! наличие 3 х USB. Отдельное спасибо Xiaomi.ua за сервис и замену китайской вилки на нашу.
Олег, 05.05.2015
Переходника для наших розеток будет в комплекте?
Адміністрація Mi.UA, 04.05.2015
Переходник не нужен, сразу идет вилка для наших сетей.
Адміністрація Mi.UA, 30.04.2015
Ожидаем поступление в середине мая. Оставьте свои контакты нам на почтовый ящик и наши менеджеры оповестят вас при поступлении модели.
Павел, 30.04.2015
Когда будет в наличии ? ОЧЕНЬ плохо что нет функции на сайте оповестить когда будет в наличии. Или пред заказ.
Адміністрація Mi.UA, 28.04.2015
Да, наши вилки подходят
Дима, 28.04.2015
Пойдут наши вилки?
Додати коментар