Настільна лампа Xiaomi Yeelight Minimalist Iron Lamp Black

Залізний корпус і дизайн в стилі «модерн»

Корпус лампи виконаний зі справжнього заліза. Про це свідчить її солідна вага – 1850 грамів. Ви шукали стійку надійну лампу? З крутим дизайном? Вона перед вами!

Стандарт Е27 і сумісність зі звичайними лампочками розжарювання

Yeelight Minimalist Iron Lamp універсальна: вона сумісна як зі звичайними лампочками розжарювання, так і з енергозберігаючими. Стандарт лампочок Е27. Відчуйте справжній комфорт у використанні!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Настільна лампа Yeelight Minimalist Iron Lamp Black

Як в двох словах можна описати суть Yeelight Minimalist Iron Lamp? Простота і надійність! Так, саме простота і надійність. І вражаючий дизайн, звісно ж.

Yeelight Minimalist Iron Lamp настольная лампа

Конструктори Yeelight вирішили створити універсальну практичну лампу, яка вражала б користувача не тільки своїми споживчими властивостями, але і красивим дизайном в стилі «модерн».

Yeelight Minimalist Iron Lamp залізний корпус

Замість пластикового корпусу – метал, замість орієнтування виключно на енергозберігаючі лампочки – стандарт Е27, який в цей раз підтримує і класичні лампочки розжарювання. Максимально допустима потужність лампочки розжарювання для Yeelight Minimalist Iron Lamp – 60 Ватт.

Yeelight Minimalist Iron Lamp універсальна лампа

Завдяки спеціальній обробці та ретельному фарбуванню, корпус лампи Yeelight стійкий до корозії.

Yeelight Minimalist Iron Lamp настільна лампа

Габаритні розміри пристрою 27x23x53 см. Він живиться від стандартної електромережі 220 Вольт, а управління здійснюється за допомогою вимикача на кабелі.

Yeelight Minimalist Iron Lamp габаритні розміри

На підставці лампи розташовані три спеціальні ніжки-накладки. Таким чином, ваші меблі будуть захищені від прямого контакту з залізним корпусом Yeelight Minimalist Iron Lamp, а значить і від подряпин. Турбота в дрібницях!

Yeelight Minimalist Iron Lamp дизайн модерн

Якщо ви шукаєте надійну, просту та дуже круту настільну лампу, зверніть увагу на дану модель. Впевнені, ви не пошкодуєте!

Yeelight Minimalist Iron Lamp металева лампа

Тип: Настільна лампа
Бренд: Yeelight
Матеріал корпуса: Залізо
Перемикач на дроті: Так
Тип лампочки: Е27
Сумісність з енергозберігаючими лампочками: Так
Вага: 1850 грамів
Габаритні розміри: 27x23x53 см
Колір: Чорний

Завантаження…