Огляд: Датчик Mi Smart Temperature and Humidity Sensor - температура та вологість в будинку під контролем!

  • 23.02.2017
  • 2046

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor дизайн

Маленький, але дуже корисний гаджет від Xiaomi потрапив в нашу лабораторію. Це датчик температури та вологості Mi Smart Temperature and Humidity Sensor. Цей пристрій є ідеальним представником системи Smart Home. Чому? Читайте далі!

Упаковка та комплектація

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor упаковка

Упаковка пристрою надзвичайно проста, а комплектація – мінімальна. У фірмовій білій картонній коробці знаходиться, безпосередньо, сам датчик, інструкція до нього на китайській мові та запасна липка основа для кріплення гаджета до меблів.

Конструкція та дизайн

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor конструкция

Датчик створений в традиційному для екосистеми Xiaomi стилі. Він підтримує технологію ZigBee і є одним з гаджетів, які синхронізуються через «пристрій-шлюз» Mi Smart Home Multifunction Gateway. Гаджет ультракомпактний та надлегкий. Його габаритні розміри 36х36х11.5 мм, а вага всього лише 10 грамів!

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor размер

 

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor діаметр

Стильний «хай-тек» дизайн пристрою доповнює практична складова – липка основа на тильній стороні, яка призначена для кріплення гаджета до меблів.

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor липка основа

Повітря для аналізу надходить через спеціальний отвір, а активується датчик шляхом натискання єдиної кнопки на корпусі.

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor отвір для повітря

 

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor кнопка вмикання

Технічні характеристики

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor живлення

Гаджет живиться від круглої батарейки 3V формату CR2032. Датчик створений для тривалого використання, тому його корпус пройшов спеціальну обробку ультрафіолетом. Згідно із заявою творців, електроніка датчика має неймовірну точність. Для її створення застосовувалася технологія Sensihon, яка дозволяє Mi Smart Temperature and Humidity Sensor надзвичайно точно фіксувати температуру та вологість в зоні своєї дії.

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor інтер'єр

Саме тому, похибка при вимірюванні температури може скласти всього 0.3°С, а вологості – близько 3%. Непогано для такого «малюка», вірно?!

Практичне використання

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor практика

Ще раз підкреслимо – гаджет не працює самостійно! Щоб активувати пристрій вам знадобиться «шлюз» Mi Smart Home Multifunction і, звісно ж, смартфон з додатком Mi Home. Через шлюз датчик активується без проблем - потрібно тільки увімкнути його, натиснувши на кнопку на корпусі та ідентифікувати в своєму смартфоні. Ну, а далі по накатаній: маленький розумний сенсор почне свою роботу, а ви будете бачити результати його замірів на своєму смартфоні.

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor смартфон

Крім того, ви можете надати датчику в смартфоні власну назву, наприклад Room або Kitchen, а також виставити потрібні вам граничні параметри температури та вологості. Якщо Mi Smart Temperature and Humidity Sensor помітить, що поточні показники виходять за встановлені межі, він відразу ж повідомить вам про це.

Відносно роботи датчика, у нас ніяких претензій або зауважень немає. Сенсор впевнено та точно вимірював температуру й вологість будь-якої ділянки будинку чи офісу, в яку ми його встановлювали. Говорячи іншими словами – гаджет впорався зі своєю роботою ідеально.

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor робота

Крім усього іншого, пристрій може створювати графіки замірів температури та вологості, що були зроблені протягом певного періоду часу. Не забувайте, що після активації датчик робить заміри постійно, а значить, його дані дозволяють відслідковувати зміну параметрів, що вимірюються на протязі досить тривалого періоду (за день, за тиждень або навіть за місяць)!

Таким чином, ви завжди можете дізнатися, яка температура та вологість була в приміщенні, де встановлений датчик, не тільки в певний час, але й в певний день!
Надзвичайно зручна функція!

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor додаток

Ще більш зручним є те, що ґрунтуючись на інформації цього маленького сенсора, можна налаштувати систему контролю за вологістю та температурою в будинку. Як це працює?

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor система розумний будинок

Ви задаєте в додатку на смартфоні потрібні вам температурні межі, за якими буде стежити Mi Smart Temperature and Humidity Sensor, потім підключаєте в розумну розетку Mi Smart socket кондиціонер або обігрівач. Якщо в кімнаті стане занадто холодно, датчик подасть сигнал на «шлюз» Mi Smart Home Multifunction Gateway, а той передасть його розумній розетці, яка активує обігрівач або кондиціонер, відповідно, якщо в кімнаті стане занадто тепло.

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor смарт розетка

У разі необхідності, ви можете використовувати спеціальний подовжувач Mi Power Strip, який дозволяє підключити відразу декілька розумних розеток Mi Smart socket і забезпечена трьома USB-портами для зарядки USB-сумісних пристроїв.

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor розумний подовжувач

Єдине, що необхідно пам'ятати: датчик Mi Smart Temperature and Humidity Sensor призначений виключно для роботи в приміщеннях!

Висновок

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor розмір

Mi Smart Temperature and Humidity Sensor – це надійний та простий представник розумної системи Smart Home, який створений за концепцією «нічого зайвого». Якщо ви хочете або вже оснастили свій будинок пристроєм Mi Smart Home Multifunction Gateway і сумісними з ним датчиками, не забудьте додати в свій арсенал ще й цей маленький та корисний сенсор.

Інші новини