Мишка Xiaomi MiiiW Wireless Mute Mouse White MWWM01

Стильна офісна миша з практичною конструкцією

Бездротова миша MIIIW Mute MWWM01 має досить компактні габариті та стильний дизайн, з м'якими закругленими вигинами для надійного захоплення і утримання в руці.

Виріб виготовлений з АБС-пластика та представлений в білому та чорному кольорах, з підкресленим червоним малюнком.

Низький рівень шуму при натисканні на кнопки

На корпусі комп'ютерної миші розташовані 4 "безшумні» кнопки, які створюють звук клацання близько 30-40 дБ, що досить низьке значення.

Зокрема, ці чотири кнопки: прокрутка вліво, вправо, стандартне колесо прокрутки та мініатюрна клавіша, дозволяють користувачам перемикатися між різними режимами DPI.

Налаштування чутливості сенсора

У порівнянні з попередньою бездротовою мишкою MIIIW Mute MWWM01, ця мишка Mute MWWM01 має підвищену чутливість. Вона підтримує чутливість сенсора 800, 1200 та 1600 точок на дюйм відповідно, що робить її придатною для повсякденних офісних завдань і для деяких ігор.

Світлодіодна «підказка»

У мишку MIIIW Mute MWWM01 інтегрований червоний світлодіод, який вказує, що обраний режим DPI і допомагає повідомити про низький рівень заряду батарейок (купуються окремо).

Зручне підключення

Як і інші моделі бездротових мишей, MIIIW Mute MWWM01 працює за допомогою бездротової технології 2.4 ГГц і сумісна з комп'ютерами, які працюють під управлінням Windows 10 і macOS 10.10 або новіших версій цих операційних систем.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Комп'ютерна миша
Бренд: MiiiW
Модель: MWWM01
Метод роботи: Фотоелектричний датчик
Чутливість сенсора: 800/1200/1600 DPI
Основний матеріал: АБС-пластик
Вхідний параметр: 3 В ⎓ 10 мA
Робоча температура: 0 °C ~ 40 °C
Робоча відстань: ≤ 6 м
Підтримувані ОС: Windows 10 і вище або macOS 10.10 і вище
Колір: Білий