Футболка Xiaomi MiX pattern round neck short sleeve T shirt Black L 1170800052

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Зручна повсякденна футболка MIX pattern виконана в класичному стилі з особливої тканини, яка на 95% складається з бавовни і на 5% з еластичного матеріалу спандекса від хімічного гіганта DuРont™. 

Бавовна надає тканині легкість, добре вбирає вологу і викликає приємні відчуття при носінні. Спандекс дозволяє футболці тягнутися і добре облягати тіло. Завдяки використанню цих матеріалів футболка не мнеться і добре відводить вологу від тіла.

Стильна футболка виконана в чорному кольорі, на грудях розташований кольоровий напис MIX, а на звороті напис «Go Discover».

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Футболка MIX pattern round neck short sleeve T-shirt Black L

Зручна повсякденна футболка MIX pattern виконана в класичному стилі з особливої тканини, яка на 95% складається з бавовни і на 5% з еластичного матеріалу спандекса від хімічного гіганта DuРont™.

Бавовна надає тканині легкість, добре вбирає вологу і викликає приємні відчуття при носінні. Спандекс дозволяє футболці тягнутися і добре облягати тіло. Завдяки використанню цих матеріалів футболка не мнеться і добре відводить вологу від тіла.

MIX pattern round neck short sleeve T shirtMIX pattern round neck short sleeve T shirtMIX pattern round neck short sleeve T shirtСтильна футболка виконана в чорному кольорі, має круглий виріз шиї, короткий рукав. На грудях розташований кольоровий напис MIX, а на звороті напис «Go Discover».

MIX pattern round neck short sleeve T shirtMIX pattern round neck short sleeve T shirtMIX pattern round neck short sleeve T shirt* Футболку рекомендується прати в машинці з одягом такого ж кольору. Не прасувати праскою місця, де нанесено принт (малюнок, написи).

MIX pattern round neck short sleeve T shirtMIX pattern round neck short sleeve T shirtMIX pattern round neck short sleeve T shirt

Матеріал: Бавовна 95%, спандекс 5%
Бренд: Mi
Розмір: L
Тип: Футболка
Модель: Чоловіча
Колір: Чорний з принтом