Навушники з мікрофоном Xiaomi Mi In-Ear Headphones Pro 2 Black (ZBW4423TY)

Mi In-Ear Headphones Pro 2 обов'язково повинні сподобатися вам. При прослуховуванні вашого улюбленого треку, за допомогою Mi In-Ear Headphones Pro 2, ви заново відкриєте його для себе, адже почуєте ще більше цікавих дрібниць.

Мембрана з графена

Навушники мають суцільнометалевий корпус, а спеціальне покриття та унікальна технологія полірування - надає їм ще більш стильний вигляд. На дотик вони дуже приємні і дуже стійкі до механічних пошкоджень. Мембрана динаміка виготовлена ​​з графітового композиту, який забезпечує якісне звучання в досить широкому діапазоні. З Mi In-Ear Headphones Pro 2, ви зможете насолодитися вражаючою чіткістю високих тональностей і глибоким басом.

Ряд поліпшень

Шнур навушників має подвійну ізоляцію, що забезпечить його міцність навіть при частих і сильних вигинах. Блок управління навушників оснащений MEMS-мікрофоном, який передає голос без спотворень, навіть при навколишньому шумі.

3 види амбушур

Всі любителі музики тривалий час носять навушники і, природно, не хочуть відчувати втому від них. Тому виробник приділив особливу увагу цьому питанню і розробив 3 види амбушур різного розміру (XS / S / L), зроблених з якісного силікону, який не подразнює шкіру. Тому, покладаючись на ваші відчуття, ви можете вибрати оптимальний для вас розмір амбушюр, внаслідок чого сформується замкнуте середовище та зменшиться рівень витоку звуку.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Навушники-вкладиші
Бренд: Mi
Модель: QTEJ03JY
Частотний діапазон, Гц: 20 - 20000
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 100
Номінальна потужність, мВт: 5
Штекер: 3.5 мм
Кабель, м: 1,25
Мікрофон: +
Вага, г: 14
Колір: Чорний

Завантаження…