Розумна розетка Xiaomi Mi Smart socket

  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Розумна розетка Smart Socket дозволить вам включати або вимикати розетку, виставляти таймер відключення за допомогою вашого телефону. Де б ви не були, Вам потрібен лише вихід в інтернет.

Розетка надає можливість вести підрахунок і контроль споживання електрики приладами, які підключені через неї.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Андрей, 21.06.2018
Она может отслеживать потребление электричества?
Адміністрація MIOT.UA 21.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Андрей, нет. Данный функционал поддерживается во второй версии модели - https://www.xiaomi.ua/mi-smart-home/umnaya-rozetka-mijia-smart-socket-2-wifi-3001714/
Павел, 11.02.2018
Добрый день. Розетка запоминает свое состояние до выключения электричества? Т.е., в ситуации, когда к ней подключен прибор, и пропало сетевое напряжение, после его появления прибор включится или розетку нужно включить через приложение? спасибо
Адміністрація MIOT.UA 11.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, ещё раз перепроверили, в целях безопасности розетка сбрасывает состояние к исходному - необходимо повторное включение через приложение.
Всі відгуки

Отримуйте задоволення від використання розумної розетки Smart Socket!

Науково технічний світ заповнює наш будинок. У свою чергу Xiaomi випустила новий розумний пристрій: розетка Smart Socket. Можливо підключити пристрій до Мі роутеру, для віддаленого управління з телефону.

Упаковка
Упаковка розетки Smart Socket дуже маленька і витончена. Використовується білий міцний папір. На лицьовій стороні у правому верхньому куті ви виявите логотип компанії Мi, а нижче ви знайдете наліплену етикетку з короткою інформацією по розетці Smart Soccer. Це може стати відмінним подарунком.

Компактний розмір
Розмір пристрою настільки маленький, що не заважатиме зовнішньому вигляду і дизайну вашого інтер'єру. Габарити пристрою всього лише 62 x 55 x 33мм, що набагато менше, в порівнянні з іншими подібними пристроями. Розетку модно носити з собою і використовувати як зарядний пристрій, на задній стороні розетки є USB вихід.Зовнішній вигляд
Білосніжний глянсовий пластик, при збірці приділяється велика увага припасуванню стиків і збірці деталей. На зовнішній стороні розетки є один двопровідний і один трьохпровідний роз'єм, що дозволяє задовольнити попит переважної більшості користувачів.
Зверху на розетці знаходиться синій індикатор, який світиться під час включення пристроїв і показує, що відбувається подача електрики.

Відповідність стандартам ГОСТ
Розумна розетка Мі Smart Socket відповідає Державному стандарту розеток з трьохдротяним роз'ємом, вхідна напруга 180-250Вт, вихідна напруга AC 180-250Вт, DC 5Вт, максимальне навантаження 2200W 10A.

Функція "розумний будинок", простота управління і використання
Розетка Мі Smart Socket дійсно є частиною розумного будинку. Достатньо всього лише з'єднати його з Мі роутером. З'єднайте Mi роутер або Mi роутер mini з розумною розеткою, завантажте додаток Мі роутер і ви відразу ж можете користуватися всіма функціями розумною розетки Smart Socket. Після підключення до розетки через телефон, Мі відразу може нею управляти, дистанційно вмикати і вимикати з мобільного телефону.

Графічний інтерфейс управління дуже простий і зрозумілий споживачеві будь-якого віку
Ви можете виставляти графік включення або відключення розетки, якщо вам треба терміново піти але ви не можете в даний момент відключити прилад, всього лише поставте таймер і ні про що не турбуйтеся.

Ви можете керувати смарт-розеткою Xiaomi Mi, перебуваючи далеко від дому. Якщо ваш смартфон підключений до Інтернету, то ви можете віддалено вмикати і вимикати розетку. Ви завжди можете перевірити, чи не залишилися ваші електроприлади включеними, без нагляду. Якщо ви забули відключити той чи інший прилад, то зможете зробити це віддалено, щоб уникнути пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій.


Дальше більше.
І це всього лише основна і найголовніша функція розумної розетки Мі Smart Socket. У майбутньому, в оновленій версії прошивки, після сполучення розумної розетки Мі Smart Socket з Мі роутером, з'явиться ще більше функцій для створення «розумного будинку» і багатьох інших розваг !!

Номинальный ток: 10A 2200W
Бренд: Mi
Номинальное напряжение: AC110-265V
Применение: Жилая / общего назначения
Заземление: Стандартное заземление
Тип: Электрическая вилка
Размер модели: Xiaomi Smart socket

Завантаження…

Відгуки користувачів
Андрей, 21.06.2018
Она может отслеживать потребление электричества?
Адміністрація MIOT.UA 21.06.2018
Спасибо за ваш интерес к Mi. Андрей, нет. Данный функционал поддерживается во второй версии модели - https://www.xiaomi.ua/mi-smart-home/umnaya-rozetka-mijia-smart-socket-2-wifi-3001714/
Павел, 11.02.2018
Добрый день. Розетка запоминает свое состояние до выключения электричества? Т.е., в ситуации, когда к ней подключен прибор, и пропало сетевое напряжение, после его появления прибор включится или розетку нужно включить через приложение? спасибо
Адміністрація MIOT.UA 11.02.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Павел, ещё раз перепроверили, в целях безопасности розетка сбрасывает состояние к исходному - необходимо повторное включение через приложение.
Мирослав, 07.02.2018
Підкажіть, будь ласка, чи є застосунок для управління під iphone?
Адміністрація MIOT.UA 07.02.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Мирослав, так. Керування розеткою за допомогою додатку Mi Home. Додаток сумісний з iPhone.
Yurii, 29.01.2018
Підкажіть, розетка працює ТІЛЬКИ з мі роутером ? Дякую!
Адміністрація MIOT.UA 29.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Yurii, ні. Дана модель розетки також підтримує роботу з роутерами інших брендів.
Руслан, 23.01.2018
Купив розетку, здавалось на перший погляд все працює. Як виявилось, після підключення електро приладу, на нього йде струм не залежно від того чи виключено чи включено розетку. це апаратний баг чи можливо щось програмне? При вкл/викл через мі хом, резетка видає клацання, але майже не чутне. Інша розетка працює добре, а звук у неї цього клацання сильний, гучний.
Адміністрація MIOT.UA 23.01.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Руслан, рекомендуємо провести діагностику пристрою в умовах сервісного центру для виявлення та усунення несправності. З даного питання Ви зможете отримати повну консультацію у відділі технічної підтримки: +38 (044) 503-35-81; Сайт: service.mi.ua e-mail: [email protected]
Oleg, 17.12.2017
Можно ли её использовать напрямую с Google Home/Assistant или хотя бы через IFTTT?
Адміністрація MIOT.UA 17.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Oleg, нет. Использование розетки и управление осуществляется только через программу MiHome.
Артем, 04.12.2017
Добрый день, а какие порты нужно прокинуть если подключить розетку к обычному роутеру?
Адміністрація MIOT.UA 04.12.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Артем, уточните вопрос пожалуйста?
Миша, 15.02.2017
Добрый день Можно ли не только включать выключать, а Если розетка включена получить инфомацию о том что устройство через него работает? То есть доступ включил, например на микроволновку и розетка ловит что электричество пошло через неё, то есть кто-то включил микроволновку и она работает
Администрация Xiaomi.ua, 16.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, да. Приложение к смартфону Вам покажет, подключен ли к электричеству внешний прибор через данную розетку.
Виктор, 10.01.2017
Подскажите, при заказе с Китая вилка будет локализирована или нужен еще переходник?
Администрация Xiaomi.ua, 10.01.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виктор, переходник в комплекте.
Александр, 05.01.2019
Нету его в комплекте.
Андрей, 30.11.2016
В чём разница между zigbee версией и обычной?
Администрация Xiaomi.ua, 01.12.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, технология ZigBee - это беспроводная связь между устройствами с низким потреблением. Ее преимущества в защищённости, высокой помехоустойчивости, низком энергопотреблении и отсутствии необходимости получения частотного разрешения.
Администрация Xiaomi.ua, 25.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ярослав, это wifi версия
Администрация Xiaomi.ua, 24.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ярослав, разница в размерах и наличии USB порта.
Ярослав, 24.10.2016
Добрый день . Подскажите это вай фай версия или зигбии
Ярослав, 21.10.2016
Подскажите какую версию умной розетки лучше взять 1 или 2. И в чем между ними разница( кроме ucb конечно)?
Администрация Xiaomi.ua, 03.09.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Стас, 02.09.2016
подскажите, можно ли подключиться к данной розетке из вне? например через 3g интернет если вы ушли из дома и забыли что-то выключить.спасибо
Стас , 02.02.2016
Подскажите, розетка работает с любым Wi-Fi роутером, или только с Mi устройством?
Игорь, 10.01.2016
Устройством доволен в целом. Интерфейс программы понятен и интуитивный. Устройство использую для аквариума и для видеокамеры (её используем как видео няню, поэтому надобности постоянно держать включённой нет), ставлю таймер включения и выключения устройства, так же использую для зарядки телефона и тоже ставлю таймер, так как знаю что телефон заряжается за 1 час. В общем у кого на что фантазии хватит. Но есть и минус, как оказалось при использовании очень жирный минус. После покупки я не смог воткнуть устройство ни водну розетку дома, даже удлинители не подошли и это при том, что Вы типа комплектуете адаптером под наши розетки, но на практике этот адаптер никуда воткнуть нельзя вообще, так как его форма трапециевидна, а у нас все розетки круглые и с углублением большинство, поэтому пришлось докупать ещё и удлинитель Ваш, а переходник выбросил за ненадобностью в мусорку :( , вот так. Так что ставьте сразу в известность своих покупателей, о том что большинству придётся докупать ещё и удлинитель (хотя продавец меня предупреждал правда).
Администрация Xiaomi.ua, 26.12.2015
Спасибо за Ваш интерес к Mi. На текущий момент подключение возможно только через переходник, но мы ожидаем что компания пойдет на встречу и сделает европейский вариант, как это сделали с Mi Power Strip.
Kolya, 25.12.2015
через переходник будет очень рогато и не удобно, если бы сразу евро было, было бы классно, хотя и очень дорого!
Администрация Xiaomi.ua, 09.12.2015
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Данный товар комплектуется переходником.
Вадим, 08.12.2015
А переходник можно отдельно приобрести?
Адміністрація Mi.UA, 30.04.2015
Товар уже укомплектован переходниками для наших сетей.
Администрация Xiaomi.ua, 30.04.2015
Товар уже укомплектован переходниками для наших сетей.
Дима, 30.04.2015
Переходника для наших розеток не нужно?
Дима, 30.04.2015
Переходника для наших розеток не нужно?
Додати коментар