Найращі гаджети та аксесуари Xiaomi для занять спортом

  • 24.02.2017
  • 1595

У цій статті пропонуємо Вам ознайомитися з 7 найкращими продуктами для занять бігом, плаванням і іншими видами спорту від компанії Xiaomi і партнерів.

1. Бездротові навушники 1MORE

 Бездротові навушники 1MORE

Будь-які, навіть найважчі, тренування проходять легше і веселіше разом з музикою. У Xiaomi в асортименті є кілька цікавих бездротових навушників для бігу, які пропонують комфорт і якісне звучання під час Вашого тренування.

Найпопулярніші моделі:

Всі вони вміють не тільки програвати музику, але і виступати в ролі бездротової гарнітури для розмов. З Bluetooth навушниками Xiaomi Ви можете відповісти на вхідний дзвінок, не відволікаючись від тренування.

2. Фітнес-браслети і розумний годинник

Фітнес-браслети і розумний годинник Xiaomi

Також компанія пропонує якісні спортивні трекери, які можна використовувати не тільки на тренуванні, але і в повсякденному житті. Йдеться про фітнес-браслети Mi Band і розумний годинник AMAZFIT, які підраховують Ваші кроки, витрачені калорії і пульс. Ці пристрої завжди знаходяться на Вашій руці і вміють синхронізуватися з зі смартфоном (iOS і Android) і фірмовим додатком MiFit.

Найцікавіші моделі трекерів:

3. Спортивне взуття

кросівки Xiaomi

Партнер Xiaomi, відома китайська компанія Li-Ning, випускає розумні кросівки для занять спортом. Вони, як і Mi Band, вміють підключатися в MiFit і підраховувати Вашу денну активність завдяки вбудованому крокоміру. Також у нас є легкі чоловічі та жіночі кросівки від RunMi, які не мають розумних функцій, але відмінно підходять для бігу та повсякденного використання.

4. Велосипеди

Велосипеди Xiaomi

Якщо Ви не любите тренажерний зал, біг або плавання, але обожнюєте велосипеди, у Xiaomi знає, чим Вас зацікавити. Йдеться про міські електричні велосипеди MiJia QiCycle (які до речі складаються навпіл) і шоссейники QiCycle R1. Велосипеди, як і інші гаджети Xiaom,i підключаються до екосистемі через спеціальний додаток і видають всю статистику Вашого прогресу прямо на бортовий комп'ютер і/або на екран Вашого смартфона.

5. Розумні ваги

 Розумні ваги Xiaomi

Чудовим доповненням до Mi Band 2 будуть розумні ваги Mi Smart Scale. Вони вміють не тільки показувати Вашу вагу з точністю до 50 грамів, а й видавати статистику за місяць (і більше) в додатку MiFit. Крім цього, ваги вміють відстежувати прогрес відразу трьох членів сім'ї, якщо їх вага різнитися хоча б на 5 кілограмів.

6. Екшн-камери Yi (XiaoYi)

Екшн-камери Yi (XiaoYi) від Xiaomi

Якщо Ви захоплюєтесь екстремальними видами спорту, швидше за все, Ви охочі записувати свої пригоди на відео для YouTube-каналу або особистого архіву. У Xiaomi є безліч спортивних екшн-камер і аксесуарів до них від Yi Technology. Камери Yi Camera вміють підключатися до Ваших смартфонів або планшетів через фірмовий додаток і передавати фото та відео на телефон по Wi-Fi.

7. Рюкзаки Mi

Рюкзаки Mi

Рюкзак від Xiaomi може стати Вашим вірним супутником як на тренуванні, так і у місті. Кожен зможе підібрати для себе універсальний рюкзак від Mi. В наявності  є як жіночі, так і чоловічі моделі.

Інші новини
Найращі гаджети та аксесуари Xiaomi для занять спортом
Найращі гаджети та аксесуари Xiaomi для занять спортом
  • 24.02.2017
  • 1596
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини