Настінний розумний вентилятор Xiaomi BioFamily (N80)

Компактні габарити та висока продуктивність

Настінний розумний вентилятор BioFamily (N80) має розміри лише трохи більше, ніж аркуш паперу формату А4 і тому підходить для установки в невеликих приміщеннях. У розумному вентиляторі використовується електродвигун Nidecco, який забезпечує безперервну подачу свіжого повітря. Продуктивність — 80 м³/год, такого об'єму повітря цілком достатньо для невеликих приміщень, таких як спальні та кабінети.

Технологія мікропозитивного тиску

Використання технології мікропозитивного тиску для формування середовища позитивного тиску в приміщенні, забезпечує подачу свіжого повітря в кожен куточок кімнати. У той же час позитивний тиск в приміщенні може перешкоджати надходженню зовнішнього забрудненого повітря.

2 фільтруючих елемента

Поєднання первинного фільтра та високоефективного фільтру H13HEPA, забезпечує якісну фільтрацію повітря без вторинного забруднення навколишнього середовища.

Настінний дизайн

Традиційні настінні системи подачі свіжого повітря мають великі отвори для повітропроводів. У новому вентиляторі BioFamily використовуються повітроводи діаметром 82 мм, які прості та швидкі в установці, готові до використання, економлять зусилля і полегшують щоденне обслуговування.

PTC обігрів повітря

BioFamily (N80) також підтримує функцію електричного допоміжного обігріву PTC. Функція додаткового електричного обігріву PTC може зробити повітря, що надходить в приміщення та відчувати себе комфортніше.

Управління зі смартфона

Настінний розумний вентилятор BioFamily (N80) підтримує синхронізацію з мобільним додатком Mijia App, за допомогою якого ви зможете контролювати стан фільтрів, регулювати яскравість дисплея і віддалено управляти пристроєм.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Настінний розумний вентилятор
Бренд: BioFamily
Модель: N80
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Об'єм виробленого повітря: 80 м³/год
Номінальна потужність: 15 Вт в режимі очищення свіжого повітря, 400 Вт в режимі автономного опалення
Застосовна площа: Менше 30 м²
Фільтра: Первинний фільтр і високоефективний фільтр H13HEPA
Рівень шуму: Від 22.6 до 36 дБ
Розмір: 352 x 262 x 140 мм
Вага: 3.3 кг
Колір: Білий