Самобалансуючий скутер Xiaomi Ninebot mini Black

 • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Безкоштовна доставка по Україні!

Самобалансуючий Scooter Ninebot mini зроблений з магнієвого сплаву, вміє розганятися до 16 км / год (досягається завдяки двом високопродуктивним 700 Вт електродвигунам прямого приводу) і може проїхати на одному заряді до 22 км.

Корпус скутера виконаний з магнієвого сплаву, за рахунок чого маса становить трохи менше 13 кілограм, тобто пристрій можна легко переносити в руках. Є два варіанти кольору - чорний і білий Ninebot mini. Спереду, між платформ для ніг, на корпусі є невеликий дисплей, де відображається найбільш важлива інформація - рівень заряду акумуляторів, статус підключення і т.ін. Скутер можна підключати до смартфону по Bluetooth, щоб потім отримувати в спеціальній програмі інформацію про пройдений шлях, часу в русі, середньої швидкості та інші дані.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Анастасия, 23.01.2018
Будет ли эта модель в наличии и когда?
Адміністрація MIOT.UA 23.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анастасия, поставка данного товара в ближайшем времени не ожидается.
Andriy, 11.05.2017
Когда будет в наличии данная модель скутера?
Всі відгуки

Ninebot Mi Scooter

Молодіжна розвага, два види управління

Лаконічний дизайн, 3 хвилини, щоб освоїти правила їзди на Ninebot Mi Scooter безперервне використання на 22 км, підвищені заходи безпеки

З нетерпінням очікуйте прогулянки на Ninebot Mi Scooter

Життя повне розваг, тому ми на повну повинні брати все, що вона нам підносить! Спів птахів у парку, ранковий вітерець віє вам в обличчя ... .не відмовляйтеся від цього. Дозвольте Ninebot Mi Scooter стати вашими «крилами», не відмовляйтеся від маси задоволення. Станьте на Scooter і відразу ж відчуєте магію нових технологій, він автоматично допоможе вам зберігати рівновагу, і як тільки відчує нахил вашого тіла в сторону, Сегвей відразу ж почне рух. Поліпшені характеристики, передова технологія управління, безліч різних датчиків і високопродуктивний процесор - все це робить управління Ninebot Mi Scooter легким і зручним, а запас його ходу досягає 22 км. Швидка швидкість, легкість в управлінні, тому ви з нетерпінням будете чекати на можливість знову отримати незабутні відчуття і емоції разом з Ninebot Mi Scooter.

 • 3 хвилини, щоб навчитися їздити
 • 4 рівня, швидкості
 • 15 градусів кут підйому (плавне подолання вад на дорозі)
 • 22 км дальність поїздки на одній зарядці
 • Самоіндукція
 • LED підсвічування

3 хвилини, щоб освоїти правила їзди на Ninebot Mi Scooter

Як тільки ви придбаєте Ninebot Mi Scooter, ви відразу ж можете оволодіти всіма навичками і правилами їзди на ньому. Ми спеціально спроектували його таким чином, щоб у вас не виникало ніяких складнощів з його управлінням. Все дуже просто і зручно, на відміну від уніциклі. Вам знадобиться всього кілька хвилин, щоб зрозуміти, як управляти Сегвея. Ninebot Mi Scooter оснащений безліччю різноманітних датчиків, які безперервно вловлюють кожний маленький рух вашого тіла, а технологія динамічної стабілізації, здійснює аналіз положення тіла 200 разів на секунду, таким чином, забезпечуючи стабільне рівновагу. Ninebot Mi Scooter також має інноваційну технологію - спеціальний важіль управління від компанії Leansteer®. Тепер управління проводитися за допомогою ніг, а не рук, на відміну від інших Сегвея. Засвойте принцип управління Ninebot Mi Scooter всього за кілька хвилин, а кілька тренувань буде достатньо, щоб повною мірою освоїти всі ази його управління. Прямуйте вперед і дивуйте своїх друзів і просто перехожих.

4 рівня швидкості Сегвея

Два високопродуктивних 700 Вт електродвигуна прямого приводу
Неймовірним є те, що Ninebot Mi Scooter вагою всього в 12,8 кг має такі потужні характеристики і може розвивати швидкість до 16км / год. При цьому він не тільки має 4 рівня швидкості, але і забезпечує плавний хід і стабільне рівновагу, а також може легко долати різні перешкоди на шляху під кутом 15 градусів.
Ninebot Mi Scooter - це потужний, надійний і стабільний Сегвей, який оснащений двома електродвигунами прямого приводу з потужністю 700Вт, а його максимальна миттєва потужність досягає 2000Вт, що можна прирівняти до потужності електроциклів. Варто також відзначити, що перевагами Ninebot Mi Scooter є його безшумна робота і невибагливість в обслуговуванні. Зовнішній лаконічний дизайн і його внутрішня потужність приведуть вас у захват.

 • Два електродвигуна прямого приводу
 • Номінальна потужність кожного 700Вт
 • 16км / год - підходяща швидкість
 • 70Нм - максимальний крутний момент

Оптимізація адаптації до подолання різних перешкод на шляху під кутом 15 градусів

Не варто задовольнятися тільки їздою по рівній поверхні, випробуйте Сегвей на шляху з перешкодами. Але візьміть до уваги, що нерівності на поверхні також впливають на вашу рівновагу і безпеку при їзді на Сегвеї. Тому, наші інженери посилено попрацювали над проектуванням Ninebot Mi Scooter, в результаті чого він може автоматично розпізнавати перешкоди і особливості покриття на дорозі, і згідно з цими даними, здійснювати регулювання миттєвої потужності двигунів.

При незначних дорожніх перешкодах, електродвигуни можуть збільшувати потужність, таким чином, забезпечуючи стабільність і надійність ходу. Висота кліренсу Ninebot Mi Scooter 9см, в поєднанні з вібропоглинаючою підставкою для ніг значно знижують рівень тряски при їзді на Сегвеї. Важливо відзначити, що Ninebot Mi Scooter володіє пилонепроникними і водонепроникними властивостями зі ступенем захисту IP54, тому навіть під час дощу, не позбавляйте себе цього задоволення.

Жодних перепон для Ninebot Mi Scooter.

 • Дощ / волога земля
 • Гравій
 • Нерівна дорога
 • Невеликі перешкоди
 • Кахель

Безпека й краса

LED підсвічування

Для безпечної їзди на Ninebot Mi Scooter в темряві, ми оснастили його автомобільної системою освітлення, а саме: передні фари і заднє LED підсвічування. Передні фари висвітлюють дорогу, по якій ви їдете. Ви також можете регулювати яскравість освітлення в залежності від загальної ситуації на дорозі, дальність світла 5 метрів. За замовчуванням заднє LED підсвічування синього кольору, в разі гальмування вони спалахують червоним кольором, а при поворотах - жовтим.

Незважаючи на те, що початковим завданням LED підсвічування є безпека, в кінцевому підсумку - це надає дуже стильний зовнішній вигляд Сегвею. До того ж, Ви так само можете самостійно вибирати колір освітлення заднього підсвічування, підтримка 16 млн. різних відтінків. Тепер Ви будете виділятися серед інших володарів подібної техніки.

 • Ходові вогні
 • Задня підсвічування
 • Повороти
 • Стоп сигнал

Протестуйте «безпілотний режим»

Дистанційне керування по Bluetooth, тепер у вас з'явитися велика радіокерована іграшка

Доступно два види управління Ninebot Mi Scooter. Крім того, що ви самі можете управляти Сегвеєм, перебуваючи на ньому, ви також можете скористатися дистанційним управлінням по Bluetooth. Використовуйте смартфон як пульт дистанційного керування, на якому ви можете регулювати швидкість і напрямок руху. Піднесіть подарунок другу оригінальним способом, пограйте з собакою, або ж влаштуйте справжню «битву роботів». Життя підносить вам ще більше можливостей для розваг, не відмовляйтеся від них!

Подолання 22 км

Напевно дуже несподіваним для Вас є те, як такий маленький і компактний Сегвей може безупинно проїхати 22км. Адже для того, щоб забезпечити нормальне функціонування техніки і проробити таку відстань потрібна висока потужність. Саме тому ми оснастили Ninebot Mi Scooter літієвими батареями великої ємності 18650mAh, які є більш прогресивними і потужність яких може досягати 1200Вт.
Але подібна потужність залежить не тільки від самої батареї, але і від використання спеціальної BMS системи управління акумуляторними батареями. Дана система в реальному часі відстежує стан кожної батареї, і в разі низького рівня заряду, автоматично розподіляє навантаження. Дуже важливим є і те, що система BMS дозволяє відстежувати стан батарей на смартфоні, а в разі виникнення проблем, ви можете отримувати певні сповіщення. Долайте ще великі відстані за допомогою Ninebot Mi Scooter!

Самонавчання та удосконалення

Ви не просто будете задовольнятися сигвеєм, він разом з вами буде вдосконалюватися. Ninebot Mi Scooter має особливу систему адаптації, яка ґрунтується на багаторічному досвіді Ninebot & Segway. Завдяки вбудованим датчикам ваги, просторової орієнтації, датчику швидкості, температури, датчику струму, Сегвей відстежує і аналізує особливості користувача, після чого проводить певні налаштування. Таким чином, управління Ninebot Mi Scooter стане ще більш зручним і безпечним. З технікою також як і з людьми, чим більше часу ви проводите з нею, тим більше розуміння виникає між вами.

Для палких хлопців і для розважливих дівчат!

Дистанційне керування Ninebot Mi Scooter за допомогою смартфона

Ви можете підключати свій смартфон до Сегвей. Таким чином, Ваш смартфон перетворюється на своєрідний ключ з сигналізацією, завдяки якому ви зможете вмикати / вимикати Сегвей, а також на який будуть приходити повідомлення про те, що сторонні особи намагаються заволодіти ним. Смартфон також стане вашою панеллю приладів, тому у вас є можливість відстежувати вашу швидкість руху. А завдяки функції Bluetooth Remote Control, Сегвей перетворюється у велику радіокеровану іграшку. Також в Сегвей є функція діагностики технічного стану транспортного засобу, завдяки якій вам на смартфон можуть приходити оповіщення про виниклі неполадки. Вам також надається можливість вносити свої поправки в налаштування, встановлювати обмеження швидкості, оновлювати його і багато інших.

 • Протиугінна сигналізація
 • Приладова панель
 • Діагностика технічного стану
 • Налаштування користувача
 • Оновлення прошивки
 • Керівництво для новачків

Легкий, маленький, портативний

Вагою всього в 12,8 кг, легко поміститься в багажнику

Під час проектування Сегвея, нашим пріоритетним завданням було створити легкий і маленький транспортний засіб, який можна було б переносити в руках, без особливих зусиль, або перевозити в багажнику автомобіля. Тобто, наші інженери повинні були створити портативний, легкий і при цьому міцний Сегвей з високою продуктивністю. Саме тому, ми використовували особливий авіаційний матеріал. Порівнюючи титановий сплав, вуглецеве волокно і алюмінієвий сплав, наші інженери зупинилися на магнієвому сплаві. Цей матеріал також використовується у виробництві космічних апаратів, оскільки він є ультралегким і міцним. Тому вага Сегвея складає всього 12,8кг.

Продуманий дизайн також втілюється в кожній дрібниці: на кінці важеля знаходиться спеціальна ручка для більш зручного транспортування Сегвея. Саме завдяки своєму компактному дизайну, Ninebot Mi Scooter напевно поміститься в багажник автомобіля і стане вашим вірним супутником.

Антиковзаючі шини та диски з магній алюмінієвого сплаву

Всім добре відома істина, що від шин і дисків залежить комфорт і безпеку транспортного засобу. Саме тому наші інженери вибрали для Сегвея якісні шини та диски з магній алюмінієвого сплаву. 10.5 дюймові безкамерні шини, в порівнянні з широко поширеними 6-8дюймовимі шинами, відрізняються більшою стійкістю і кращими властивостями. А спеціально розроблений візерунок протектора забезпечує краще зчеплення з дорожнім покриттям, має антиковзаючий і зменшуючий тряску ефект.

 • Покращене зчеплення з дорожнім покриттям
 • Зменшення трясіння і антиковзаючий ефект
 • Висока зносостійкість
 • Стійкість до проколів

Каркас з магнієвого сплаву

Одним з найскладніших завдань, було створення компактного, легкого і одночасного надійного і міцного Сегвея. Наші інженери зупинили свій вибір на магнієвому сплаві, який повністю відповідає заявленим вимогам. При розробці і проектуванні Ninebot Mi Scooter, ми також взяли до уваги стандарти і конструювання літальних апаратів. В результаті, вага каркаса з магнієвого сплаву Ninebot Mi Scooter склав всього 0,6 кг і при цьому здатний витримувати досить великі навантаження. Він також має хорошу зносостійкість, тепло розсіючий та амортизуючі властивості, здатний витримати сильне ударне навантаження, на відміну від каркасів з алюмінієвого сплаву. При цьому в результаті багаторазових тестувань, ми можемо стверджувати, що магнієвий каркас виділяється наявністю особливого антикорозійного покриття.

Підвищені заходи безпеки

З першого дня розробки Ninebot Mi Scooter, безпека була нашим самим пріоритетним завданням. За 16 років співпраці Ninebot & Segway накопичили величезний досвід в області виробництва Сегвея, а також створили більше 400 запатентованих технологій, саме тому Ninebot Mi Scooter має підвищені заходи безпеки, на відміну від інших Сегвеїв. Наприклад, Сегвей автоматично припиняє роботу двигуна, у разі його або вашого падіння, щоб уникнути травмування від коліс.

Ninebot Mi Scooter був підданий різним тестуванням на перевірку його амортизуючих властивостей, тому ми можемо стверджувати, що наш Сегвей відповідає вимогам військових розробок і гарантує вам плавне пересування по нерівних дорогах. Ninebot Mi Scooter пройшов 50 строгих тестувань, тому ви з упевненістю можете вирушати на ньому в дорогу. Але ви також не повинні забувати про свою безпеку і уникати місць з великим скупченням людей і транспорту.

 • Безпека при перенесенні
 • Безпека при падіннях і перекиданнях на землю
 • У разі перевищення швидкісного ліміту, сигналізування про зниження швидкості
 • Антиковзаючі безкамерні шини
 • Антиаварійний дизайн
 • Сигналізування про неполадки і їх фіксування
 • Самодіагностика при включенні
 • Контроль заряду акумуляторних батарей (Smart Battery Monitor)

Ninebot & Segway

Розробник сігвея

Ninebot Segway є розробником Сегвея, який вперше був створений Діном Кейменом і компанією DEKA. У 2005 році, президент США подарував Сегвей японському прем'єр-міністру, а в 2008 році Сегвей широко використовувалися на Олімпіаді в Пекіні, для швидкого та комфортного пересування співробітників. Крім того, даний вид транспорту часто використовується в аеропортах, елітних районах, стадіонах та інших місцях.

Дін Кеймен вважає, що незабаром кожен житель планети зможе переміщатися на Сегвей і це тільки питання часу. Сьогодні ж, ми ще на крок наблизилися до нових високих технологій. Багаторічний досвід Ninebot & Segway дозволив створити легкий, портативний Сегвей. Ninebot Mi Scooter став доступнішим для кожного з нас, тому не втрачайте свій шанс отримати масу задоволення.

Одягніть захисне спорядження і вирушайте в дорогу!

Для забезпечення вашої безпеки, ми також розробили спеціальне захисне спорядження - легкий і міцний шолом, ергономічні рукавички, налокітники та наколінники, які пройшли суворі тестування. Вони забезпечують вашу безпеку і при цьому вельми привабливі та стильні зовні. Одягайте захисне спорядження і вирушайте в дорогу за новими емоціями і враженнями!

Модель: Самобалансуючий скутер (Ninebot mini)
Бренд: Ninebot
Швидкість: до 16 км / год
Максимально можливий кут підйому: 15°
Ландшафт: Асфальт, грунтова дорога
Вага: 12.8 кг, легко поміщається в багажнику автомобіля
Ємність батареї: достатньо для 22 км
Розумне управління зі смартфона: +
Миттєва максимальна потужність: 2100 Вт
Висота шасі: Дорожній просвіт 80 мм
Водонепроникність: IP54 (може використовуватися в дощ)
Зарядний пристрій (номінальна потужність): 70 Вт
Номінальна вхідна напруга: 100-240В, 50 / 60Гц
Номінальна вихідна напруга: Приблизно 63VDC
Час зарядки: Близько 4 годин
Інтелектуальна захист від: Перенапруги / зниженого напруги / короткого замикання / захист від перегріву
Стандартний споживана потужність: 1.1кВт · Н/ 100 км
Гальмівний шлях: 3,4 м при сухій поверхні
Механізм демпфування: Корпус з магнієвого сплаву, килимки, гасіння вібрації
Шини: 10.5 дюймів
Колеса: 6 дюймові з магнієвого сплаву
Навколишнє світло/ світлодіодні фари: Авто-зондування, задній LED ліхтар / поворот, індикатор Bluetooth, індикатор батареї
Інтелектуальні система: Інтелектуальний алгоритм адаптивного навчання: залежно від ваги користувача і стилю водіння, автоматично оптимізує вихідну потужність, чутливість рульового управління і рівень безпеки.
Налаштування меж захисту та інших параметрів, що дозволяє легко адаптуватися до стилю водіння користувача
Мобільний додаток: Приладова панель, автоматична діагностика несправностей, дистанційний привод, оновлення прошивки, персональні налаштування
Новачок (Інтерактивне навчання): Інтерактивний режим, інтелектуальний помічник початківцям, повні базові курси навчання безпечному водінню
Рекомендований вік: 16-50 років
Рекомендований зріст: 120-200 см.
Максимально рекомендована вага: 85 кг

Завантаження…

Відгуки користувачів
Анастасия, 23.01.2018
Будет ли эта модель в наличии и когда?
Адміністрація MIOT.UA 23.01.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Анастасия, поставка данного товара в ближайшем времени не ожидается.
Andriy, 11.05.2017
Когда будет в наличии данная модель скутера?
Адміністрація Mi.UA, 11.05.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Andriy, поставка данной модели в ближайшем времени не ожидается, однако в наличии имеется более новая и усовершенствованная модель: https://miot.ua/ninebot/samobalansuuchiy-skuter-ninebot-mini-pro-white/
Yuriy, 07.12.2016
Какой минимальный вес для этого скутера?
Адміністрація Mi.UA, 08.12.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Юрий, от 40 килограмм.
Дмитрий, 18.11.2016
Если вес пользователя 92 кг, то это сильно будет критично для скутера, в характеристиках написано 85 кг макс вес пользователя
Адміністрація Mi.UA, 22.11.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Дмитрий, максимально рекомендуемый вес 85 кг.
Дмитрий, 14.11.2016
А если вес 92кг , это будет сильно критично для скутера?
Адміністрація Mi.UA, 14.11.2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. В каком смысле, Вы имеете в виду? С доставкой проблем не возникнет, с использованием так же:)
Администрация Xiaomi.ua, 17.10.2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. По данному вопросу Вы сможете получить полную консультацию в отделе технической поддержки: +38 (044) 503-35-81 e-mail: [email protected]
Сергей Головань, 16.10.2016
Шикарная вещ! Но вот после обучения, падений как-то стал странно себя вести! Издавать звуки. Хотелось бы проверить его, есть ли возможность это сделать в Одессе?!
Viktor, 11.08.2016
Пробовал не все - но многие, и этот скутер лучший....
Додати коментар