Ручний Бездротовий Пилосос Xiaomi DEERMA VC25

Універсальний дизайн, висока мобільність

Ручний пилосос Deerma VC25 володіє зручною бездротовою конструкцією, яка допомагає користувачам легко маніпулювати пристроєм.

Рукоятка між двигуном і акумулятором сконструйована під кутом 60°, що допоможе знизити тиск на руку користувача при тривалому використанні пилососа.

Крім того, підлоговий пилосос може повертатися на 90° по вертикалі та на 180° по горизонталі, тому він легко «прослизне» в будь-який кут кімнати.

Знімна конструкція

Пилозбірник ємністю 0.7 л легко знімається і очищається після кожного використання. Пилосос Deerma VC25 має знімну конструкцію, тому користувачі можуть легко замінити всмоктувальні головки для чищення підлоги, салону автомобіля, м'яких меблів, а також стель і штор.

Сучасний двигун, висока робоча потужність

Двигун пилососа VC25 модернізований до подвійного двигуна, а потужність всмоктування збільшена до 66% і може досягати 10 кПа.

З пилососом VC25 очищення сміття, такого як волосся, шерсть домашніх тварин, горіхової шкаралупи, крихт печива, стане дуже простою. Крім того, завдяки щітці для підлоги з вбудованим електродвигуном, який може обертатися 2500 разів на хвилину, ви зможете видалити сміття з кожного куточка кімнати.

Два додаткових рівня всмоктування з різною продуктивністю, відповідають усім потребам користувача. Зокрема, кнопка управління, розташована зверху, дозволяє регулювати рівень всмоктування.

Велика ємність акумулятора, тривале використання

Пилосос Deerma VC25 оснащений акумулятором ємністю 2200 мАг і включає в себе інтелектуальну систему управління батареями, яка допомагає контролювати роботу пилососа в режимі реального часу, підтримуючи найменший рівень споживання батареї.

При одній зарядці пристрій може працювати від акумулятора протягом 35 хвилин, чого достатньо для очищення квартири площею до 120 м².

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ручний Бездротовий Пилосос
Бренд: Deerma
Модель: VC25
Матеріал: АБС-пластик / полікарбонат
Номінальна напруга: 21.6 В
Номінальна потужність: 150 Вт
Зарядна напруга: 27 В
Струм зарядки: 1000 мА
Ємність акумулятора: 2200 мАг
Тривалість зарядки: 3 години
Активний час використання: 35 хвилин (стандартний режим) / 20 хвилин (максимальний режим)
Об'єм пилозбірника: 0.7 л
Зусилля всмоктування (стандартне / максимальне): ≥ 6 кПа / ≥ 10 кПа
Рівень шуму: ≤ 80 дБ (A)
Розмір: 235 x 295 x 1145 мм
Вага: 2.5 кг