Насадка для зубної щітки Amazfit Xiaomi Oclean P1 Soft brush head White

Гігієна ротової порожнини - запорука здоров'я зубів та красивої посмішки. Ручні (мануальні) зубні щітки не здатні ефективно видаляти залишки їжі та зубний наліт.

Змінна насадка для електричної зубної щітки Oclean One, завдяки округлим кінцям волосків, допоможе ефективно очистити зубний наліт і уникнути травмування та кровотеч в процесі чистки зубів. Розміщений на тильній стороні головки TPE скребок, дозволить очистити язик від нальоту та бактерій.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Андрій, 15.10.2018
Хороша зубна щітка, але змінна насадка попалая бракована. Знімється верхня частика, а внутрішня частина залишається на щіткі. Явний брак.
Всі відгуки

Змінна насадка для зубної щітки Oclean One включає в себе дві всесвітньо відомі ниткоподібні марки DuPont і Pedex для підвищення довговічності головки щітки та забезпечення максимальної продуктивності очищення. Змінна насадка P1 має напівкругову структуру ниток. Коефіцієнт округлості в 1.4 рази перевищує міжнародні стандарти.

Насадка для зубної щітки Oclean P1 Soft brush head фірмові щетинки

Кожний поперечний переріз ниток виконаний у формі алмазу, що збільшує щільність щетини та забезпечує більш глибоке очищення. Комфорт, який ви відчуєте при використанні цих щетинок, є першокласним.

Насадка для зубної щітки Oclean P1 Soft brush head форма і структура щетинок

Розміщений на тильній стороні скребок з м'якого TPE матеріалу, завдяки своїй шорсткій поверхні - дозволить дуже ретельно очищати язик від бактерій не травмуючи його. Насадку для зубної щітки рекомендується міняти кожні 2-3 місяці.

Насадка для зубної щітки Oclean P1 Soft brush head поділ щетинок

Найменування: Насадка для зубної щітки Oclean P1 Soft brush head White
Бренд: Oclean
Тип: Змінна насадка (головка) для зубної щітки Oclean One
Сумісність: Електрична зубна щітка Oclean One
Матеріал: Дюронова та пігменована нитка, поліпропілен (PP), термопластичний еластомер (TPE)
Розмір:
Вага: 4.3 грама
Колір: Білий
Додатково: Колір щетинок змінної насадки може відрізнятися від зображених на фото
Відгуки користувачів
Андрій, 15.10.2018
Хороша зубна щітка, але змінна насадка попалая бракована. Знімється верхня частика, а внутрішня частина залишається на щіткі. Явний брак.
Додати коментар